طراحی و غرفه سازی در اصفهان

زمانی که کسب و کار شما به حدی رشد کرد که میتوانستید برای اهداف بزرگتری وارد بازارهای جدید شوید مخصوصا بازارهای خارج از کشور شما نیازمند به حضور در نمایشگاه های بین المللی می شوید. استان اصفهان یکی از بزرگترین استان‌های کشور است که از لحاظ اقتصادی و فرهنگی جایگاه ویژه‌ای را در میان کشورهای منطقه به خود اختصاص داده است. بدیهی است که تبلیعات و غرفه سازی در اصفهان برای شرکت ها جای مناسبی است. غرفه سازی در اصفهان دارای قوانین و مقررات خاصی است که در حین غرفه سازی نمایشگاهی باید به آن توجه ویژه ای کرد. شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. غرفه سازی نمایشگاه اصفهان در چهار سالن توسط غرفه سازان طراحی و اجرا می شود. غرفه سازی در اصفهان از لحاظ موقعیت جغرافیایی بسیار پر اهمیت بوده است.حضور در نمایشگاه اصفهان و غرفه سازی نمایشگاه اصفهان، باعث رونق کسب و کار شرکت ها شده و موجب افزایش تولید شرکت و گسترش آن می شود. 


4ثث

غرفه های ساخته شده در نمایشگاه اصفهان

غرفه سازی در اصفهان نقش بسیار مهمی در به نمایش گذاشتن کالاهای خاص در حضور همکاران و مخاطبان تجاری می تواند داشته باشد. هر چه در ساخت غرفه نمایشگاهی دقت کافی به عمل آید و غرفه همخوانی بیشتری با اهداف و استراتژی های شرکت های حاضر در نمایشگاه داشته باشد منجر به نمایش هرچه بهتر نوع فعالیت های شرکت و در نتیجه جذب مخاطبان می‌گردد. امروزه غرفه سازی در اصفهان بخصوص نمایشگاه بین المللی، به یکی از روش‌های معتبر در توسعه تجارت و بازاریابی شرکت ها تبدیل شده است. به همین خاطر بسیاری از مدیران شرکت ها معتقدند که استفاده از روش هایی مانند حضور در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در اصفهان می‌تواند نقش حائز اهمیتی در جلب اعتماد مشتریان داخلی و خارجی و گسترش حوزه فعالیت شرکت ها در خارج از مرزهای یک کشور داشته باشد. غرفه سازی نمایشگاه اصفهان است است که شرکت ها همزمان هم به بازدیدکنندگان بازار داخلی و هم بازدید تجار و بازرگانان کشورهای همسایه و خارجی دست پیدا می کنند. غرفه سازی نمایشگاه اصفهان دارای چهارچوب خاصی است که در غرفه سازی اصفهان باید به آن توجه شود.

غرفه تولیدی نقش سرام اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه تولیدی نقش سرام اصفهان

نمایشگاه اصفهان
غرفه MOLDS & DIES - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه MOLDS & DIES

نمایشگاه اصفهان
غرفه CHINA GLAZE GROUP - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک

غرفه سازی | غرفه CHINA GLAZE GROUP

نمایشگاه اصفهان

غرفه های نمایشگاهی ساخته شده توسط شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی در اصفهان | شرکت عظیم خودرو

غرفه شرکت عظیم خودرو (هاوال) با مساحت ۴۰۳ متر مربع در تاریخ بهمن ماه ۱۳۹۴ توسط شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی اصفهان سالن نقش جهان طراحی و اجرا شده است. به دلیل مساحت زیاد غرفه سازی در اصفهان و نمایش بهتر محصولات در نمایشگاه، غرفه به صورت کاملا باز طراحی گردیده که این امر در تصاویر غرفه قابل مشاهده است. در غرفه سازی نمایشگاه اصفهان دیواره های غرفه به صورتی طراحی و اجرا شده است که طبق نظر مشتری و ساختمان شرکت عظیم خودرو باشد. این شرکت غرفه سازی در اصفهان را به صورت ال شکل با چهار عدد کانتر،۴ عدد استند مشخصات خودرو،VIP محصور، چهارعدد جانمایی خودرو با نور مخفی دور آن ،نور مخفی روی دیوار بک و راهبندهایی که مسیر مردم را در غرفه نشان می دهند طراحی و اجرا شده است. تجهیزات نمایشگاهی در غرفه سازی اصفهان این شرکت عبارتست از :میز پذیرایی، گل آرایی، مبلمان تمام چرم ، تلوزیون شهری و...برای نمایش بهتر شرکت عظیم خودرو دو عدد پرچم بزرگ در دوطرف ورودی VIP پشت کانترها و دو عدد پرچم کوچک روی کانترکه لوگوی شرکت و نام شرکت در غرفه روی آن جانمایی شده است.پلان نمایشگاهی غرفه سازی نمایشگاه اصفهان  به صورتی بوده که این غرفه در گوشه و ورودی اصلی درنمایشگاه قرارگرفته شده است.

