نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - طراحی غرفه - غرفه ZHONGZHI

غرفه سازی | غرفه نمایشگاهی - شرکت ZHONGZHI | شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف

طراحی و اجرای غرفه ZHONGZHI

شرکت Zhongzhi الماس ابزار شرکت گیم & Zhongzhi جدید است که مواد فناوری، آموزشی ویبولیتین شرکت سرمایه گذاری مشترک خارجی در چین گنجانیده شده است که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. به عنوان یکی از تاثیر گذارترین شرکت ها در صنعت ابزار الماس شماخته شده است. با سال ها تجربه کسب و کار، تصویر نام تجاری Zhongzhi بیشتر و بیشتر مشتریان پذیرفته شده است. برای کیفیت و بهره‌وری بالا محصولات، شرکت این اجازه را می‌دهد که بسیاری از مشتریان دستاوردهای بزرگ و سرویس عالی را از نزدیک و نزدیکتر مشاهده کنند. محدوده محصولات شرکت از ابزار برش سنگ، سنگ ابزار ویژه شکل و کاشی، پردازش ابزار آلات ساختمانی و رزین‌های ابزار است که به طور گسترده ای مورد استفاده برای استخراج سنگ پردازش و ساخت و ساز و غیره قرار می‌گیرد. نیروی قوی فنی و کارگران ماهر جهت همکاری با موسسه پژوهش فن آوری الماس برای نوآوری های فنی در این شرکت هستند. شرکت چینی تولید کننده انواع تیغ فرزهای برش سنگ‌های ساختمانی برای شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان درسال ۹۵ غرفه‌سازی خود رابه شرکت گراف سپرد. طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی این شرکت باتوجه به رنگ سازمانی و نیازهای این شرکت برای نمایش محصولات خود در نمایشگاه ساختمان انجام گردید .

شرکت ZHONGZHI - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه ساختمان - غرفه سازی | گراف
غرفه سازی - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی - طراحی غرفه - ساخت غرفه نمایشگاهی | گراف

طراحی و اجرا توسط شرکت گراف

غرفه شرکت zhongzhi با مساحت ۳۰ متر مربع اردیبهشت ۹۵ در نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه سنگ، معادن و صنایع وابسته توسط شرکت گراف طراحی و اجرا شد.رنگ سازمانی در غرفه این شرکت زرد در نظر گرفته شده که در غرفه کاملا مشهود است. تجهیزات نمایشگاهی غرفه نمایشگاه اصفهان شامل: مبلمان vip، مبلمان cip، صندلی کانتر، آبسردکن، یخچال،کانتر، استند محصولات ، میز پذیرایی،استند نمایشگاهی و غیره در غرفه جانمایی شده است.نور پردازی غرفه با توجه به نیاز مشتری متفاوت انتخاب شده است که شامل:بک لایت های سردرب با نور مهتابی پشت آن، نور پرژکتور برای تامین بهتر نور غرفه در نمایشگاه، نور هالوژن برای نور پردازی روی کانتر و محصولات غرفه را شامل می شود. غرفه سازی نمایشگاهی این شرکت با توجه به طراحی منحصر به فرد آن جزو یکی از بهترین غرفه ها در نمایشگاه اصفهان شناخته شده است و در همین راستا مسئولان نمایشگاه اصفهان از این غرفه تجلیل کردند. غرفه zhongzhi به صورت سه طرف باز طراحی شده است.نوشته های غرفه شامل : پلکسی، یونولیت و استیکر می باشد که روی دیوار بک لوگو شرکت به صورت پلکسی و یونولیت و روی کانتر از استیکر استفاده شده است.استند محصول جلوی غرفه به شکلی اجرا شده است که محل نصب خوبی برای ارایه محصولات شرکت در نمایشگاه سنگ، معادن و صنایع وابسته است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

