نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی در تهران
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی در تهران
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی در تهران
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی
نمایشگاه مصلی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - شرکت تامین راه آریا - غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی در تهران

غرفه سازی | طراحی و اجرای غرفه - شرکت تامین راه آریا | شرکت غرفه سازی گراف

زمینه فعالیت: واردات و توزیع قطعات یدکی تمامی دستگاههای معدنی، راهسازی و کشاورزی.
خط مشی: بهره وری از ارتباطات گسترده و عمیق بین المللی و عرضه محصولات با کیفیت و اصیل جهانی جهت ارج نهادن به سلیقه توزیع کنندگان و در راستای حفاظت از منافع مصرف کنندگان در جهت ارائه خدمات به فعالان عرصه عمران و آبادی کشور.
تنوع نمایندگی ها: با حمایت کم نظیر مشتریان خوش نام و همکاران گرامی، شرکت تامین راه آریا به عنوان مجموعه ای پیشرو در ایران، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری تعاد کثیری از شرکت های معتبر جهانی در یک مجموعه گردیده است که در ادامه به تفکیک معرفی خواهد شد. استقبال چشمگیر مشتریان صادق و مصرف کنندگان فهیم از خرید قطعات اصیل و با کیفیت در مقابل قطعات نا مرغوب و غیر استاندارد ، موجب گردآوری طیف وسیعی از قطعات در این مجموعه گردیده (بالغ بر ۳۰۰۰ نوع کالا ) که شامل بخشهای متنوعی می‌باشد. شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف به عنوان غرفه‌ساز این شرکت در نمایشگاه بین المللی تهران کار طراحی غرفه و اجرای غرفه این شرکت به متراژ ۱۲۶ متر مربع و به صورت باز همراه با vip را برعهده داشت. غرفه سازی در تهران با شرایط خاص نمایشگاهی قابل اجرا است.

شرکت تامین راه آریا - نمایشگاه بین‌المللی تهران - ساخت غرفه | شرکت غرفه‌های نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - تامین راه آریا

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

شرکت غرفه سازی گراف در مهرماه سال ۱۳۹۶ به‌عنوان غرفه ساز و طراح غرفه شرکت تامین راه آریا در نمایشگاه بین‌المللی تهران با موضوع نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته انتخاب گردید. مساحت غرفه شرکت تامین راه آریا در این نمایشگاه ۲۵۰ مترمربع و با پلان جزیره طراحی و اجرا شده است. رنگ متشکل شده از رنگ‌دانه‌هایی که بر روی سطح‌های مختلف مانند چوب، آهن و غیره در انواع مختلف اعمال می‌شود به همین جهت رنگ‌ سازمانی غرفه شرکت تامین راه آریا سورمه ای انتخاب‌ شده است. مبلمان و تجهیزات نمایشگاهی شرکت تامین راه آریا در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته، تهران به‌ صورت زیر می باشد: ۴ عدد صندلی کانتر، ۲ عدد میز پذیرایی، مبلمان ۶ نفره vip، ۱ ست ۴ نفره مبلمان cip، ۱ عدد آبسردکن، ۱ عدد یخچال ۶ فوت، ۱ عدد رول آپ و غیره است و برای سهولت در امر پذیرایی در نمایشگاه بین المللی تهران یک عدد انبار به عنوان پارتیشن با ابعاد ۸۰ * ۱۸۰ سانتیمتر در غرفه شرکت تامین راه آریا طراحی و اجرا شده است. نمایشگاه بین المللی تهران با موضوع نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته یک رویداد تجاری و صنعتی است. شرکت تامین راه آریا برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه که شامل برندهای ام وی، ای تی پی، و غیره می باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی در این نمایشگاه کرده است. استفاده از نور مناسب برای جذابیت غرفه و به نمایش گذاشتن مطلوبتر کالاها در نمایشگاه بین المللی تهران امری ضروری است. نورپردازی در غرفه سازی یک مساله اساسی است و این ضرورت در غرفه شرکت تامین راه آریا به خوبی با استفاده از نورپردازی های مختلف مانند نور هالوژن که روشنایی مطبوعی همراه با ایجاد سایه قوی، نور پرژکتور در غرفه سازی که مصرف انرژی بسیار ناچیز و قیمت نسبتا بالا دارند، نور مهتابی و غیره در نمایشگاه به کار گرفته شده است. یکی از عوامل در غرفه سازی که جذابیت غرفه را در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته بسیار زیاد کرده: استندها، پارتیشن و باکس هایی است که به وسیله آن ها لوازم و محصولات شرکت تامین راه آریا در نمایشگاه تهران عرضه شده است. وقتی غرفه در نمایشگاه به صورت خاص طراحی و اجرا شود، آن غرفه ارزش این را دارد که بازدیدکنندگان در نمایشگاه وقت بیشتری را برای این غرفه بگذارند. غرفه سازی شرکت تامین راه آریا در نمایشگاه بین المللی تهران با این هدف طراحی و اجرا شده است. غرفه سازی در تهران بسیار سخت تر از عرفه سازی در شهرهای دیگر است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

