advertise
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر
نمایشگاه تهران - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه کانساز خزر

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی تهران - شرکت کانسار خزر | شرکت طراحی غرفه گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت کانسار خزر

شرکت کانسار خزر در سال ۱۳۸۳ در استان گلستان تاسیس و امروزه بعنوان اولین و تنها تولید کننده ید(Iodine) در کشور فعالیت می‌نماید. این شرکت با استخراج شورابه از اعماق ۱۰۰۰ متری و فرآوری شیمیایی، ید کریستال را با خلوص بالا تولید می‌نماید. تولید ید در دنیا تا به امروز در انحصار ۸ کشور قرار داشته است. بدین ترتیب با کار و فعالیت شرکت کانسار خزر، جمهوری اسلامی ایران در زمره ۹ کشور تولید کننده ید در جهان قرار گرفت. با تولید این کانی ارزشمند در داخل،‌ صنایع مختلف کشور دور از مسائل تامین ید می‌توانند از دسترسی دائم و مطمئن به این عنصر ارزشمند در حد مطلوب برخوردار شوند. کیفیت ید تولیدی شرکت منطبق با دو استاندارد USP آمریکا و BP انگلستان با حداقل درجه خلوص ۹۹/۸ %می‌باشد که نیاز اغلب شرکت‌های دارویی، شیمیائی، پتروشیمی؛ وتولید کنندگان ضد عفونی کننده‌های انسانی و دامی را تامین نموده است. برای نخستین بار در سال ۱۳۹۰ از مجموع ۴۲ تن تولید شرکت مقدار ۱۵ تن آن صادر گردید. رعایت دقیق استاندارد؛ یکنواختی محصول طی سالهای متمادی و بسته بندی فراتر از حد استاندارد و بهره گیری از بهترین سرویس های حمل و نقل، منجر به افزایش تقاضای شرکت های دارویی زیادی از چین، هند، ایتالیا، ژاپن، روسیه، آلمان و ... برای خرید محصول گردیده بگونه ای که از مجموع ۳۰۱ تن تولید سال ۱۳۹۴، مقدار ۲۱۵ تن صادر شده است و پیش بینی می شود که مقدار آن در سال ۹۵ افزایش یابد. مطالعات انجام شده نشان میدهد که مقدار ید موجود قابل استحصال از مخازن شورابه تحت بهره برداری بر ۱۶۰۰۰ تن بالغ گردد.بطور کلی، ید در صنایع داروسازی، صنایع شیمیایی، تولید انواع ضد عفونی کننده ها، ساختLCD و تولید اسید استیک، کائوچو، رنگدانه ها،مواد آلی،‌ فیلم عکاسی و ساخت فلزات با خلوص بالا،‌ بعنوان کاتالیزور در صنایع پتروشیمی و تهیه استابلایزر در صنایع غذایی و...کاربرد دارد.
شرکت گراف در سال ۹۲ غرفه ساز این شرکت بود که طراحی غرفه این شرکت را بر عهده داشت. طراحی خاص این غرفه در نمایشگاه بین‌ المللی تهران بسیار مورد توجه بازدید کنندگان در نمایشگاه قرار گرفت .

شرکت کانسار خزر - نمایشگاه بیمن‌المللی پزشکی و دندان‌پزشکی | شرکت غرفه‌سازی نمایشگاهی گراف
گراف

