advertise

غرفه سازی | چیدمان غرفه های نمایشگاهی - سیمان سپاهان اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت سیمان سپاهان

شرکت سیمان سپاهان در سال ۱۳۴۸ در چهل و پنج کیلومتری جنوب غربی اصفهان و با هدف تولید سیمان خاکستری تاسیس و در سال ۱۳۵۸ به بهره برداری رسید. شرکت سیمان سپاهان با سه خط تولید و ظرفیت تولید ۴،۰۰۰،۰۰۰ تن انواع سیمان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان در کشور است و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات، منطبق با استانداردهای جهانی محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می‌نماید و در تامین سیمان‌های مورد نیاز طرح‎‌های عمرانی در کشور نقش عمده را بر عهده دارد. شرکت سیمان سپاهان عنوان صنعت برگزیده سبز کشور را به خود اختصاص داده و تنها تولید کننده سیمان‌های سرباره ای در کشور است. شرکت سیمان سپاهان با اعتقاد به تولید محصولات متنوع مطابق با نیاز مشتری و تولید سیمان‌های با کیفیت و بهره گیری از امکانات تجهیزاتی و آزمایشگاه مجهز و پتانسیل نیروی انسانی متخصص، توان تولید ۱۲ نوع سیمان شامل انواع سیمان پرتلند، آهکی، پرتلند سرباره‌ای، پوزولانی و مرکب را دارا بوده و با توجه به سابقه طولانی در تولید انواع سیمان سرباره‌ای و مطالعات گسترده تحقیقاتی و کاربردی و کسب دانش فنی‌، و بهره برداری از دپارتمان اختلات سیمان و سرباره، بعنوان اولین و تنها تولید‌کننده این نوع سیمان بر اساس استاندار ملی ایران و اروپا می‌باشد. با توجه به وجود نیروهای متخصص و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در خطوط تولید و دسترسی به معادن مطلوب این نوید را به مشتریان عزیز می‌دهد که این شرکت با ایجاد تنوع محصولات زمینه مناسب جهت انتخاب و مصرف انواع سیمان ها با کاربردهای ویژه بطور گسترده فراهم گردیده است.

شرکت سیمان سپاهان اصفهان - نمایشگاه بین‌المللی - نمایشگاه ‌| شرکت غرفه‌سازی نمایشگاهی گراف
گراف

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

غرفه سازی شرکت سیمان سپاهان در نمایشگاه اصفهان بر عهده شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف بوده است. متراژ این غرفه ۱۵۰ متر مربع و به صورت رینگ و دو طرف باز طراحی و اجرا گردیده است. یکی از عوامل تاثیر گذار برای غرفه نمایشگاهی و نمایش بهتر محصولات شرکت سیمان سپاهان در این غرفه انتخاب رنگ می باشد و همان طور که در تصاویر غرفه مشاهده می کنید رنگ سازمانی غرفه شرکت سیمان سپاهان، سبز اجرا شده است و این رنگ در نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری اصفهان نمای زیبایی به غرفه داده است و موجب شده است غرفه شرکت سیمان سپاهان در نمایشگاه نسبت به غرفه های دیگر پر بازدیدتر باشد. بخش های غرفه نمایشگاهی شرکت سیمان سپاهان در نمایشگاه اصفهان با موضوع نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری شامل: فضای مبلمان وی ای پی، فضای مبلمان سی ای پی، فضای نمایش محصولات غرفه شرکت سیمان سپاهان، فضای انبار به ابعاد ۱۰۵* ۱۳۵ برای سهولت در پذیرایی و غیره می باشد که برای طراحی و انتخاب آن باید به موارد: تکراری نبودن فضا با فضاها قبلی، شیوه ای نوین در طراحی، استفاده از رنگ ها متفاوت برای جلب توجه بازدیدکنندگان، استفاده از تجهیزات با دوام توجه کرد. نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت سیمان سپاهان برای ارایه محصولات و برندهای خود در نمایشگاه، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. در نورپردازی غرفه شرکت سیمان سپاهان از لامپها و پرژکتورها با قابلیت‌های تولید نور مختلف استفاده شده است. برای اینکه بازدیدکنندگان در نمایشگاه متوجه شوند غرفه با چه برند و نامی در نمایشگاه حضور پیدا کرده است، شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف با تیم طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی نوشته های غرفه را به صورت استیکر مات بر روی سردرب غرفه جانمایی کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

