advertise
نمایشگاه بین المللی تبریز - ساخت غرفه - نمایشگاه بین المللی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز - طراحی غرفه - غرفه سازی | شرکت طراحی غرفه گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه | شرکت ساخت سازه های نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه سازی نمایشگاهی - استند نمایشگاه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه سازی - طراحی غرفه های نمایشگاهی | شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی گراف

غرفه سازی | نمایشگاه قطعات خودرو - گروه بازرگانی آفتی | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه گروه بازرگانی آفتی

جناب آقای احمد آفتی مدیرعامل گروه بازرگانی آفتی هستند. این بازرگانی در خیابان قزوین نرسیده به غفاری است. دو برند معروف مرسدس بنز و اپتیموم را در این شرکت می‌توان نام برد.  پس از چندین دهه حضور موفق در بازار ایران، الرینگ همچنان از طریق قدیمی ترین نماینده رسمی خود «گروه بازرگانی آفتی» محصولات خود را به دست متقاضیان اعم از تولیدکنندگان خودرو و فروشندگان قطعات و لوازم یدکی در بازار می رساند. در همین راستا این بار در سال جاری و با همکاری گروه بازرگانی آفتی، اولین سمینار آموزشی- تخصصی شرکت الرینگ با حضور یکی از مدیران ارشد این شرکت بین المللی برای فروشندگان قطعات و لوازم یدکی و تعمیرکاران سراسر کشور برگزار شد. این شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی قطعات خودرو اکثر شهرهای ایران به شکل بزرگ و قدرتمند شرکت می‌کند. شرکت گراف در نمایشگاه اصفهان در اردیبهشت سال ۹۵ به عنوان غرفه سازی نمایشگاهی بازرگانی آفتی طراحی و اجرا غرفه ی نمایشگاهی این شرکت را برعهده داشت . طراحی به صورت محصور و با ویترین های بزرگ و سراسری برای نمایش هر چه بهتر محصولات و خدمات و نورپردازی مناسب از ویژگی های این غرفه در نمایشگاه اصفهان می باشد.

گروه بازرگانی آفتی - نمایشگاه بین‌المللی تبریز - ساخت غرفه | شرکت غرفه‌های نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه سازی نمایشگاهی - طراحی غرفه | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

غرفه گروه بازرگانی آفتی با مساحت ۶۰ متر مربع مهر ماه ۱۳۹۴ توسط شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی تبریز طراحی و اجرا شده است. از رنگ برای پوشاندن سطحوح و زیبایی استفاده می شود در این راستا رنگ سازمانی این غرفه در نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو، نارنجی و سورمه ای در نظر گرفته شده است. ساختمان غرفه در نمایشگاه های بین المللی به صورت های مختلف اجرا می شود که غرفه گروه بازرگانی آفتی در نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو تبریز با همکاری تیم طراحی و غرفه سازی شرکت غرفه سازی گراف به شکل ساخت و ساز و پارتیشن بندی انجام شده است. لیست اقلام استفاده شده در غرفه گروه بازرگانی آفتی شامل مواردی چون: دو عدد صندلی کانتر، چهار عدد مبلمان وی ای پی، چهار ست مبلمان سی ای پی، یک عدد یخچال، یک عدد آبسردکن، پنج عدد میز پذیرایی و ... می باشد.بدیهی است که آبدارخانه طراحی شده در غرفه گروه بازرگانی آفتی با ابعاد ۱۲۰ * ۱۰۰ جهت جانمایی بعضی از اقلام غرفه در نمایشگاه صورت گرفته است. نمایشگاه بین المللی تبریز با موضوع نمایشگاه قطعات خودرو یک رویداد تجاری و صنعتی است که گروه بازرگانی آفتی برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه که شامل برندهای لاسو، بنز، بهر، اپتیمم،اربیت وغیره می باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. نورپردازی غرفه گروه بازرگانی آفتی به صورت کاملا حرفه ای شامل: نور مهتابی پشت بک لایت ها که هر ۲۰ سانتیمتر یک مهتابی نصب شده است که در این غرفه دو عدد بک لایت طراحی و در غرفه سازی اجرا شده، نور پرژکتور برای تامین نور عمومی غرفه، نور هالوژن که هارمونی خاصی در غرفه نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو ایجاد کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

