نمایشگاه بین المللی مشهد - بازرگانی بهین مهر - غرفه سازی - غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی
نمایشگاه بین المللی مشهد - بازرگانی بهین مهر - غرفه سازی - غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی
نمایشگاه بین المللی مشهد - بازرگانی بهین مهر - غرفه سازی - غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی
نمایشگاه بین المللی مشهد - بازرگانی بهین مهر - غرفه سازی - غرفه - غرفه نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی - بازرگانی بهین مهر | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه بازرگانی بهین مهر

برندهای بازرگانی بهین مهر شامل: رینگ شرکت SM آلمان، KING و BMT می باشد.که با این سه برند در نمایشگاه بین‌المللی مشهد  با موضوع قطعات خودرو حضور پیدا کرده است. محدوده محصول SM Motorenteile شامل سیستم سوپاپ، پیستون و رینگ پیستون، قطعات متخلخل برای موتور, انتقالات و پمپ، قطعات با دقت بالا تبدیل و همچنین ماژول های ریخته گری آلومینیوم ساده و پیچیده است.تمام محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی و با توجه به نقشه های مشتری تحویل داده می شوند. ما شریک بسیاری از شرکت های صنعتی در بخش خودرو صنعت فلزکاری و Aftermarket هستیم.محصولات ما در سطح جهان به انواع موتور و کمپرسور هوا و سیستم های انتقال و پمپ و قطعات استفاده می شود. موتور قطعات Sm از مواد اصلی تجهیزات ساخته شده است. روش های مدرن تولید با دقت بالا ساخت قطعات سازگار و قابل تکرار کیفیت را تضمین می کند و بازرسی کامل در طول فرایند تولید محصولات استاندارد بالاترین اطمینان را حاصل می کند. طراحی غرفه بازرگانی بهین مهر در نمایشگاه مشهد در متراژ ۳۰ متر مربع در مرداد ماه سال ۹۶ توسط شرکت گراف انجام گردید. طراحی غرفه و اجرا غرفه این شرکت همراه با سردرب قوس دار وویترین از ویژگی های این غرفه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد بود.

بازرگانی بهین‌مهر - نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو تهران - ساخت غرفه | شرکت ساخت غرفه نمایشگاه گراف
نمایشگاه مشهد - غرفه - غرفه سازی - طراحی غرفه - بازرگانی بهین مهر

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

غرفه سازی بازرگانی بهین مهر در نمایشگاه بین المللی مشهد بر عهده شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف بوده است. متراژ این غرفه ۴۸ متر مربع و به صورت رینگ و دو طرف باز طراحی و اجرا گردیده است. یکی از عوامل تاثیرگذار برای غرفه نمایشگاهی و نمایش بهتر محصولات بازرگانی بهین مهر در این غرفه انتخاب رنگ می باشد و همان طور که در تصاویر غرفه مشاهده می کنید رنگ سازمانی غرفه بازرگانی بهین مهر سبز و سورمه ای اجرا شده است و این رنگ در نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو مشهد نمای زیبایی به غرفه داده است و موجب شده است غرفه بازرگانی بهین مهر در نمایشگاه نسبت به غرفه های دیگر پر بازدیدتر باشد. بخش های غرفه نمایشگاهی بازرگانی بهین مهر در نمایشگاه بین المللی مشهدن با موضوع نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو شامل: فضای مبلمان وی ای پی، فضای مبلمان سی ای پی، فضای نمایش محصولات غرفه بازرگانی بهین مهر، فضای انبار به ابعاد ۱۱۵* ۹۰ برای سهولت در پذیرایی و غیره می باشد که برای طراحی و انتخاب آن باید به موارد: تکراری نبودن فضا با فضاها قبلی، شیوه ای نوین در طراحی، استفاده از رنگ ها متفاوت برای جلب توجه بازدیدکنندگان، استفاده از تجهیزات با دوام توجه کرد. نمایشگاه بین المللی مشهد با موضوع نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو یک رویداد تجاری و صنعتی است که بازرگانی بهین مهر برای ارایه محصولات و برندهای خود که شامل برندهای اس ام، کینگ، بست و غیره می باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. در نورپردازی غرفه بازرگانی بهین مهر از لامپها و پرژکتورها با قابلیت‌های تولید نور مختلف استفاده شده است. شرکت در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو موجب نمایش هر چه بیشتر نشان تجاری شما، برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و شرکت های رقیب در نمایشگاه می شود. بازرگانی بهین مهر در نمایشگاه بین المللی مشهد از میان شرکت های غرفه ساز، شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف را برای غرفه سازی در این نمایشگاه انتخاب کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

