بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - طراحی غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه
بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - طراحی غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه
بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - طراحی غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه
بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - طراحی غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه
بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - طراحی غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه
نمایشگاه بین المللی - بازرگانی ثالثی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - غرفه سازی - ساخت غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه - بازرگانی ثالثی
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - غرفه سازی - ساخت غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه - بازرگانی ثالثی
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - غرفه سازی - ساخت غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه - بازرگانی ثالثی

غرفه سازی | طراحی غرفه نمایشگاهی - بازرگانی ثالثی | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه بازرگانی ثالثی

با توجه به گستردگی صـنـعـت خودرو و همچـنـیـن بازار عرضه و تــقـاضـای بسیـار قـوی در زمـینه لوازم یــدکی و تـجهیـزات جانبی خوردو حتی در دوران بحران اقتصادی هم رونق خود را از دست نمی‌دهد. با توجه به این‌که بحران اقتصادی باعث می‌شود مردم کمتر خودرو خریداری کنند، سعی می‌کنند خودروهای قدیمی خود را حفظ کنند و برای سالم نگه داشتن آن‌ها، بیشتر لوازم یدکی می‌خرند. شرکت ثالثی بدنبال انجام انواع فعالیتهای وارداتی خود از جمله واردات قطعات یدکی خودرو می‌باشد. همچنان در تلاش است با توجه به نیاز بازار لوازم یدکی خودرو در کشور و نیاز روز افزون مشتریان گرامی به قطعات یدکی خودروهای روز دنیا، در راستای تجارت و ارائه خدمات نوین به مشتریان محترم تحولی عظیم ایجاد کند. طراحی غرفه و غرفه سازی نمایشگاهی بازرگانی ثالثی در نمایشگاه قائم شهر بر عهده شرکت گراف بود. این غرفه به دلیل فرم خاص سردرب در نمایشگاه قطعات خودرو قائم شهر بسیار مورد توجه قرار گرفت. به دلیل محدودیت فضا در غرفه بازرگانی ثالثی سعی گردید تا ویترین‌ها برروی دیوار بک غرفه قرار گیرد تا علاوه بر کارایی ویترین، محدودیت فضایی نیز ایجاد نکند.

بازرگانی ثالثی - نمایشگاه قائم‌شهر - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی | شرکت غرفه‌های نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - طراحی غرفه - بازرگانی ثالثی

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه بازرگانی ثالثی به صورت ال شکل و با مساحت ۴۵ متر مربع در نمایشگاه بین المللی مازندران - قائم‌شهر با موضوع نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته با همکاری شرکت غرفه سازی و طراحی غرفه گراف انجام شده است. در غرفه نمایشگاهی از رنگ برای محافظت از خوردگی، نگهداری، دکوراسیون یا جهت اضافه کردن هرگونه قابلیت بر روی یک سطح که توسط رنگدانه پوشانده می‌گردد، استفاده می شود از این رو در این غرفه نیز از رنگ سازمانی زرد و سورمه با توجه به نظر کارفرما روی سطحوح غرفه اعمال گردیده است. غرفه ها در نمایشگاه های شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد وغیره با موضوعات مختلف به صورت ساخت و ساز، پارتیشن، اسپیس، پروداکت، ماکسیما و غیره طراحی و اجرا می شود که غرفه بازرگانی ثالثی در نمایشگاه مازندران به صورت ساخت و ساز انجام شده است. تجهیزات غرفه نمایشگاهی بازرگانی ثالثی در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته شامل: یخچال، صندلی کانتر، مبلمان vip، مبلمان cip، آبسردکن، میز پذیرایی، استند و غیره می باشد و برای راحتی مشتریان و کارفرما یک عدد آبدارخانه به عنوان پارتیشن با ابعاد ۹۰ * ۱۳۰ سانتیمتر داخل غرفه درنظر گرفته شده است. نمایشگاه بین المللی مازندران - قائم شهر با موضوع نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته یک رویداد تجاری و صنعتی است که بازرگانی ثالثی برای ارایه محصولات و برندهای خود در نمایشگاه که شامل برندآراکس می باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. غرفه بازرگانی ثالثی با استفاده از نورهای حرفه ای مانند نور هالوژن، نور پرژکتور یا همان نور عمومی، نور مهتابی برای نورپردازی بک لایت های غرفه نمایشگاهی و غیره طراحی و اجرا شده است. شرکت در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته موجب نمایش هر چه بیشتر نشان تجاری شما، برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و شرکت های رقیب در نمایشگاه می شود. بازرگانی ثالثی در نمایشگاه بین المللی مازندران - قائم‌شهر از میان شرکت های غرفه ساز، شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف را برای غرفه سازی در این نمایشگاه انتخاب کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

میز پایه خرچنگی دایره


مبلمان ۶ نفره تمام چرم


صندلی جکدار دور چوبی


ویدئو پرژکتور


رول آپ


ست ۴نفره cip پشت بلند مشکی


صندلی جکدار چرمی نیلپر


ال سی دی ۳۲ اینچ


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


لپ تاپ


مبلمان ۶ نفره تخم مرغی


صندلی جکدار معمولی


نمایشگاه بین المللی مازندران (قائمشهر)

