advertise
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - یدک آوران پارس - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - غرفه
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - یدک آوران پارس - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - غرفه
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - یدک آوران پارس - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - غرفه
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - یدک آوران پارس - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - غرفه
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - یدک آوران پارس - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - غرفه

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی اصفهان - شرکت یدک آوران پارس | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه یدک آوران پارس

در سال ۱۹۹۸ میلادی برند W.R. در کشور تایوان توسط یک کمپانی با سابقه که در زمینه ساخت و تهیه و پخش لوازم یدکی اتومبیل و موتور سیکلت فعالیت می‌کرد به ثبت رسید.
این برند با هدف عرضه لوازم یدکی با کیفیت در بسته بندی‌های یک شکل و با ضمانت و گارانتی در بازار داخلی کشور تایوان بود به ثبت رسید. درسال ۲۰۰۲ میلادی بدلیل موفقیت این پروژه نام برند W.R. به W.R.T. تغییر و مقدمات آن برای حضور در بازارهای جهانی فراهم گردید. امروزه محصولات W.R.T. در کشورهای تایوان ، کره جنوبی و چین مطابق با استانداردهای جهانی و زیر نظر آزمایشگاه‌های معتبر کنترل کیفی تولید و از طریق دفاتر مستقیم فعال در کشورهای ایران، امارات متحده عربی، کره جنوبی روسیه و ونزوئلا با قیمتهای رقابتی به مشتریان عرضه می گردد. شرکت یدک آوران پارس در سال ۱۳۸۵ شمسی موفق به اخذ نمایندگی جهت توزیع وخدمات پس از فروش برند W.R.T. برای اتومبیل های پژو سمند و پراید شده و تا به امروز مفتخر به خدمت به مشتریان این برند می باشد. شرکت یدک آوران پارس علاوه بر عرضه محصولات W.R.T. محصولات شرکت SEGURIDAD IND.S.A کشور اسپانیا را که با برند AUTOFREN شناخته می شود و همچنین محصولات شرکت POLYTEC کشور کره جنوبی را عرضه می نماید. غرفه سازی و طراحی این غرفه در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان بر عهده شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف بود که باتوجه به رنگ سازمانی و نورپردازی مناسب جلوه‌ای خاص به غرفه در نمایشگاه بخشید .

شرکت یدک آوران پارس - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین‌المللی | شرکت غرفه‌سازی گراف
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

غرفه شرکت یدک آوران پارس با مساحت ۴۰ متر مربع اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ توسط شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی اصفهان طراحی و اجرا شده است. از رنگ برای پوشاندن سطحوح و زیبایی استفاده می شود، در این راستا رنگ سازمانی این غرفه در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، سفید و آبی در نظر گرفته شده است. ساختمان غرفه در نمایشگاه های بین المللی به صورت های مختلف اجرا می شود که غرفه شرکت یدک آوران پارس در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان، با همکاری تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی شرکت غرفه سازی گراف به شکل ساخت و ساز و پارتیشن بندی انجام شده است. لیست اقلام استفاده شده در غرفه شرکت یدک آوران پارس شامل مواردی چون: دو عدد صندلی کانتر، چهار عدد مبلمان وی ای پی، دو ست مبلمان سی ای پی، یک عدد یخچال، یک عدد آبسردکن، چهار عدد میز پذیرایی و ... می باشد. بدیهی است که آبدارخانه طراحی شده در غرفه شرکت یدک آوران پارس با ابعاد ۱۲۲ * ۱۱۰ جهت جانمایی بعضی از اقلام غرفه در نمایشگاه صورت گرفته است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت یدک آوران پارس برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است.

نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌های بین ‌المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با سابقه درخشان خود در برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول سال مورد توجه بسیاری از شرکت ها و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته است. این نمایشگاه به دلیل مکان مناسب جغرافیایی محل مناسبی برای غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاهی است. برخی از تعاریف نمایشگاه: مشارکت کننده: هر متقاضی که اهلیت لازم جهت حضور در نمایشگاه را کسب و مراحل ثبت نام در سایت نمایشگاه بین المللی اصفهان راگذرانده و تاییدیه ستاد برگزاری نمایشگاه اصفهان را کسب نموده است. بازدیدکننده: کلیه افرادی که به هر دلیل از نمایشگاه بازدید می نمایند. غرفه دار: اعم از پرسنل مشارکت کنندگان یا افرادی که به هر نحو فارغ از نوع رابطه استخدامی با مشارکت کننده(در غرفه نمایشگاه مشغول به فعالیت هستند. حضور در هر نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی نمایشگاه و مقرارت اختصاصی هر نمایشگاه مندرج در سایت اختصاصی نمایشگاه مورد نظر یا فرمهای مربوط می باشد که نمایشگاه بین المللی اصفهان از این شرایط و مقررات جدا نیست. کلیه مشارکت کنندگان، غرفه داران، غرفه سازان و پرسنل مرتبط با مشارکت کنندگان در نمایشگاه که به هر نحو در غرفه مشغول به فعالیت هستند موظف به اجرای مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه هستند. در صورت عدم رعایت هر یک از مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه، ستاد برگزاری نمایشگاهی می تواند حسب مورد نسبت به تعطیلی غرفه خاطی، معرفی به مراجع ذیصلاح، اخذ جریمه معادل ۱۰% فضای غرفه و نیز ممانعت از حضور در سایر نمایشگاههای استان برای یک دوره نمایشگاهی اقدام نماید. نمایشگاه اصفهان شامل چهار سالن که به وسیله راهرو به هم متصل است جانمایی شده که این سالن ها در نمایشگاه به ترتیب ورودی شامل: سالن نمایشگاهی شیخ بهایی، سالن نمایشگاهی میرداماد، سالن نمایشگاهی نصف جهان و سالن نمایشگاهی نقش جهان می باشد. جهت برقراری ارتباط با نمایشگاه اصفهان می توان به صورت های زیر عمل کرد: آدرس اینترنتی www.isfahanfair.ir شماره تماس ۳۲۶۰۳۰۰۶-۰۳۱ دورنگار: ۳۲۶۰۲۰۰۶ – ۰۳۱ آدرس: اصفهان – پل تاریخی شهرستان – نمایشگاه بین المللی اصفهان.

نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی در اصفهان ۹۵

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش نمایشگاه داخلی و نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیرازیک رویداد تجاری است.ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه ای شرکت گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می کنند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته باشید .غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو با توجه به ابعاد و احجام خاص نمایش داده شده در نمایشگاه با سایر نمایشگاه های کشور متفاوت بوده و غرفه سازی کاملا خاص و مختص به خود نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو را می طلبد .شرکت غرفه سازی گراف با سال ها تجربه در زمینه طراحی و غرفه سازی در تهران و سایر شهر های ایران بهترین مشاور از مرحله طراحی و اجرای غرفه تا پایان نمایشگاه با شما خواهد بود .

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- رول آپ نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- استند نمایشگاهی| شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- اجاره غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز-تابلو فلکسی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت bitdefender - نمایشگاه بین المللی مشهد - غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت bitdefender

غرفه سازی مشهد
غرفه شرکت تهران فوکا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت تهران فوکا

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت شیوخی - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت شیوخی

غرفه سازی دبی

غرفه شرکت ال کا اس - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه شرکت ال کا اس

غرفه سازی اصفهان
غرفه همایش نظام پیشنهادها - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه همایش نظام پیشنهادها

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت صحاب - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه صنعت برق

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت صحاب

غرفه سازی در تهران

غرفه بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه بازرگانی ثالثی

غرفه سازی در تهران
غرفه لوازم خانگی کاخلر - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه لوازم خانگی کاخلر

غرفه سازی در تهران