میز جلو مبلی مربع


مبلمان ۶ نفره تمام چرم


میز پایه خرچنگی مربع


مبلمان نیم ست چرمی کامپی


آبسردکن - گرمکن


ال سی دی ۵۱ اینچ


صندلی جکدار دور چوبی


ست ۴نفره cip پشت بلند سفید


لپ تاپ


صندلی جکدار معمولی


نیم ست دسته استیل نیلپر سفید


کابل HDMI


نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت نمایشگاه بین المللی تهران با بهره مندی از امکانات و تسهیلات نمایشگاهی و همچنین نیروهای متخصص و باتجربه بستر مناسبی را برای شرکت ها، تولیدکننده گان و بازرگانان داخلی و خارجی فراهم آورده است تا افزون بر عرضه تموانمندی های خود، درجهت توسعه ی مبادلات تجاری و جذب سرمایه گذاری های بین المللی در فضایی کاملا تخصصی حضور یابد. از جمله امکاناتی که شرکت ها باحضور در نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار خواهند داشت می توان به مواردی از قبیل ارائه خدمات بانکی، گمرک و خدمات امور گمرکی، بیمه، رستوران و کافی شاپ، حمل و نقل مکانیزه، خدمات غرفه سازی و تجهیز غرفه، برگزاری نمایشگاه مجازی و ... اشاره کرد. محل دائمی نمایشگاهها در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است که از کلیه بزرگراهها قابل دسترسی می باشد. مساحت کل نمایشگاه تهران حدود ۸۵۰.۰۰۰ هزار مترمربع است که از این مساحت ۱۲۰.۰۰۰ متر مربع فضای سر پوشیده و ۳۵.۰۰۰ متر مربع فضای باز نمایشگاهی، حدود۲۲ هکتار فضای سبز که محیطی دلپذیر برای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان ایجاد نموده است و حدود ۲۱ هکتارنیز راههای دسترسی به سالنها و محوطه نمایشگاه می باشد. نمایشگاه بین المللی تهران دارای مسجدی (مسجد حضرت ابراهیم (ع) با زیبایی خاص و معماری بی نظیر در منطقه به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و مناری به ارتفاع ۷۰ متر، می باشد. با برگزاری هر دوره از نمایشگاه ها، شرکت های بین المللی و داخلی برای حضور در نمایشگاه بین المللی تهران با شرکت های غرفه سازی وارد مذاکره می شوند تا طراحان و غرفه سازان به منظور طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی، از بهتر امکانات و تجهیزات غرفه سازی، با توجه به هدف شرکت از حضور در نمایشگاه بهترین طراحی غرفه را پیاده سازی کنند. شرکت غرفه سازی گراف با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در زمینه ی طراحی غرفه، ساخت غرفه، تامین تجهیزات نمایشگاهی و اجاره سازهای نمایشگاهی مدرن و مجهز همواره همراه شما خواهد تا شرکت شما حضوری درخشان و موثر در نمایشگاه داشته باشد، تا از این طریق بتوانید در راستای پیشبرد اهداف خود و همچنین معرفی و عرضه محصولات و خدمات خود، با دیگر شرکت کنندگان داخلی و خارجی در تعامل باشید. نمایشگاه بین المللی تهران برای برگزاری نمایشگاههای خود در موضوعات مختلف نمایشگاهی شرکت ها و مجریان متعددی را برای این منظور در نمایشگاه انتخاب کرده که از جمله آنها می توان به مواردی چون: شرکت نمایشگاهی خزر اورآسیا، شرکت نمایشگاهی میلاد نور، شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران، شرکت نمایشگاهی پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا ، شرکت نمایشگاهی ماندگار تجارت شیرین و غیره اشاره کرد. غرفه سازی نمایشگاه تهران با قوانین خاص نمایشگاهی صورت می پذیرد.

پلان نمایشگاه - نمایشگاه تهران - نمایشگاه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تهران
محوطه نمایشگاه - نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تهران
نقشه نمایشگاه - نقشه نمایشگاه بین المللی تهران | شرکت طراحی غرفه گراف
نمایشگاه بین المللی تهران
غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای | غرفه سازی تهران ۹۶

برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای با هدف معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت راهسازی، راهداری و حمل‌ونقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، راهسازی و راهداری کشور، است. نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای شامل بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط با حمل‌ونقل زمینی (راه‌آهن و جاده)، حمل‌ونقل دریایی، حمل‌ونقل هوایی، عملیات حمل‌ونقل، تجهیزات و ادوات راه‌سازی، راهداری، تجهیزات و خدمات فرودگاهی و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها، بنادر، راه‌ها و راه‌آهن است.با یک انتخاب دقیق و حرفه ای برای طراحی و اجرای غرفه خود می توانید حضوری با شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید.

سازه های نمایشگاهی -غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای تهران
غرفه آرایی نمایشگاهی -غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای تهران
طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی -غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای
نمایشگاه بین المللی تهران -غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، راهسازی و عمران، ریلی و جاده ای

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت TOYOTA - نمایشگاه تهران - غرفه سازی در تهران

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت TOYOTA

غرفه سازی در تهران
غرفه شرکت خدماتی ماشین معدن کویر -  نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت خدماتی ماشین معدن کویر

غرفه سازی اصفهان
غرفه بانک کشاورزی - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه بانک کشاورزی

غرفه سازی در تهران

نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - غرفه تیستی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی | صنایع غذایی تیستی

غرفه سازی در تهران
غرفه ذوب آهن اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه ذوب آهن اصفهان

غرفه سازی اصفهان
غرفه بازرگانی پیشگام - نمایشگاه مشهد - نمایشگاه قطعات خودرو

طراحی غرفه | غرفه بازرگانی پیشگام

غرفه سازی مشهد

غرفه بازرگانی پرشین موتور - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه قطعات خودرو

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه بازرگانی پرشین موتور

غرفه سازی در تهران
غرفه شرکت ارتباطات شبکه داده نما - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه الکامپ

طراحی غرفه | غرفه شرکت ارتباطات شبکه داده نما

غرفه سازی اصفهان