گراف
گراف
گراف

غرفه سازی برای شرکت MAXFULL

غرفه سازی برای شرکت MAXFULL

سیستم کنتر انفجار سوخت یک فن آوری جدید با رویکرد ایمنی غیر فعال و پدافند غیر عامل است که پس از نصب در مخازن سوخت و مایعات قابل اشتعال غیر خورنده از انفجار آنها در اثر عوامل تهدید کننده خارجی جلوگیری کرده و گسترش حریق را به حداقل میرساند. آتش گرفتن مخازن حاوی سوخت و مایعات قابل اشتعال معمولا منجر به حریق های بزرگ و انفجار می گردد. سیستم کنترل انفجار سوخت مکس، روش عملی برای جلوگیری از حریق مخازن حاوی سیالات فرار و گازها در اثر جرقه، خطاهای تعمیر و نگهداری، بار الکتریکی ساکن، آتش سوزیهای ناشی از ضربه خارجی، فعالیتهای تروریستی، اصابت موشک و بمباران هوایی می باشد. تماس با شرکت MAXFULL ازطریق شماره ۰۹۰۳۴۷۳۷۵۶۴ مقدور می باشد.

شرکت غرفه سازی گراف

غرفه سازی گراف اصفهان

درباره غرفه MAXFULL

غرفه شرکت MAXFULL با مساحت ۳۶ مترمربع در فروردین ماه سال ۱۳۹۸در نمایشگاه بین المللی اصفهان به صورت رینگ و یک طرف باز توسط شرکت غرفه سازی گراف طراحی و اجرا گردیده است. تجهیزات نمایشگاهی غرفه شامل: کانتر، صندلی کانتر ، مبلمان cip، استند، میز پذیرایی ، آبسردکن، یخچال و غیره می باشد.  نمایشگاه اصفهان جای مناسبی برای ارایه محصولات است که این امر در شرکت MAX FULL با همکاری شرکت طراحی غرفه گراف انجام شده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

صندلی جکدار زین اسبی سفید


مبلمان نیم ست چرمی کامپی


ست ۴نفره cip تاشو مشکی


میز جلو مبلی گرد


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


صندلی جکدار چرمی نیلپر


آبسردکن - گرمکن


لپ تاپ


ال سی دی ۵۱ اینچ


ال سی دی ۴۲ اینچ


صندلی جکدار معمولی


غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه تکنو نورد توکل - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی پروداکت

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه تکنو نورد توکل

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه آتلیه چکاوک - شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف

آتلیه چکاوک

غرفه سازی اصفهان
غرفه color service - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه | غرفه color service

غرفه سازی اصفهان

غرفه سازی - غرفه شرکت خوراک سازان اصفهان - نمایشگاه بین المللی دام و طیور

غرفه سازی | غرفه شرکت خوراک سازان اصفهان

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت رادکیش - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت رادکیش

غرفه سازی در تهران
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - غرفه سازی- طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه پیشنهادی ۲

غرفه سازی اصفهان

غرفه MOLDS & DIES - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه MOLDS & DIES

غرفه سازی اصفهان
غرفه همایش نظام پیشنهادها - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه همایش نظام پیشنهادها

غرفه سازی اصفهان