صندلی جکدار تمام چرم مشکی


صندلی کنفرانس دسته استیل


مبلمان نیم ست چرمی نیلپر مشکی


ال سی دی ۵۱ اینچ


مبلمان نیم ست نیلپر سفید


صندلی پشت بلند سفید


صندلی جکدار چرمی نیلپر


ست ۴نفره cip پشت بلند مشکی


صندلی جکدار معمولی


نیم ست دسته استیل مشکی


ال سی دی ۳۲ اینچ


صندلی جکدار دور چوبی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و با هدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و . . . دنبال نموده است.در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع از جمله مشارکت کنندگان – غرفه داران – بازدیدکنندگان – سهامداران –کارکنان –حاکمیت – تامین کنندگان و سازمان های مردم نهاد در نظر گرفته شده است .قرار دادن جلب رضایت ذینفعان بعنوان هدف کلان باعث می شود تا شرکت برای تحقق آن از جوانب مختلف استراتژی های مناسب را بکار گرفته و قسمت های مختلف شرکت همزمان بسمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند. نمایشگاه بین المللی اصفهان با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود. نمایشگاه بین المللی اصفهان پلی است به سوی پیشرفت و تحقق خواسته های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور .نمایشگاه اصفهان دارای چهار سالن اصلی شیخ بهایی ، میرداماد ، نقش جهان ، نصف جهان می باشد آدرس دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - ساختمان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان آدرس محل برگزاری : اصفهان - پل شهرستان کلیه نمایشگاهها، جشنواره ها و رویدادهایی که در محل نمایشگاههای استان یا در هر محلی غیر از محل نمایشگاههای استان اصفهان با نظارت شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان یا مجریان برگزار کننده نمایشگاه برگزار می گردد را نمایشگاه گویند. غرفه سازی نمایشگاهی در چهار سالن انجام می شود

سالن نمایشگاه - نمایشگاه اصفهان | گراف
نمای بالا از سالن های نمایشگاه
نمایشگاه بین المللی - زاینده رود -نمای نمایشگاه | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
سالن های نمایشگاه - اصفهان - نمایشگاه | گراف
نمای روبروی نمایشگاه
نمای غرفه ها - غرفه سازی - طراحی و اجرا غرفه | گراف
نمای برخی غرفه ها

نمایشگاه بین المللی سنگ و صنایع وابسته | غرفه سازی اصفهان ۹۵

صنعت سنگ کشور طی سالهای گذشته سنگلاخ های متعددی را بر مسیر خود تجربه کرده است. مشکلات بسیاری که عمده آن از کاهش توان رقابتی این صنعت در داخل کشور خبر می دهد.این در حالی است که با توجه به منابع فراوان سنگ در ایران و نیز توان تجربی موجود در این صنعت عظیم، می توان شکوفایی دوباره و رونق مجدد آن را شاهد بود. شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت سنگ کشور نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته را در شهر اصفهان و استانی که ۴۰ درصد واحد های سنگبری ایران را در خود دارد، برگزار می کند.شرکت کنندگان داخلی، در زمینه انواع سنگ های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی، تزیینی، تجهیزات و ماشین آلات، ابزار آلات سنگبری و فرآوری، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج، تجهیزات و ماشین آلات سنگبری، خدمات و صنایع وابسته (حمل و نقل، لوازم و قطعات یدکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات وابسته) فعالیت دارند. مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن ها، نشریات تخصصی و مراکز بازرگانی نیز از دیگر شرکت کنندگان این نمایشگاه هستند. شرکت کنندگان خارجی نیز در زمینه انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی، ابزار برش، صیقل، رزین، پولیش و تجهیزات مرتبط حضور یافته اند.در این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی بسیاری شرکت کرده اند که محصولات خود را برای ارایه بهتر در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند..شرکت غرفه سازی گراف مجری و طراح غرفه های نمایشگاهی در تمام نمایشگاه های کشور با سابقه درخشان در زمینه طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی می باشد.

غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی در اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی سنگ و صنایع وابسته
غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی سنگ و صنایع وابسته
غرفه سازی نمایشگاهی - تجهیزات نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی سنگ و صنایع وابسته
غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی درتهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی سنگ و صنایع وابسته

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت صباباتری - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدید پذیر

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت صباباتری

غرفه سازی در تهران
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - غرفه تیستی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی | صنایع غذایی تیستی

غرفه سازی در تهران
غرفه صباباتری - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه

غرفه سازی | غرفه صباباتری

غرفه سازی در تهران

بهنام معدن - غرفه سازی نمایشگاهی-طراحی واحرای غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه | بهنام معدن

غرفه سازی در تهران
غرفه شرکت ملی شیمی کشاورز -  نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه شرکت ملی شیمی کشاورز

غرفه سازی اصفهان
نمونه غرفه

غرفه سازی اصفهان | غرفه آریان

غرفه سازی در تهران

غرفه سازی نمایشگاهی - نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی - غرفه نمایشگاه تهران - غرفه سازی

غرفه سازی | صنایع غذایی تیستی

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی | شمیم سلامتی

غرفه سازی اصفهان