advertise
گراف

غرفه سازی

غرفه سازی چگونه اجرا میشود؟
شرایط غرفه سازی ؟ 
پاسخ به تمامی سوالات برای غرفه سازی در نمایشگاه

گراف

غرفه سازی نمایشگاه تهران

غرفه سازی در تهران با رعایت قوانین و مقررات خاص نمایشگاه تهران انجام می‌پذیرد و تنها شرکت‌هایی قادر به غرفه سازی مشهد می‌باشند که گرید غرفه سازی تهران را دارا باشند. غرفه سازی در تهران توسط شرکت‌های دارای گرید نمایشگاه بین المللی تهران و در مدت زمان تعیین شده توسط نمایشگاه بین المللی تهران انجام می‌پذیرد.

گراف

برق و نورپردازی غرفه سازی

برق و نورپردازی غرفه سازی در انواع مختلف با متریال های متفاوت و دارای انواع و اقسام مختلف نور پردازی برای غرفه سازی های نمایشگاهی توسط شرکت گراف سازه

گراف

غرفه نمایشگاهی صحنه و خانه موقت یک شرکت است

منبع: FAMAB مصاحبه با الفی آدلر ، مدیر عامل FAMAB e.V. ، انجمن ارتباطات مستقیم تجارت

گراف

طراحی غرفه و نمایشگاه به چه صورت است؟

در طراحی غرفه های نمایشگاهی خلاقیت در طرح ، ظرافت و زیبایی در کنار بهره گیری از سازه های مرغوب و متریال های روز دنیا مهمترین شاخصه یک پروژه منحصر به فرد است که شرکت گراف با رعایت کلیه ملزومات شما را در رسیدن به این هدف یاری میکند .

گراف

انواع غرفه

انواع غرفه های نمایشگاهی بر حسب نوع سازه به کار رفته در آنها و همچنین نوع قرار گیری در پلان نمایشگاه از یکدیگر متمایز می‌شوند.

گراف

دلایل غرفه سازی ۲

یک مسئله‌ای که وجود دارند این است که برخلاف کالاهای عمومی که به‌راحتی می‌توان آن را تبلیغ کرد بسیاری دیگر از محصولات را نمی‌توان به‌راحتی و همانند کالاهای پرمصرف و عمومی تبلیغ کرد چراکه مشتری آن‌ها عموم مردم نیستند. این نوع کالاها می‌توانند انواع بسیاری داشته باشند و از قطعات بسیار خاص صنعتی تولیدشده باشند که برای عموم مردم جذابیتی ندارند؛ بنابراین روش‌های متفاوتی برای تبلیغ این‌گونه کالاها موجود است. اما حضور در نمایشگاه های تخصصی را می‌توان به‌عنوان یکی از بهترین متدهای تبلیغاتی برای این‌گونه

گراف

دلایل غرفه سازی

چرا باید غرفه سازی کنیم؟
نمایشگاه ها اصولاً محلی هستند که در آن شرکت میتوانند دستاوردها و محصولات برند یا یک صنعت را به مشتریان خود ارائه نمایند. خوشبختانه در سالهای اخیر نیز برپایی نمایشگاه های داخلی و خارجی و به تبع آن غرفه سازی در کشورمان رشد چشمگیری داشته و کیفیت برگزاری . . .

گراف

تعرفه غرفه سازی

در‌نهایت برای تعیین تعرفه غرفه سازی به طور کلی به روش ذیل غرفه تعیین قیمت خوادشد. ابتدا سطح هزینه‌ای که مشارکت کننده می‌خواهد در نمایشگاه انجام دهد باید مشخص شود، سپس باتوجه به پلان تهیه شده توسط مشارکت کننده، طراحی براساس نیازهای مشارکت کننده و باتوجه به سلیقه و رنگ سازمانی آن انجام و . . . 

