طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه - شرکت آفتی
طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه - شرکت آفتی
طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه - شرکت آفتی
طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه - شرکت آفتی
طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه - شرکت آفتی
طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه - شرکت آفتی

خلاصه فعالیت های انجام شده توسط شرکت غرفه سازی گراف برای گروه بازرگانی آفتی

طراحی و اجرای غرفه گروه بازرگانی آفتی

جناب آقای احمد آفتی مدیرعامل گروه بازرگانی آفتی هستند. این بازرگانی در خیابان قزوین نرسیده به غفاری است. دو برند معروف مرسدس بنز و اپتیموم را در این شرکت می‌توان نام برد. از محصولات این شرکت می‌توان به اقلام زیر اشاره کرد: انواع گاردان، چهارشاخه، بلبرینگ وسط گاردان، ماشین آلات سبک - سنگین و صنعتی و ادوات کشاورزی، راهسازی و موتورهای زمینی، استارت و دینام ماشین آلات راهسازی و موتورهای زیر زمینی، پمپ روغن دنده ای و پیستونی مخصوص کامیونت کمپرسی و جغجغه ترمز کامیونت‌های سنگین. پس از چندین دهه حضور موفق در بازار ایران، الرینگ همچنان از طریق قدیمی ترین نماینده رسمی خود «گروه بازرگانی آفتی» محصولات خود را به دست متقاضیان اعم از تولیدکنندگان خودرو و فروشندگان قطعات و لوازم یدکی در بازار می رساند. در همین راستا این بار در سال جاری و با همکاری گروه بازرگانی آفتی، اولین سمینار آموزشی- تخصصی شرکت الرینگ با حضور یکی از مدیران ارشد این شرکت بین المللی برای فروشندگان قطعات و لوازم یدکی و تعمیرکاران سراسر کشور برگزار شد. این شرکت در نمایشگاه‌ بین‌ المللی قطعات خودرو اکثر شهرهای ایران به شکل بزرگ و قدرتمند شرکت می‌کند. شرکت گراف در نمایشگاه اصفهان در اردیبهشت سال ۹۵ به عنوان غرفه ساز بازرگانی آفتی طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی این شرکت را برعهده داشت . طراحی به صورت محصور و با ویترین های بزرگ و سراسری برای نمایش هر چه بهتر محصولات و خدمات و نورپردازی مناسب از ویژگی های این غرفه سازی در اصفهان می باشد .

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان - نمایشگاه قطعات خودرو - غرفه سازی | گراف
غرفه سازی - نمایشگاه اصفهان - طراحی غرفه | گراف

طراحی واجرا توسط شرکت گراف

غرفه گروه بازرگانی آفتی شامل دو شرکت با برند های اصلی اپتیمم و مرسدس بنز با مساحت ۱۱۶ متر مربع در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ توسط شرکت گراف در نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته طراحی و اجرا شده است.این شرکت برای ارایه محصولات خود در نمایشگاه بین اللمللی اصفهان تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی در ایران کرده است. غرفه گروه بازرگانی آفتی در سالن نقش جهان نمایشگاه بین المللی اصفهان برپا شده است.نوشته های غرفه از یونولیت و استیکر است که روی کانتر لوگو برند اصلی شرکت به صورت استیکر و روی سردرب از یونولیت با رنگ مشکی استفاده شده است.تجهیزات نمایشگاهی این غرفه در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان شامل :مبلمان VIP، مبلمان CIP، کانتر، استند، میزهای پذیرایی، صندلی کانتر، یخچال، آبسردکن و غیره است که رنگ این تجهیزات مشکی انتخاب شده و رنگ سازمانی غرفه در نمایشگاه قطعات خودرو سورمه و نارنجیست که یک طرف غرفه از سورمه ای و طرف دیگر از نارنجی طبق برندهای شرکت استقاده شده است.نورپردازی حرفه ای غرفه شامل : نور هالوژن اطراف سردرب غرفه برای تامین نور نوشته های سردرب غرفه، نور پرژکتور، نور هالوژن داخل ویترین های غرفه جهت نمایش بهتر محصولات شرکت در این نمایشگاه، نورپردازی بک لایت ها با مهتابی و غیره می باشد.کف غرفه از ام دی اف کرم برای زیبایی بهتر اجرا شده است.غرفه شرکت آفتی با استفاده از استند و ویترین هایی برای نمایش محصولات در دو طرف غرفه با پلانی جزیره ای شکل طراحی واجرا شده است. طراحی غرفه های نمایشگاهی با توجه به نوع نمایشگاه و نیاز غرفه داران کاملا متفاوت می باشد .استفاده از بک لایت های بزرگ ،نورپردازی مناسب و مکانی برای برگزاری جلسات CIP از ویژگی های خاص این غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان بوده.