ویدئو پرژکتور


مبلمان ۶ نفره تمام چرم


صندلی پشت بلند سفید


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


مبلمان ۶ نفره تخم مرغی


صندلی پشت بلند مشکی


کابل HDMI


صندلی جکدار چرمی نیلپر


ال سی دی ۴۲ اینچ


ال سی دی ۳۲ اینچ


صندلی تاشو


صندلی کنفرانس دسته استیل


نمایشگاه بین المللی تبریز

نمایشگاه بین‌المللی تبریز یک مرکز نمایشگاهی در شرق تبریز است که همه ساله محل برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و بین‌ المللی در زمینه‌های مختلف صنعت و تجارت می‌باشد. هدف از این نمایشگاه ایجاد ارتباط بین صنعت‌گران، تجار و مصرف کنندگان و تسهیل تجارت می‌باشد. همچنین این نمایشگاه هدف توسعه صادرات کشور ایران را دارد. این نمایشگاه با بودجه مردمی در ۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۷۳، افتتاح گردید. از سال ۱۳۶۴ شمسی، جهت رهایی از صادرات تک‌ محصولی و شناساندن کالاهای صادراتی غیر نفتی که سبب رونق اقتصادی کشور ایران می‌شد، فکر ایجاد نمایشگاه قوت بیشتری گرفت. در سال ۱۳۶۷ شمسی، در پی تغییراتی که در قانون مقررات صادرات و واردات کشور به وجود آمد و با تشویق دکتر سبحان‌اللهی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی برای تأسیس نمایشگاه، پیگیری کارهای ایجاد نمایشگاه شدت گرفت و سرانجام با تحریر اساس‌نامه اولیه و تعیین تعداد و مبلغ اسمی سهام و به تصویب رساندن آن در هیئت امناء در تاریخ ۱۷/۵/۶۹ با به تصویب رساندن اساس‌نامه و انجام انتخابات هیئت مدیره، شرکت نمایشگاه بین‌المللی تبریز رسماً آغاز به کار کرد. مرکز نمایشگاهی تبریز بعنوان بزرگترین سایت نمایشگاهی نیمه غربی کشور ایران دارای چندین سالن با مشخصات ذیل می‌باشد: ۱- سالن امیر کبیر با متراژ ۹۱۴۴ متر مربع ۲- سالن پروین اعتصامی با متراژ ۶۴۸۰ متر مربع ۳- سالن شهریار با متراژ ۳۱۲۰ متر مربع ۴- سالن آذربایجان با متراژ ۱۰۸۰ متر مربع ۵- سالن تبریز با متراژ ۲۰۱۶ متر مربع ۶- سالن ستارخان با متراژ ۵۰۰ متر مربع ۷- سالن سهند با متراژ ۱۳۶۰ متر مربع ۸- سالن شمس تبریزی با ۱۱۳۳ متر مربع و بیش از ۱۰۰۰۰ متر فضای باز نمایشگاهی. همچنین مؤسسه آموزش عالی ارس نیز درون این مجموعه دایر می‌باشد. . وب سایت نمایشگاه بین المللی تبریز www.tabrizfair.ir . غرفه سازی نمایشگاهی در برگزاری یک نمایشگاه از اهمیت خاصی برخوردار است .طراحی و اجرای این نوع غرفه ها توسط شرکت های معماری انجام میگیرد .استفاده از احجام خاص ،سردرب های متنوع ، رنگ های سازمانی و.... از عوامل تاثیر گذار در زیبایی غرفه سازی نمایشگاهی می باشد . همچنین در زمان برگزاری هر نمایشگاهی تبلیغات محیطی از اهمیت خاصی برخوردار هستند . استفاده از استند های بزرگ و بنر های سرتاسری جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت های حاضر در نمایشگاه از راه های دیگر جلب توجه بازدید کنندگان در نمایشگاه است.

نمایشکاه بین المللی تبریز - نمایشگاه تبریز - سالن نمایشگاه | شرکت غرفه سازی گراف
سالن امیرکبیرنمایشگاه بین المللی تبریز
نمایشکاه بین المللی تبریز - سالن نمایشگاه - نمایشگاه تبریز | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تبریز
نمایشکاه بین المللی تبریز - طراحی غرفه - سالن نمایشگاه تبریز | شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی گراف
فضای داخلی نمایشگاه بین المللی تبریز
نمایشکاه بین المللی تبریز - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
سالن شهریارنمایشگاه بین المللی تبریز

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی نمایشگاهی تبریز ۹۴

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش نمایشگاه داخلی و نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز یک رویداد تجاری است. زیر گروه های تخصصی نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز شامل: قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشریات تخصصی صنعت خودرومی باشد. در این نمایشگاه از طراحی کانتر، استند و پارتیشن های مختلفی استفاده شده که طبق خواسته ی کارفرما در غرفه جانمایی و طراحی شده است. اخیرا سرعت بالای صنعتی شدن و نوسازی در کشورایران منجر به افزایش تقاضا برای کالاهای سرمایه ای مانند ماشین آلات، روغن، قطعات یدکی، بلبرینگ و سایر محصولات مکانیکی اتومبیل و لوازم جانبی آن شده است.شرکت غرفه سازی گراف مجری وطراح غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی در تمامی شهرهای کشور می باشد .شرکت غرفه سازی گراف مختصص در زمینه های: غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز - غرفه سازی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز - غرفه سازی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز - غرفه سازی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز - غرفه سازی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تبریز

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت ZHONGZHI - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی

طراحی غرفه | غرفه شرکت ZHONGZHI

غرفه سازی اصفهان
غرفه GEM STON - نمایشگاه بین المللی اصفهان -  نمایشگاه سرامیک

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه GEM STON

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی

شرکت ساینا پلیمر اسپادانا ۹۸

غرفه سازی در تهران

فرآورده های گوشتی رباط کریم - شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف

غرفه های نمایشگاهی | فرآورده های گوشتی رباط کریم

غرفه سازی در تهران
غرفه سازی نمایشگاهی - نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی - غرفه نمایشگاه تهران - غرفه سازی

غرفه سازی | صنایع غذایی تیستی

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت تولیدی ساینا پلیمر - نمایشگاه بین المللی تهران - سازه های نمایشگاهی

ساخت غرفه | غرفه شرکت تولیدی ساینا پلیمر

غرفه سازی در تهران

غرفه صباباتری - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه تلکام

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه صباباتری

غرفه سازی در تهران
غرفه خودرو سازان راین - نمایشگاه بین المللی مشهد - ساخت غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه خودرو سازان راین

غرفه سازی مشهد