نمایشگاه مشهد

غرفه سازی مشهد

نمایشگاه مشهد هرساله شاهد برگزاری عناوین متنوعی از نمایشگاه ها با حضور تولیدکنندگان، صنعتگران، مدیران و کارآفرینان حوزه‌های مختلف می باشد. این چرخه تولید و تقاضا و معرفی خدمات و نوآوری‌ها و ایجاد رقابت بین بخش‌های مختلف صنعت در نمایشگاه بین المللی مشهد با غرفه سازی در نمایشگاه مشهد عجین گردیده و سال‌هاست شرکت‌ها . . . 

لوگو نمایشگاه اصفهان

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام طیور مشهد | ۹۸

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، خوراک دام و صنایع وابسته مشهد در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ تیر ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ در نمایشگاه بین المللی مشهد جهت بازدید علاقمندان دایر می‌باشد. به گزارش کانال تلگرامی نمایشگاه مشهد . . . 

لوگو نمایشگاه اصفهان

هفتمین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون مدرن | ۹۸ | نمایشگاه اصفهان

هفتمین نمایشگاه مبلمان و دکراسیون مدری اصفهان از ۲۵ تا ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌گردد. ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ می‌باشد. به گزارش کانال تلگرامی نمایشگاه بین المللی استان اصفهان، نشست خبری . . . 

گراف

تعرفه های غرفه سازی

تعرفه های غرفه سازی میتواند به مشارکت‌ کنندگان نمایشگاه‌ها کمک کند تا حد و حدود قیمت غرفه سازی را بدانند و بعداز آن اقدام به سفارش غرفه خود به شرکت های غرفه سازی نمایند. در این مقاله حدود قیمت غرفه سازی در سال ۹۸ مشخص شده است. لازم به توضیح است قیمت ها در سال جاری با افزایش چشمگیری همراه بوده . . . 

گراف

گرید غرفه سازی نمایشگاه شیراز

نمایشگاه شیراز نیز همانند سایر نمایشگاه های دیگر فعال در صنعت نمایشگاهی کشور برای بحث غرفه سازی از چندین سال پیش اقدام به صدور پروانه فعالیت در نمایشگاه شیراز نمود و در ادامه به تعدادی از غرفه سازان گیرد غرفه سازی از سوی نمایشگاه بین المللی شیراز اعطا شد . . . 

گراف

گرید غرفه سازی نمایشگاه تهران

از روزهای اولیه‌ای که نمایشگاه تهران مکانی شد برای برگزاری نمایشگاه‌ها، غرفه‌داران احساس نیاز فراوانی برای چیدمان و ساخت و ساز را در غرفه‌های خود احساس کردند. از همان زمان شغلی به نام غرفه سازی شکل گرفت. در طول سالیان دراز تا به امروز این شغل که دیگر تبدیل به صنعتی شده بود شاهد فراز و فرودهای فراوانی بوده است . . . 

گرید غرفه سازی

گرید غرفه سازی

گرید غرفه سازی درواقع مجوزی‌است که از طرف سایت‌های نمایشگاهی به غرفه سازان داده میشود تا برای برگزارکنندگان و مشارکت کنندگان مشخص شود که چه شرکت هایی می‌توانند در سایت نمایشگاهی یاد شده اقدام به فعالیت و غرفه سازی نمایند. سایت های نمایشگاهی قوانین متفاوتی برای صدور گرید غرفه سازی دارند . . .

گراف

قیمت غرفه سازی نمایشگاه

قیمت غرفه سازی نمایشگاه با‌توجه به عوامل مختلفی تغییر پذیر است و در نهایت تاثیر به‌سزایی در موفقیت و عدم موفقیت غرفه در نمایشگاه را خواهد داشت. بودجه بندی مناسب برای ساخت غرفه نمایشگاهی یکی از مهمترین اقدامات شرکت‌هایی خواهد‌بود که در یک نمایشگاه شرکت و اقدام به غرفه سازی نمایشگاهی می نمایند. . .

