advertise

غرفه سازی | غرفه سازی مشهد | ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه  مشهد هرساله شاهد برگزاری عناوین متنوعی از نمایشگاه ها با حضور تولیدکنندگان، صنعتگران، مدیران و کارآفرینان حوزه‌های مختلف می باشد. این چرخه تولید و تقاضا و معرفی خدمات و نوآوری‌ها و ایجاد رقابت بین بخش‌های مختلف صنعت در نمایشگاه بین المللی مشهد با غرفه سازی در نمایشگاه مشهد عجین گردیده و سال‌هاست شرکت‌ها برای ایجاد حس رقابت و حضور پررنگ در نمایشگاه اقدام به غرفه سازی نمایشگاه مشهد می‌نمایند. غرفه سازی در مشهد با رعایت قوانین و مقررات خاص نمایشگاه مشهد انجام می‌پذیرد و تنها شرکت‌هایی قادر به غرفه سازی مشهد می‌باشند که گرید غرفه سازی مشهد را دارا باشند. غرفه سازی در مشهد توسط شرکت‌های دارای گرید نمایشگاه بین المللی مشهد و در مدت زمان تعیین شده توسط نمایشگاه بین المللی مشهد انجام می‌پذیرد. شرکت‌ها و موسسات حاضر در نمایشگاه بعد از قطعی شدن ثبت‌نام در نمایشگاه و دریافت پلان خود از ستاد برگزاری نمایشگاه با شرکت‌ های غرفه ساز در مشهد وارد مذاکره شده و با توجه به نیاز‌ها و نوع نمایشگاه شرکت های غرفه سازی در مشهد اقدام به طراحی و اجرای غرفه برای شرکت ها و موسسات می‌نمایند. در نهایت مشارکت کنندگان در نمایشگاه مشهد باید توجه داشته باشند در صورتی که قرارداد غرفه سازی مشهد خود با شرکت‌های غرفه سازی مشهد انعقاد می‌نایند از ستادبرگزاری نمایشگاه مشهد مجوزهای لازم جهت غرفه سازی مشهد خود را اخذ نمایند.
معمولا برای راه اندازی نمایشگاه ها در سراسر کشور از غرفه ها استفاده می کنند زیرا قصد دارند قسمت های مختلف را از یکدیگر جدا کنند که اگر بخواهند این محیط های کوچک را به وسیله دیوار کشی و مصالح از هم جدا کنند و بسیار هزینه بر و وقت گیر است و هنگام تغییر مکان هم مجبور به خراب کردن آن می شوند که این هم باعث هدر رفت هزینه ها می شود.


گراف
گراف
گراف

غرفه سازی | غرفه سازی مشهد | ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی مشهد

شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبرترین شرکت‌های غرفه سازی نمایشگاه مشهد است که شما صنعت‌گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی خود در نمایشگاه مشهد می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با‌تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف ، مناسب‌ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. غرفه سازی نمایشگاهی در مشهد توسط شرکت غرفه سازی گراف با تیم مجرب و حرفه‌ای غرفه سازی مشهد انجام می‌پذیرد. غرفه سازی مشهد به دلیل قوانین و مقررات خاص غرفه سازی مشهد تنها توسط شرکت‌های غرفه سازی در مشهد و دارای گرید نمایشگاه بین المللی مشهد انجام می‌پذیرد. غرفه سازی در مشهد در بین شرکت‌کنندگان حاضر در نمایشگاه بین المللی مشهد از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار می‌باشد. 

غرفه سازی | غرفه سازی مشهد | ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی مشهد

غرفه سازی مشهد | غرف راین خودرو

شرکت راین خودرو برای غرفه سازی در مشهد به مساحت ۵۷۰ متر مربع شرکت گراف را انتخاب نمود. در این غرفه به‌دلیل مساحت زیاد و نمایش بهتر محصولات در نمایشگاه، غرفه به صورت کاملا باز طراحی گردیده که این امر در تصاویر غرفه قابل مشاهده است. در نمایشگاه بین المللی مشهد VIP غرفه در گوشه غرفه به‌صورت نیمه محصور توسط شرکت گراف طراحی و اجرا شده که به علت ال شکل بودن غرفه جانمایی کانتر ها بهتر انجام شود. تجهیزات نمایشگاهی غرفه راین خودرو در نمایشگاه بین المللی مشهد شامل : صندلی کانتر، استند، پارتیشن، صندلی های VIP تمام چرم، میز پذیرایی، میز پایه خرچنگی CIP ، یخچال، آبسردکن، تلویزیون شهری، چهار عدد کانتر و.. می‌باشد. در غرفه سازی مشهد کانترهای غرفه بین ستون‌هایی که نماد لوگو شرکت است برای ایستایی بهتر طراحی و اجرا شده و شامل دو عدد ستون لوگو شرکت و چهار عدد کانتر در غرفه است.طراحی و نورپردازی غرفه به صورت حرفه ای انجام شده. رنگ سازمانی این شرکت سورمه ای و سفید است که در غرفه قابل مشاهده است. طراحی و اجرا غرفه شرکت راین خودرو در نمایشگاه بین المللی مشهد به شکل ساخت و ساز انجام شده است. غرفه سازی در مشهد برای شرکت‌های خودرویی همیشه حائز اهمیت بوده و غرفه سازی در مشهد را با هزینه های مناسب انجام می‌دهند.