تجهیزات غرفه

میز پایه خرچنگی دایره


ست ۴نفره cip پشت بلند مشکی


صندلی جکدار معمولی


صندلی پشت بلند سفید


صندلی جکدار دور چوبی


صندلی پشت بلند مشکی


صندلی جکدار چرمی نیلپر


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و با هدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و . . . دنبال نموده است.در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع از جمله مشارکت کنندگان – غرفه داران – بازدیدکنندگان – سهامداران –کارکنان –حاکمیت – تامین کنندگان و سازمان های مردم نهاد در نظر گرفته شده است .قرار دادن جلب رضایت ذینفعان بعنوان هدف کلان باعث می شود تا شرکت برای تحقق آن از جوانب مختلف استراتژی های مناسب را بکار گرفته و قسمت های مختلف شرکت همزمان بسمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند. نمایشگاه بین المللی اصفهان با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود . نمایشگاه بین المللی اصفهان پلی است به سوی پیشرفت و تحقق خواسته های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور . نمایشگاه اصفهان دارای چهار سالن اصلی شیخ بهایی ، میرداماد ، نقش جهان ، نصف جهان می باشد آدرس دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - ساختمان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان آدرس محل برگزاری : اصفهان - پل شهرستان مرکز تلفن : ۳۲۶۰۳۰۰۶ - ۰۳۱ دورنگار : ۳۲۶۰۲۰۰۶ - ۰۳۱ نمایشگاه بین المللی اصفهان جهت برگزاری نمایشگاه ستاد برگزاری تشکیل داده است که این ستاد عبارتست از: شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان یا مجریان برگزار کننده نمایشگاه که در قالب قراردادهای مشخص با شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان اقدام به برگزاری نمایشگاه می نمایند.

پلان نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه اصفهان | گراف
پلان نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه اصفهان -  نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
غرفه سازی نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی - سالن نمایشگاه | گراف
غرفه سازی نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته | غرفه سازی در اصفهان ۹۵

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش نمایشگاه داخلی و نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یک رویداد تجاری است.. بازار قطعات یدکی یک بخش جذاب برای صادرکنندگان جهانی بوده و ایران نیز شاهد افزایش قابل توجهی در واردات بوده است. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران به عنوان جایگاه دقیقی برای ورود به بازار توسط تولیدکنندگان و صادرکنندگان جهانی انتخاب شده است. شرکت غرفه سازی گراف مختصص در زمینه های: غرفه سازی نمایشگاهی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد.برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید.

قطعات خودرو - نمایشگاه بین المللی | شرکت طراحی واجرای غرفه گراف
نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته
نمایشگاه تهران - نمایشگاه قطعات خودرو | شرکت طراحی واجرای غرفه گراف
نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته
المان نمایشگاهی - نمایشگاه بین المللی | شرکت طراحی واجرای غرفه گراف
المان نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی - طراحی غرفه | شرکت طراحی واجرای غرفه گراف
غرفه سازی در نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته

شرکت گراف مجری برتر غرفه سازی و طراحی غرفه در نمایشگاه های بین المللی

شرکت غرفه سازی گراف، تجربه تازه ها

رویاهایتان را طراحی کنید ...... شرکت در نمایشگاه یک فرصت بسیار ارزشمندی برای شما صاحبان مشاغل است... گاهی در زندگی هیچ تفریحی جذاب تر از تماشای دویدن قلم بر روی کاغذ نیست با یک انتخاب دقیق و حرفه ای برای طراحی و اجرای غرفه خود می توانید حضوری با شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می کنند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته باشید. به این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره، با متخصصان حرفه ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند. شرکت غرفه سازی گرف مختصص در زمینه های: غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد. باید بیاموزیم که ذهن خلاق همیشه با صدای بلند کار میکند ..... بیایید در مورد طراحی غرفه نمایشگاهیتان با هم صحبت کنیم ........

عکس سمت چپ

دیگر غرفه های نمایشگاهی

غرفه سنگستان عمادی - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه سنگ

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه سنگستان عمادی

نمایشگاه تهران
غرفه داده ورز جویا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه الکامپ

طراحی غرفه | غرفه داده ورز جویا

نمایشگاه اصفهان
غرفه بازرگانی سودبر - تسکینی - نمایشگاه بین المللی مشهد - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه بازرگانی سودبر - تسکینی

نمایشگاه مشهد

غرفه تولیدی نقش سرام اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه تولیدی نقش سرام اصفهان

نمایشگاه اصفهان
غرفه شرکت کانسار خزر - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت کانسار خزر

نمایشگاه تهران
غرفه بازرگانی سودبر - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی | غرفه بازرگانی سودبر

نمایشگاه اصفهان