غرفه سازی در تهران

غرفه سازی در تهران

نمایشگاه بین المللی تهران هرساله شاهد برگزاری عناوین متنوعی از نمایشگاه ها با حضور تولیدکنندگان،صنعتگران، مدیران و کارآفرینان حوزه‌های مختلف می‌باشد. این چرخه تولید و تقاضا و معرفی خدمات و نوآوری‌ها و ایجاد رقابت بین بخش‌های مختلف صنعت در نمایشگاه بین المللی تهران با غرفه سازی در نمایشگاه تهران عجین گردیده . . . ی

طراحی غرفه در اصفهان

غرفه سازی نمایشگاهی در اصفهان

استان اصفهان یکی از بزرگترین استان‌های کشور است که از لحاظ اقتصادی و فرهنگی جایگاه ویژه‌ای را در میان شهرهای ایران به خود اختصاص داده است. بدیهی است که تبلیعات و غرفه سازی در اصفهان برای شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد . . .

نمونه قرارداد غرفه نمایشگاهی

نمونه قرارداد غرفه نمایشگاهی

برای انعقاد هرنوع قراردادی باید به نکات عمومی قراردادها توجه کرد. اما باتوجه به نوع فعالیت انجام شده حتما هر قرارداد شامل نکات اختصاصی خواهد شد. قرارداد غرفه سازی نمایشگاهی نیز از این مهم مستثنی نمی‌باشد. در عقد قرارداد غرفه سازی باید به نکاتی توجه نمود که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم . . .

طراحی غرفه

سیر تا پیاز طراحی غرفه های نمایشگاهی

با مطالعه این مقاله می‌توانید به درک درستی از طراحی یک غرفه نمایشگاهی و ویژگیهایی که باید داشته باشد دست یابید. در این مقاله به صورت تیتروار به نکات مهم و کلیدی که در طراحی غرفه نمایشگاهی باید به آنها توجه شود، اشاره شده است. . . 

غرفه سازی نمایشگاهی - طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | چهار قدم برای متمایز شدن

به منظور موفقیت درکار راهی نداریم جز اینکه خود را از رقیبان متمایز کنیم، اگر در انجام این کار تعلل کنیم شاید لازم باشد برای همیشه با کارمان خداحافظی کنیم.

طراحی ساختمان غرفه- غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی | اهداف برگزاری نمایشگاه

از اهداف برگزاری نمایشگاه ها ایجادبستر و سکویی مناسب جهت معرفی و شناسایی توانمندی ها و قابلیت های فنی واحدهای تولیدی و خدماتی در غالب نمایشگاه است.

مقدمات اجرای غرفه های نمایشگاهی - غرفه های نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | انواع غرفه های اجرایی

برای حضوری قدرتمند در نمایشگاه های داخلی و بین المللی داشتن اطلاعات کافی و جامع در تضمین موفقیت بسیار راه گشا خواهد بود .

نور پردازی -غرفه سازی نمایشگاهی

نور پردازی غرفه های نمایشگاهی

استفاده از نور مناسب برای جذابیت و به نمایش گذاشتن مطلوبتر کالاها امری ضروری است. نور مناسب یک مساله اساسی است که برای اجرای آن باید ابتدا منابع تامین را شناخت و بعد اقدام به آن نمود.

انواع غرفه های نمایشگاهی - غرفه های نمایشگاهی - ساخت غرفه در تهران

ساخت غرفه | انواع غرفه نمایشگاهی

غرفه ها با توجه به موقعیت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده (سالن ) و در فضای باز کمی متفاوت خواهند بود ولی از نقطه نظر زوایای نمایشی ، غرفه ها تقسیم بندی یکسانی دارند.

مقررات حفاظتی ساخت و ساز غرفه ، تخریب و تخلیه آن

غرفه سازی | مقررات حفاظتی ساخت و ساز غرفه ، تخریب و تخلیه آن

در زمان ساخت و تخلیه غرفه های نمایشگاهی باید به نکات زیادی توجه کرد تا از به وقوع پیوستن حوادث احتمالی پیشگیری نمود .

طراحی ساختمان غرفه- غرفه سازی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی | طراحی ساختمان غرفه

چندین عامل در طراحی غرفه با توجه به ابعاد و موقعیت ساختمان غرفه باید مورد توجه قرار گیرد که در این مقاله به اختصار به ان ها خواهیم پرداخت .

متاسفانه برای فیلتر شما مطلبی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.