گراف

گراف

غرفه سازی در مشهد | غرفه بیت دیفندر

غرفه شرکت bitdefender با مساحت ۷۷ متر مربع توسط شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه مشهد طراحی و اجرا شده است. از رنگ برای پوشاندن سطوح و زیبایی استفاده می شود، در این راستا رنگ سازمانی این غرفه در نمایشگاه بین المللی مشهد الکامپ، قرمز و مشکی در نظر گرفته شده است. ساختمان غرفه در نمایشگاه  مشهد به صورت‌های مختلف اجرا می‌شود که غرفه شرکت bitdefender در نمایشگاه نمایشگاه مشهد با همکاری تیم طراحی و غرفه سازی شرکت غرفه سازی گراف به شکل ساخت و ساز انجام شده است. نمایشگاه بین المللی مشهد مکان مناسبی برای ارایه محصولات تخصصی این شرکت بود و در نمایشگاه مشهد با استقبال قابل توجه‌ای روبه‌رو شد. نمایشگاه بین المللی مشهد همیشه برای عناوین نمایشگاهی به روز جایگاه مناسبی بوده است. در نمایشگاه مشهد در کنار برند بیت دیفندر سایر برندهای حاضر در عرصه مبارزه با بدافزارها نیز در نمایشگاه مشهد حضور داشته‌اند. غرفه سازی مشهد این شرکت از استقبال خوبی بهره برد.


غرفه سازی مشهد | غرفه تایمیران

غرفه سازی مشهد شرکت تایمیران در نمایشگاه مشهد به صورت شبه جزیره و با مساحت ۱۱۰ متر مربع در نمایشگاه بین المللی مشهد با موضوع نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو نمایشگاه مشهد با همکاری شرکت غرفه سازی و طراحی غرفه گراف انجام شده است. غرفه ها در نمایشگاه های شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و غیره با موضوعات مختلف به صورت ساخت و ساز، پارتیشن، اسپیس، پروداکت، ماکسیما و غیره طراحی و اجرا می شود که غرفه شرکت تایمیران در نمایشگاه مشهد به صورت ساخت و ساز انجام شده است. نمایشگاه بین المللی مشهد با موضوع نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت تایمیران برای ارایه محصولات و برندهای خود در نمایشگاه مشهد که شامل برندهای تیمکو، گودیر وغیره می‌باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. غرفه سازی مشهد شرکت تایمیران با استفاده از نورهای حرفه‌ای ، نورپردازی شده است. بازدید کنندگان از نمایشگاه مشهد استقبال قابل توجهی از این غرفه نمودند.

گراف

گراف

غرفه سازی مشهد| غرفه بارمان کیمیا

شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا غرفه سازی مشهد خود در نمایشگاه بین المللی مشهد را برعهده شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف گذشت. غرفه سازی مشهد این شرکت به متراژ ۲۱۰ مترمربع و به‌صورت چهارطرف باز طراحی و اجرا گردیده است. یکی از عوامل تاثیرگذار برای غرفه نمایشگاهی و نمایش بهتر محصولات شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا در این غرفه انتخاب رنگ می‌باشد و همان طور که در تصاویر غرفه مشاهده می کنید رنگ سازمانی غرفه شرکت بارمان کیمیا سبز و نارنجی اجرا شده است و این رنگ در نمایشگاه بین المللی مشهد نمای زیبایی به غرفه داده است و موجب شده است غرفه شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا در نمایشگاه مشهد نسبت به غرفه های دیگر پر بازدیدتر باشد. در غرفه سازی مشهد بارمان کیمیا از لامپها و پرژکتورها با قابلیت‌های تولید نور مختلف استفاده شده است. شرکت در نمایشگاه بین المللی مشهد و غرفه سازی در مشهد نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو موجب نمایش هر چه بیشتر نشان تجاری شما، برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و شرکت‎های رقیب در نمایشگاه مشهد می‌شود. باتوجه به غرفه سازی مشهد این شرکت و جلب توجه بازدیدکنندگان امید می‌رود این شرکت بازار مناسبی در مشهد به دست آورد.

غرفه سازی مشهد| فراخوان نمونه‌های غرفه سازی در مشهد

غرفه بازرگانی سودبر - تسکینی - نمایشگاه بین المللی مشهد - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه بازرگانی سودبر - تسکینی

غرفه سازی مشهد
شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا - شرکت غرفه سازی گراف - غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه

طراحی غرفه نمایشگاهی | شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا

غرفه سازی مشهد
غرفه شرکت پویان بسپار سپاهان -  نمایشگاه بین المللی مشهد - غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت پویان بسپار سپاهان

غرفه سازی مشهد

نمایشگاه مشهد - غرفه تایمیران - نمایشگاه قطعات خودرو

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه تایمیران

غرفه سازی مشهد
غرفه شرکت bitdefender - نمایشگاه بین المللی مشهد - غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت bitdefender

غرفه سازی مشهد
شرکت صبا باتری - غرفه سازی نمایشگاهی - شرکت طراحی غرفه گراف - غرفه سازی - غرفه

غرفه سازی نمایشگاهی | شرکت صبا باتری

غرفه سازی مشهد