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه کانسار خزر در نمایشگاه بین المللی تهران با موضوع نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی با مساحت ۷۷ متر مربع در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ توسط شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف انجام گرفته است. رنگ را برای هر جسمی می‌توان استفاده کرد به همین منظور در نمایشگاه به واسطه کاربرد چوب در غرفه ها از رنگ برای زیبایی غرفه نمایشگاهی استفاده می شود که در این غرفه از رنگ سازمانی سفید و قرمز استفاده شده است. شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف با تجربه چندین ساله خود در امر غرفه سازی مبلمان غرفه شرکت کانسار خزر را در نمایشگاه تهران، مشکی در نظر گرفته است و از تجهیزات نمایشگاهی چون: مبلمان چرمی vip، مبلمان چرمی cip، میز پذیرایی پایه بلند، میز پذیرایی پایه کوتاه، یخچال همراه با فریزر، آبسردکن و آبگرمکن، صندلی کانتر چرمی وغیره در این نمایشگاه استفاده کرده. انباری که در غرفه شرکت کانسار خزر طراحی و اجرا شده است به ارتفاع ۲/۸۰ متر، عرض ۱/۱۰ متر و طول ۳ می باشد و به عنوان پارتیشن، وسایلی مانند یخچال، آبسردکن و آبگرمکن و هدایای تبلیغاتی این شرکت در نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی برای ارایه و پذیرایی بهتر در آن جا دارد. نمایشگاه بین المللی تهران با موضوع نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت کانسار خزر برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه ، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. نور مناسب غرفه شرکت کانسار خزر در نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی جلوه خاصی نسبت به غرفه سازی های اطراف آن در نمایشگاه بین المللی تهران را دارد و مواردی چون: نور پرژکتور برای نورکلی غرفه در نمایشگاه تهران، نور هالوژن جهت ایجاد نور نقطه ای غرفه، نور مهتابی زیر چاپ های تبلیغ برند غرفه و محصولات شرکت را شامل می شود. ارتفاع غرفه سازی در غرفه شرکت کانسار خزر که توسط مجموعه طراحان و مجریان شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی تهران انجام شده،۲/۹۰ متر در نظر گرفته شده است. اگر ارتفاع غرفه کناری در نمایشگاه بیش از ۲/۹۰ متر باشد باید برای آن زیبا سازی انجام دهد.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

ال سی دی ۵۱ اینچ


مبلمان نیم ست چرمی نیلپر مشکی


آبسردکن - گرمکن


صندلی جکدار معمولی


میز جلو مبلی گرد


نیم ست دسته استیل مشکی


صندلی کنفرانس دسته استیل


مبلمان نیم ست چرمی کامپی


صندلی تاشو


ست ۴نفره cip پشت بلند سفید


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


نمایشگاه بین المللی تهران

محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است. مساحت کل نمایشگاه حدود ۸۵۰٬۰۰۰ مترمربع است که از این مساحت ۱۲۰٬۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۳۵٬۰۰۰ مترمربع فضای باز نمایشگاهی، حدود ۲۲ هکتار فضای سبز و نیز ۲۱ هکتار راه‌های دسترسی به سالن‌ها و محوطه ی نمایشگاه است. در نمایشگاه بین‌المللی تهران مسجد حضرت ابراهیم به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و مناری به ارتفاع ۷۰ متر قرار دارد. نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقه جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.نمایشگاه بین المللی تهران هرساله با برگزاری تعداد زیادی عنوان نمایشگاهی نقش مهمی در رونق اقتصادی و چرخه صنعت ایفا میکند که شرکت کنندگان در هر یک از این نمایشگاهها با برپایی غرفه هایی به معرفی خدمات و محصولات خود در غالب آن عنوان می پردازند.غرفه سازی نمایشگاهی یکی ازراه های جلب نظر بازدیدکنندگان از غرفه و راه کاری برای هرچه بهتر نمایش دادن خدمات و محصولات یک شرکت درهنگام حضور در نمایشگاه می باشد . نمایشگاه بین المللی تهران فرصتی مناسب در جهت ارائه محصولات و خدمات شما برای حضوری قدرتمند در بازارهای داخلی و خارجی می باشد. هنگام غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تهران باید به زیر اشاره کرد: غرفه سازی همراه با کف سازی با مصالح ساختمانی از جمله ماسه، شن و سیمان باید به وسیله یک لایه پلاستیک با ضخامت کافی محافظت گردد، ساخت فضا به صورت محصور و فاقد دید به عنوان آبدارخانه، انبار، اتاق مذاکره و یا هر عنوان دیگر مجازنمی باشد، در صورت غرفه سازی قسمت های باز یا نیمه تمام و قابل رویت درغرفه ها باید پوشانده شوند، به نحوی که برای غرفه داران دیگر منظره ای بد یا مزاحمت به وجود نیاورند. ضروری است که قسمتهای پشت سازه ها که با نئوپان، چوب و شبکه های آهنی اجرا گردیده است با رنگ آمیزی و زیبا سازی مناسب پوشانده شود. در نمایشگاه بین المللی تهران می توان از روشهای مختلف برای تبلیغ شرکت ها در نمایشگاه استفاده کرد که از جمله آنها می توان به: رادیو نمایشگاه، تابلوهای تبلیغاتی در مسیر بازدید کنندگان، تابلوهای در سطح نمایشگاه و غیره نام برد.جهت هرگونه تبلیغ باید با شماره تلفن های ۳۱-۲۲۶۶۲۸۳۰ که پیمانکار تبلیغات نمایشگاه بین المللی تهران است تماس حاصل نمایند.