میز پایه خرچنگی دایره


ال سی دی ۵۱ اینچ


ال سی دی ۴۲ اینچ


مبلمان نیم ست چرمی نیلپر مشکی


مبلمان ۶ نفره تخم مرغی


مبلمان نیم ست چرمی کامپی


صندلی جکدار چرمی نیلپر


لپ تاپ


میز جلو مبلی گرد


صندلی جکدار معمولی


ست ۴نفره cip پشت بلند مشکی


نمایشگاه بین المللی مشهد

شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد از پیشگامان صنعت نمایشگاهی در خاورمیانه است. این شرکت در سال ۱۳۷۲ تأسیس شد و از سال ۱۳۷۷ به بهره‌برداری رسید. شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد با تعهد به خدمات‌رسانی بهینه در بازارهای داخلی و بین املی، مجموعه نمایشگاهی و همایشی خود را در سطح جهانی عرضه و با بهره‌گیری از تسهیلات فنی پیشرفته و خدمات تخصصی طیفی وسیع از نمایشگاه‌ها را برگزار می‌کند. هدف نمایشگاه مشهد تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه مشهد با بهره‌گیری از محیطی عالی و تجهیزات پیشرفته و کارکنان متخصص ارائه خدمات بهینه خود را تضمین می‌کند. این مرکز هرساله میزبان بیش از ۴۰ نمایشگاه ملی و بین‌المللی با مشارکت‌کنندگانی از بیش از ۲۰ کشور است. نمایشگاه‌ بین‌المللی ساختمان، خودرو، کامپیوتر، لوازم‌خانگی و گردشگری که هرساله به‌طور منظم برگزار می‌شوند از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های کشور هستند. کل مساحت نمایشگاه ۰۰۰/۶۰۰ مترمربع است که فاز یک آن با فضای مفید نمایشگاهی به وسعت ۲۵۰ هزار مترمربع بهره‌برداری شده است. فضای مسقف آن به وسعت ۰۰۰/۲۰ هزار مترمربع و فضای باز مفید آن ۲۰ هزار مترمربع هست. فضای سبز به وسعت ۸۰ هزار مترمربع محیطی دلپذیر و باصفا می‌سازد. نمایشگاه مشهد سالانه میزبان بیش از ۳ میلیون نفر بازدیدکننده است. نمایشگاه مشهد با مدیریت متخصص و حرفه‌ای خود مکانی چند کاربردی برای برگزاری نمایشگاه‌ها، درس گروهی و مراسم مختلف است که با طراحی پیشرفته خود پاسخگوی نیازهای غرفه داران و بازدیدکنندگان هست. نمایشگاه مشهد با تجهیزات نمایشگاهی پیشرفته خود برای برگزاری هر نوع رویدادی و در هر مقیاسی مکانی ایده آل برای شماست. شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد دروازه اقتصادی آسیای میانه هست. نمایشگاه بین‌المللی مشهد فرصت مناسبی برای تبلیغ و ارائه محصولات شرکت‌ها می باشد. هر ساله نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای شرکت های بزرگ تجاری و صنعتی است.این شرکت ها با عناوین مختلف نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مشهد شرکت می کنند.غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مشهد با رعایت مقررات نمایشگاه بین المللی مشهد انجام می پذیرد.

نمایشگاه مشهد - پلان نمایشگاه - سالن نمایشگاه مشهد | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی مشهد
ورودی نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی | شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی مشهد
نمایشگاه مشهد - نمایشگاه بین المللی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی مشهد
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه | شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف
نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی نمایشگاهی مشهد ۹۶

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرومشهد به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. صنعت خودروسازی ایران و بازار خودرو در کشور در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است و اکنون به یک بازیگر تاثر گذار در صنعت خودرو جهان تبدیل شده است. در سال های قبل و متناسب با این رشد و توسعه، نیاز به برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در ایران شده است که این نمایشگاه هر ساله به صورت مطلوب در ابعاد مختلف نمایشگاهی و با موضوع نمایشگاه قطعات خودرو در ایران برگزار می شود.شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد- غرفه سازی |شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد- غرفه سازی |شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد-  غرفه سازی |شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد- غرفه سازی |شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مشهد

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت کارگزاری مبین سرمایه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت کارگزاری مبین سرمایه

غرفه سازی اصفهان
طراحی غرفه - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی

طراحی غرفه | شرکت شمیم سلامتی

غرفه سازی در تهران
غرفه سازی - غرفه شرکت بهبود صنعت دامیاران - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی | غرفه شرکت بهبود صنعت دامیاران

غرفه سازی اصفهان

غرفه CHINA GLAZE GROUP - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک

غرفه سازی | غرفه CHINA GLAZE GROUP

غرفه سازی اصفهان
بهنام معدن - غرفه سازی نمایشگاهی-طراحی واحرای غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه | بهنام معدن

غرفه سازی در تهران
نمونه غرفه

غرفه سازی اصفهان | غرفه آریان

غرفه سازی در تهران

غرفه شرکت رادکیش - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی آرایشی و بهداشتی

غرفه سازی | غرفه شرکت رادکیش

غرفه سازی در تهران
غرفه شرکت سیمان سپاهان اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی پروداکت در تهران

غرفه سازی | غرفه شرکت سیمان سپاهان اصفهان

غرفه سازی اصفهان