ویدئو پرژکتور


کابل HDMI


مبلمان نیم ست چرمی کامپی


ست ۴نفره cip پشت بلند سفید


مبلمان ۶ نفره تمام چرم


نیم ست دسته استیل نیلپر سفید


صندلی پشت بلند مشکی


صندلی جکدار زین اسبی مشکی


میز جلو مبلی مربع


آبسردکن - گرمکن


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان با برگزاری عناوین‌های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به‌صورت غرفه‌های ساخت‌وساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود. نمایشگاه بین المللی اصفهان پلی است به سوی پیشرفت و تحقق خواسته های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور. نمایشگاه اصفهان دارای چهار سالن اصلی شیخ بهایی، میرداماد، نقش جهان و نصف جهان می باشد آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - ساختمان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان. آدرس محل برگزاری: اصفهان - پل شهرستان مرکز تلفن: ۳۲۶۰۳۰۰۶ – ۰۳۱ دورنگار: ۳۲۶۰۲۰۰۶ – ۰۳۱ برخی از تعاریف نمایشگاه: مشارکت کننده: هر متقاضی که اهلیت لازم جهت حضور در نمایشگاه را کسب و مراحل ثبت نام در سایت نمایشگاه بین المللی اصفهان راگذرانده و تاییدیه ستاد برگزاری نمایشگاه اصفهان را کسب نموده است. بازدیدکننده: کلیه افرادی که به هر دلیل از نمایشگاه بازدید می نمایند. غرفه دار: اعم از پرسنل مشارکت کنندگان یا افرادی که به هر نحو فارغ از نوع رابطه استخدامی با مشارکت کننده(در غرفه نمایشگاه مشغول به فعالیت هستند. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و باهدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و... دنبال نموده است. در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع ازجمله مشارکت‌کنندگان – غرفه داران – بازدیدکنندگان – سهامداران –کارکنان –حاکمیت – تأمین‌کنندگان و سازمان‌های مردم‌نهاد در نظر گرفته‌شده است. قرار دادن جلب رضایت ذینفعان به‌عنوان هدف کلان باعث می‌شود تا شرکت برای تحقق آن از جوانب مختلف استراتژی‌های مناسب را بکار گرفته و قسمت‌های مختلف شرکت هم‌زمان به سمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند.

نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری | غرفه سازی در اصفهان ۹۲

نمایشگاه بین المللی متالوژی و ریخته گری با هدف نمایش جدیدترین محصولات در زمینه محصولات مرتبط با حوزه متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته برپا می گردد . حاضران در این نمایشگاه در زمینه‌های تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی وابسته، تصفیه خانه‌های صنعتی و خدمات صنعت متالورژی و شکل دهی فلزات، معادن و انجمن‌ها، نشریات و مراکز علمی مرتبط فعالیت دارند . نمایشگاه ریخته گری، نمایشگاه ذوب فلزات، نمایشگاه فرآیند های تولید حرارتی و نمایشگاه متالورژی بعنوان چهار رویداد بین المللی که همزمان برگزار می گردند محصولات، خدمات، فناوری ها و روند آتی بازارهای جهانی را ارائه می نمایند.این مفهوم منحصر به فرد است و ارتباطات منحصر به فرد نیز بوجود می آورد: این چهار نمایشگاه تجاری بین المللی مکانی برای گردهمایی ها و تجارت می باشند. خریداران، کاربران، متخصصان و تصمیم گیران فناوری حرارت، متالورژی، صنایع ریخته گری و فولاد در یک زمان و یک مکان همدیگر را ملاقات می کنند و این فرصتی برای ارائه نوآوری های شما به جهان است. نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند. در طول برگزاری این نمایشگاه فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورند . گروه های بازدیدکنندگان نمایشگاه صنایع خودرو، مهندسی مکانیک، صنایع پزشکی، صنعت ساختمان، هوانوردی، الکترونیک، هوافضا، راه آهن، تولید انرژی، کشتی سازی، معماری، گروه های مواد، فرآیندهای ساخت،مشتریان، کاربران قطعات ریخته گری آهن، فولاد و چدن را شامل می شود .غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی متالوژی و ریخته گری به دلیل نوع خاص محصولات و قطعات که توسط شرکت ها در نمایشگاه و غرفه های خود در نمایشگاه در معرض دید قرار می دهند با غرفه سازی در سایر نمایشگاه ها متفاوت می باشد از این رو شرکت غرفه سازی گراف با تجربه زیاد در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی کاملا بر این موضوع احاطه داشته و بهترین مشاور و مجری در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی در چنین نمایشگاهایی می باشد .

نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری - غرفه سازی | گراف
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری - تجهیزات نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری - غرفه نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری - تجهیزات غرفه | گراف
نمایشگاه بین المللی متالوژی فولاد و ریخته گری

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت بسپار تجارت آسیا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی | غرفه شرکت بسپار تجارت آسیا

غرفه سازی اصفهان
غرفه نمایشگاه عینک - نمایشگاه شهروند اصفهان - غرفه سازی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه نمایشگاه عینک

غرفه سازی اصفهان
غرفه تکنو نورد توکل - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی پروداکت

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه تکنو نورد توکل

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت تایمیران - نمایشگاه بین المللی مشهد - غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه تایمیران

غرفه سازی مشهد
غرفه شرکت ایرانیان پارت - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه قطعات خودرو

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت ایرانیان پارت

غرفه سازی اصفهان
غرفه گروه داده ورز جویا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی الکامپ

طراحی غرفه | غرفه گروه داده ورز جویا

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت کیا موتورز - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه خودرو

غرفه سازی | غرفه شرکت کیا موتورز

غرفه سازی اصفهان
غرفه ساینا پلیمر - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه ساینا پلیمر

غرفه سازی در تهران