نقشه نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نقشه نمایشگاه تهران
نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه تهران
نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی | شرکت غرفه سازی گراف
نقشه نمایشگاه تهران
نقشه نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه تهران

نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی | غرفه سازی در تهران ۹۲

نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی یه رویداد مهم اقتصادیست. نمایشگاه پزشکی و دندان پزشکی هرساله در تقویم نمایشگاهای مختلف کشور از جمله : نمایشگاه بین المللی تهران، نمایشگاه بین المللی تبریز، نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، نمایشگاه بین المللی اصفهان، نمایشگاه بین المللی اهواز، نمایشگاه بین المللی مشهد، نمایشگاه بین المللی شیراز، نمایشگاه بین المللی ارومیه، نمایشگاه بین المللی قزوین و غیره برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین همایش‌های جامعه پزشکی کشور است وهمه ساله به صورت پیوسته و سالیانه به عنوان همایش و نمایشگاه بزرگ آزمایشگاهی کشور برگزار می‌شود. : خانواده بزرگ پزشکی و آزمایشگاهیان کشور در این رویداد و نمایشگاه گردهم می آیند و از قسمت‌های مختلف نمایشگاه، محورهای علمی، نشست‌های تخصصی، بخش کارگاه‌ها و پوسترها همچنین بخش غرفه های ساخت و ساز، غرفه های پارتیشن، غرفه های اسپیس و استند نمایشگاهی که بخش پرطرفدار و جذاب نمایشگاه است استفاده می‌کنند و یکی از بخش‌های جذاب دیگر بخش نمایشگاهی است که تعداد بسیار زیادی بازدید کننده و تعداد زیادی از برندهای مطرح کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و آزمایشگاه ‌ها نیازهای سالیانه شان را از طریق همین نمایشگاه تامین می‌کند.زیر گروه های نمایشگاه پزشکی و دندان پزشکی شامل: تجهیزات مشاوره و تشخیص، تجهیزات رادیولوژی، تجهیزات و لوازم درمان، لوازم چشم پزشکی، تجهیزات تامین مرکزی، سیستم اطلاعات پزشکی، تجهیزات دارویی، خدمات و قطعات دستگاه های پزشکی، تجهیزات و لوازم جراحی، لوازم فیزیوتراپی، لوازم دندانپزشکی، امکانات بیمارستان و تجهیزات اورژانس ، می باشند. شرکت غرفه سازی گراف به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکت های غرفه سازی در سطح کشور طراح و مجری ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمامی نمایشگاه های کشور می باشد . شرکت غرفه سازی گراف از مرحله تحویل پلان ، ایده و طراحی پلان غرفه نمایشگاهی و اجرای غرفه شما در نمایشگاه همراهتان می باشد .

تجهیزات پزشکی - نمایشگاه - غرفه سازی | گراف
تجهیزات پزشکی
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه پزشکی - تجهیزات پزشکی نمایشگاه | گراف
نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی
تجهیزات پزشکی - طراحی غرفه - تجهیزات پزشکی نمایشگاه | گراف
تجهیزات پزشکی
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - نمایشگاه پزشکی | گراف
نمایشگاه بین المللی پزشکی و دندان پزشکی

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه همایش نظام پیشنهادها - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه همایش نظام پیشنهادها

غرفه سازی اصفهان
نمایشگاه سرامیک اصفهان - غرفه شرکت A.D - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت A.D

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی - غرفه شرکت بهبود صنعت دامیاران - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی | غرفه شرکت بهبود صنعت دامیاران

غرفه سازی اصفهان

غرفه صباباتری - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک اصفهان

غرفه های نمایشگاهی | غرفه صباباتری

غرفه سازی اصفهان
غرفه لوازم خانگی کاخلر - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه لوازم خانگی کاخلر

غرفه سازی در تهران
غرفه قطعه گستر بارمان کیمیا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه قطعه گستر بارمان کیمیا

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت power jet - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

غرفه های نمایشگاهی | غرفه شرکت power jet

غرفه سازی در تهران
غرفه بازرگانی بهین مهر - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه قطعات خودرو

غرفه سازی | غرفه بازرگانی بهین مهر

غرفه سازی اصفهان