غرفه سازی در اصفهان

غرفه ساز در اصفهان

غرفه سازی در اصفهان | شرکت تایمیران

در اردیبهشت سال ۱۳۹۶ شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی گراف به عنوان مجری و غرفه ساز شرکت تایمیران، اقدام به غرفه سازی در اصفهان با عنوان نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته نمود. پلان و کانسپ غرفه سازی در اصفهان این شرکت  به صورت دوطرف باز انجام گرفته است. در غرفه سازی نمایشگاه اصفهان از روانشناسی رنگ به طور گسترده استفاده می شود که رنگ این غرفه با توجه به لوگوی شرکت تایمیران در غرفه سازی اصفهان، قرمز و سورمه ای در نظر گرفته شده است. برای جذب مشتری بیشتر و نیز نشان دادن توانمندی ها و پتانسیل های واقعی شرکت تایمیران در غرفه سازی اصفهان از تجهیزات نمایشگاهی با کیفیت مانند: مبلمان وی ای پی با فضای مناسب، مبلمان سی ای پی با فضایی زیبا، یخچال با جانمایی در انبار غرفه، آبسردکن و آبگرمکن جهت پذیرایی بهتر در انبار غرفه، میز پذیرایی در وی ای پی و سی ای پی غرفه، صندلی کانتر جهت استفاده کانترمن و غیره استفاده شده است. شرکت تایمیران غرفه سازی در اصفهان را با یک انبار به ابعاد ۱۰۰ * ۱۶۰ سانتیمتر انجام داده است. غرفه سازی در اصفهان یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت تایمیران برای ارایه محصولات و برندهای خود که شامل برندهای تیمکو، گودیر و غیره می باشد تصمیم به غرفه سازی نمایشگاه اصفهان گرفته است. 


غرفه سازی نمایشگاه اصفهان | HLT | DLT | ZLT

شرکت غرفه سازی گراف در شهریورماه سال ۱۳۹۶ غرفه سازی در اصفهان شرکت  HLT | DLT | ZLT رابر عهده داشت. مساحت  غرفه سازی نمایشگاه اصفهان برای شرکت HLT | DLT | ZLT  ۴۲۰ مترمربع به‌ صورت جزیره‌ای طراحی و اجرا شده است. رنگ غرفه سازی در اصفهان متفاوت و طبق نظر مشتری روی سطوح اعمال می شود. تجهیزات نمایشگاهی این شرکت در غرفه سازی نمایشگاه اصفهان به‌ صورت زیر می باشد: ۴ عدد صندلی کانتر، ۸ عدد میز پذیرایی، مبلمان ۱۶ نفره vip، ۶ ست ۴ نفره مبلمان cip، ۱ عدد آبسردکن، ۱ عدد یخچال ۶ فوت، ۱ عدد رول آپ و غیره است و برای سهولت امر پذیرایی درغرفه سازی اصفهان، یک عدد انبار طراحی و اجرا می شود. غرفه سازی نمایشگاه اصفهان یک رویداد تجاری است. غرفه سازی در اصفهان با استفاده از نور پردازی حرفه انجام می شود.

شرکت غرفه ساز در اصفهان

غرفه خودساز اصفهان

غرفه سازی اصفهان | گروه بازرگانی آفتی

غرفه سازی در اصفهان برای غرفه گروه بازرگانی آفتی شامل دو شرکت با برند های اصلی اپتیمم و مرسدس بنز با مساحت ۱۱۶ متر مربع در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ توسط شرکت  غرفه سازی نمایشگاهی گراف طراحی و اجرا شده است. این شرکت برای ارایه محصولات خود در نمایشگاه بین المللی  تصمیم به غرفه سازی در اصفهان گرفته است. غرفه سازی اصفهان گروه بازرگانی آفتی در سالن نقش جهان نمایشگاه بین المللی برپا شده است. نوشته های غرفه سازی اصفهان از یونولیت و استیکر است که روی کانتر لوگو برند اصلی شرکت به صورت استیکر و روی سردرب از یونولیت با رنگ مشکی استفاده شده است. تجهیزات نمایشگاهی غرفه سازی در اصفهان این شرکت شامل :مبلمان VIP، مبلمان CIP، کانتر، استند، میزهای پذیرایی، صندلی کانتر، یخچال، آبسردکن و غیره است.

برخی از جاذبه های گردشگری در مجاورت نمایشگاه بین المللی اصفهان

سی و سه پل واقع در غرب نمایشگاه بین المللی اصفهان


میدان نقش جهان واقع در شمال غربی نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت غرفه سازی گراف، تجربه تازه ها


کاخ عالی قاپو واقع در شمال غربی نمایشگاه بین المللی اصفهان


کلیسای وانگ واقع در جنوب غربی نمایشگاه بین المللی اصفهان


پل خواجو واقع در غرب نمایشگاه بین المللی اصفهان