غرفه سازی | مقررات نمایشگاه بین المللی تهران

گراف
۱- حضور تمام وقت غرفه دار از زمان تحویل فضای نمایشگاه تا پایان دوران نمایشگاه جهت انجام هماهنگی های لازم و رعایت کامل مقررات و حفظ شئونات و موازین اسلامی ( پوشش بانوان مستقر در غرفه ها باید مانتوی اسلامی و مقنعه باشد.)

گراف
۲- تحویل کلیه نقشه­ های جانمائی و اجرائی غرفه ­ها که با محاسبه حداقل ۳ متر عرض راهروهای عبوری و عدم انسداد درب های خروجی و ورودی و اتاق های تاسیسات و جعبه های اطفاء حریق و ارتفاع مجاز غرفه ها تهیه شده و همچنین دو نسخه از طرح غرفه سازی خاص با ذکر ابعاد و مصالح مصرفی در غرفه و معرفی پیمانکاران غرفه ساز حداکثر ۱۰ روز قبل از شروع کار نمایشگاه جهت تائید مدیریت.

گراف
۳- حضور پیمانکار غرفه سازی نمایشگاهی با در دست داشتن مجوزغرفه سازی در تهران در تمامی مراحل ساخت و آماده سازی غرفه­ ها الزامی بوده و ساعت کار غرفه سازی از ساعت ۸ صبح لغایت ۸ شب می باشد در صورت نیاز به ادامه عملیات غرفه سازی با هماهنگی مدیریت و حراست نمایشگاه بین المللی تهران امکان پذیر خواهد بود، در غیر این صورت از فعالیت غرفه ساز مربوطه در نمایشگاه بین المللی تهران و غرفه سازی در تهران توسط آن شرکت غرفه ساز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

گراف
۴- استفاده از تاسیسات الکتریکی و الکترونیکی نمایشگاه پس از هماهنگی قبلی با مدیریت و رعایت مسائل فنی و ایمنی ،تحت نظارت مسئولین تاسیساتی نمایشگاه بین المللی تهران امکان پذیر خواهد بود.

گراف
۵- نصب هر گونه داربست و ورود و استفاده ازجرثقیل، لیفتراک، لوازم و مصالح ساختمانی، دستگاه های نجاری، جوشکاری ، برش سنگ و چوب و فلز، پمپ های رنگ پاش، یونولیت، نئوپان قابل اشتعال، لامپهای مدادی و پروژکتور برای غرفه سازی در تهران و لوازم و وسائل طبخ غذا، سماور و بخاری برقی و گازی، مواد آتش زا شامل کپسول گاز، نفت، بنزین، تینر و .... و ماشین آلات و وسائل حجیم و سنگین به داخل سالن های نمایشگاه بین المللی تهران اکیداً ممنوع می باشد.

گراف
۶- شرکت کننده بایستی از سیستم های غرفه سازی سبک و لوازم الکتریکی استاندارد با رعایت کامل موارد ایمنی و با هماهنگی و دستورالعمل های مسئولین تاسیسات نمایشگاه استفاده نموده و برای ساخت غرفه ­های خاص که طرح آن قبلاً به تائید مدیریت رسیده در خارج از محوطه نمایشگاه اقدام نموده و آنرا بصورت مونتاژ در محل غرفه مربوطه نصب نماید.

گراف
۷-نصب پلاکارد، بنر ، بیلبورد ، پوستر ،تابلو، میخکوبی، استفاده از چسب و برچسب و شعار نویسی خارج از محوطه داخلی غرفه­ ممنوع بوده، برای انجام تبلیغات مرتبط در فضای تبلیغاتی نمایشگاه اخذ موافقت قبلی مدیریت و پرداخت تعرفه های آن ضروری می باشد.

گراف
۸-نمایش طیور، حیوانات و فروش هر گونه کالا در محوطه سالن های نمایشگاه بین المللی تهران اکیداً ممنوع می باشد. درب های ورود و خروج اصلی و یا کرکره ای سالنهای نمایشگاه به هیچ وجه مسدود نشده و غرفه سازان باید لوپ چرخشی واقع در هر طبقه را رعایت کنند.

گراف
۹- شرکت کننده در نمایشگاه متعهد به رعایت دستورالعمل ها و مقررات و جبران خسارت وارده به تاسیسات، ابنیه و اموال نمایشگاه بین المللی تهران خواهد بود.مسدود نمودن تجهیزات آتش نشانی شامل فایر باکسها ، خاموش کننده ها و ... توسط دکور غرفه هادر هنگام غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تهران ممنوع می باشد.

گراف
۱۰- استفاده از وسایل پر مصرف نظیر آب سردکن و هیتر برقی در غرفه سازی نمایشگاهی ممنوع می باشد. استفاده از سیلندر گاز مایع و یا هیترهای برقی و یا هر گونه شعله عریان داخل غرفه های نمایشگاهی ممنوع می باشد. استفاده از چسب برق در اتصالات ممنوع می باشد.

گراف
۱۱- نگهداری مواد سریع الاشتعال از هر نوع در داخل غرفه های نمایشگاهی ممنوع می باشد. نصب بنر، پوستر و یا پرچم های با عرض وسیع در داخل سالن های نمایشگاه بین المللی ممنوع است.عبور کابل های برق از زیر کف پوش ها وغرفه ها به صورت پراکنده ممنوع می باشد و باید حتماًداخل داکت های مخصوص صورت پذیرد.