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مازندران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تجاری و اقتصادی ایران با بهره‌مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصربه‌فرد و نیروهای متخصص، بستر و زمینه مناسبی را از طریق برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی جهت تولیدکنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه بر عرضه و نمایش توانمندی‌ها، مبادلات تجاری، سرمایه‌گذاری‌های مشترک و بین‌المللی خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مازندران واقع در شهرستان قائم‌شهر توسعه بخشند. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مازندران به‌منظور تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه تجارت و معرفی دستاوردها و تولیدات عرصه‌های مختلف کسب‌وکار کشور از طریق ارائه طیف کاملی از خدمات نمایشگاهی و رویدادهای مرتبط تجاری به مجریان نمایشگاهی، مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در عرصه جهانی، با تأکید بر استانداردهای بین‌المللی در راستای تحقق چشم‌انداز بیست‌ساله کشور جمهوری اسلامی ایران گام بر خواهد داشت. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مازندران در این مسیر با تکیه‌بر پیشینه‌ای ارزشمند، از فناوری نوین بهره خواهد گرفت تا ضمن ایجاد تصویری مثبت از عملکرد خود در جامعه و پایبندی به تعهدات، شرایط مناسبی را برای رشد و تعالی سرمایه‌های انسانی و دستیابی به توسعه پایدار فراهم نماید. سالن‌های وسیع نمایشگاه بین‌المللی قائم‌شهر بستر مناسبی برای غرفه سازی نمایشگاهی برای شرکت‌کنندگان در نمایشگاه را فراهم می آورد. غرفه سازی یکی روش‌های جلب بازدیدکنندگان در هر نمایشگاهی می باشد. استفاده از تبلیغات محیطی و استادهای تبلیغاتی از روش‌های دیگر جلب بازدیدکنندگان در نمایشگاه محسوب می‌گردد. نمایشگاه بین المللی مازندران به دلیل موقعیت قرار گیری از پتانسیل خوب برای ارایه محصولات شرکت ها و غرفه سازی نمایشگاهی برخوردار است.

نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی مازندران ( قائمشهر)
نمایشگاه گل و گیاه - سالن نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی | شرکت طراحی غرفه گراف
نمایشگاه بین المللی مازندران ( قائمشهر)
سالن نمایشگاه بین المللی - سالن نمایشگاه قائمشهر - نمایشگاه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی مازندران ( قائمشهر)
نمایشگاه - سالن نمایشگاه - غرفه سازی نمایشگاه | شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف
نمایشگاه بین المللی مازندران ( قائمشهر)

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی نمایشگاهی مازندران ۹۶

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر ) یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار می گردد.نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد.شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر ) بخشی از یک استراتژی دراز مدت توسعه صادرات است که هدف آن سوق دادن کالاهایی است که از بیشترین شانس فروش در یک بازار خارجی برخوردار هستند.هنگامی که یک سازمان درصدد برمی آید که گروهی از واحدهای تولیدی صادرکننده را شناسایی نموده وامکان مشارکت آنها را در یک نمایشگاه تجاری فراهم کند،حداقل باید از دو سال قبل مقدمات لازم را فراهم آورد.برنامه ریزی قبلی این امکان را می دهد که محل مناسبی را برای عرضه کالاهای مورد نمایش انتخاب نماید،هنگامی که محل نمایشگاه انتخاب گردید،برگزار کننده برای شناسایی موسسات علاقه مند اقدام به انتشار اطلاعیه ای در یکی از روزنامه های پر تیراژ نموده وشرکتهای معتبر ار دعوت به شرکت می نماید،البته به منظور سهولت در انجام این کار میتوان از کاتالوگها یا اطلاعات نمایشگاههای مشابه استفاده نمود و طی نامه ای از شرکتهای مورد نظر جهت شرکت در نمایشگاه دعوت بعمل آورد. شرکت غرفه سازی گراف مجری وطراح غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی در تمامی شهرهای کشور می باشد .شرکت غرفه سازی گراف مختصص در زمینه های: غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )- غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )- غرفه سازی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )- غرفه نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )- طراحی غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو مازندران ( قائم شهر )

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

خوردو سازان راین -غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی | خوردو سازان راین

غرفه سازی اصفهان
غرفه ساینا پلیمر - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه ساینا پلیمر

غرفه سازی در تهران
غرفه گروه کارخانجات ساران - نمایشگاه بین المللی اصفهان -  غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه گروه کارخانجات ساران

غرفه سازی اصفهان

غرفه بازرگانی شکروی - نمایشگاه بین المللی اصفهان  - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه بازرگانی شکروی

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت سیمان سپاهان اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی پروداکت در تهران

غرفه سازی | غرفه شرکت سیمان سپاهان اصفهان

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی نمایشگاهی - نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه گروه بازرگانی آفتی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه گروه بازرگانی آفتی

غرفه سازی تبریز

غرفه شرکت power jet - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

غرفه های نمایشگاهی | غرفه شرکت power jet

غرفه سازی در تهران
غرفه شرکت پرسال - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت پرسال

غرفه سازی اصفهان