نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی نمایشگاهی - سیستم سرامیک ایرانیان - ساخت غرفه - غرفه های نمایشگاهی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی نمایشگاهی - سیستم سرامیک ایرانیان - ساخت غرفه - غرفه های نمایشگاهی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی نمایشگاهی - سیستم سرامیک ایرانیان - ساخت غرفه - غرفه های نمایشگاهی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی نمایشگاهی - سیستم سرامیک ایرانیان - ساخت غرفه - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی | نمایشگاه سرامیک اصفهان - سیستم سرامیک ایرانیان | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت سیستم سرامیک ایرانیان

شرکت سیستم سرامیک ایرانیان به مدیریت آقای پیام خلیلی با زمینه فعالیت در تامین تجهیزات وابسته به صنعت سرامیک در تهران، کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج، بلوار گلستانک، شماره ۱۱ تاسیس شد.
توجه به رنگ سازمانی در طراحی اجرای غرفه های نمایشگاه از اهمیت خاصی در بین غرفه داران و کارفرمایان در نمایشگاه های مختلف برخوردار است . از این رو طراحی غرفه های نمایشگاهی علاوه بر ایجاد فضای مناسب برای تعامل میان بازدید کنندگان از غرفه و غرفه داران باید دارای جذابیت بصری نیز برای جذب بازدیدکنندگان را دارا باشد. غرفه سازی شرکت سیستم سرامیک ایرانیان در نمایشگاه سرامیک اصفهان در سال ۹۶ توسط شرکت گراف طراحی و اجرا گردید. استفاده از رنگ سازمانی و فضای cip , vip در غرفه از ویژگی های این غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان بود.

شرکت سیستم سرامیک ایرانیان - نمایشگاه بین‌المللی سرامیک اصفهان | شرکت ساخت سازه‌های نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی نمایشگاهی - سیستم سرامیک ایرانیان

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

غرفه شرکت سیستم سرامیک ایرانیان با مساحت ۳۶ متر مربع، شهریور ماه ۱۳۹۶ توسط شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی اصفهان طراحی و اجرا شده است. از رنگ برای پوشاندن سطحوح و زیبایی استفاده می شود، در این راستا رنگ سازمانی این غرفه در نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک، سفید و آبی در نظر گرفته شده است. ساختمان غرفه در نمایشگاه های بین المللی به صورت های مختلف اجرا می شود که غرفه شرکت سیستم سرامیک ایرانیان در نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک اصفهان با همکاری تیم طراحی و غرفه سازی شرکت غرفه سازی گراف به شکل ساخت و ساز و پارتیشن بندی انجام شده است. لیست اقلام استفاده شده در غرفه شرکت سیستم سرامیک ایرانیان شامل مواردی چون: دو عدد صندلی کانتر، دو ست مبلمان سی ای پی، یک عدد یخچال، یک عدد آبسردکن، دو عدد میز پذیرایی و ... می باشد. بدیهی است که آبدارخانه طراحی شده در غرفه شرکت سیستم سرامیک ایرانیان با ابعاد ۱۳۰ * ۱۰۰ جهت جانمایی بعضی از اقلام غرفه در نمایشگاه صورت گرفته است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت سیستم سرامیک ایرانیان برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. نورپردازی غرفه شرکت سیستم سرامیک ایرانیان به صورت کاملا حرفه ای شامل: نور مهتابی پشت بک لایت ها که هر ۲۰ سانتیمتر یک مهتابی نصب شده است که در این غرفه یک عدد بک لایت طراحی و در غرفه سازی اجرا شده، نور پرژکتور برای تامین نور عمومی غرفه، نور هالوژن که هارمونی خاصی در غرفه نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک ایجاد کرده است. در طراحی غرفه نمایشگاهی استاندار‌های بسیاری وجود دارد که تیم طراحی و اجرای شرکت غرفه سازی گراف برای غرفه سیستم سرامیک ایرانیان در نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک اصفهان این استاندارد ها را به کار برده و این امر باعث شده، غرفه مدت بیشتری در ذهن بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان نمایشگاه بماند.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

صندلی جکدار چرمی نیلپر


رول آپ


میز جلو مبلی گرد


صندلی جکدار اوج


صندلی کنفرانس دسته استیل


لپ تاپ


آبسردکن - گرمکن


نیم ست دسته استیل نیلپر سفید


ال سی دی ۳۲ اینچ


صندلی پشت بلند مشکی


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


نیم ست دسته استیل مشکی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌های بین ‌المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با سابقه درخشان خود در برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول سال مورد توجه بسیاری از شرکت ها و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته است. این نمایشگاه به دلیل مکان مناسب جغرافیایی محل مناسبی برای غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاهی است. نمایشگاه اصفهان شامل چهار سالن که به وسیله راهرو به هم متصل است جانمایی شده که این سالن ها در نمایشگاه به ترتیب ورودی شامل: سالن نمایشگاهی شیخ بهایی، سالن نمایشگاهی میرداماد، سالن نمایشگاهی نصف جهان و سالن نمایشگاهی نقش جهان می باشد. جهت برقراری ارتباط با نمایشگاه اصفهان می توان به صورت های زیر عمل کرد: آدرس اینترنتی www.isfahanfair.ir شماره تماس ۳۲۶۰۳۰۰۶-۰۳۱ دورنگار: ۳۲۶۰۲۰۰۶ – ۰۳۱ آدرس: اصفهان – پل تاریخی شهرستان – نمایشگاه بین المللی اصفهان. حضور در هر نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی نمایشگاه و مقرارت اختصاصی هر نمایشگاه مندرج در سایت اختصاصی نمایشگاه مورد نظر یا فرمهای مربوط می باشد که نمایشگاه بین المللی اصفهان از این شرایط و مقررات جدا نیست. کلیه مشارکت کنندگان، غرفه داران، غرفه سازان و پرسنل مرتبط با مشارکت کنندگان در نمایشگاه که به هر نحو در غرفهمشغول به فعالیت هستند موظف به اجرای مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه هستند. در صورت عدم رعایت هر یک از مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه، ستاد برگزاری نمایشگاهی می تواند حسب مورد نسبت به تعطیلی غرفه خاطی، معرفی به مراجع ذیصلاح، اخذ جریمه معادل ۱۰% فضای غرفه و نیز ممانعت از حضور در سایر نمایشگاههای استان برای یک دوره نمایشگاهی اقدام نماید. مشخصات غرفه ها در نمایشگاه بین المللی اصفهان شامل مواردی چون: ۱- غرفه ها در سالن سرپوشیده نمایشگاه مجهز به وسایل پیش ساخته که از استانداردهای بین لمللی تبعیت می نماید است و شامل پانلهای جداکننده، موکت، کتیبه، صندلی، میز و روشنایی در حد معمول نمایشگاهی می باشد. ۲- غرفه های نمایشگاه در ابعاد مضربی از ۳ هستند و متقاضیان می توانند متراژ درخواستی خود را در متراژهای ۱۵ – ۱۸ - ۲۱ – ۲۴ و ... از نمایشگاه درخواست نمایند. ۳- تزیینات داخلی هر غرفه به عهده مشارکت کنندگان می باشد که باید با هماهنگی مدیر فنی نمایشگاه و با توجه به مسایل ایمنی و اجرایی نمایشگاه بین المللی اصفهان انجام گردد. ۴- شرکت کنندگان حق هیچگونه تغییری در غرفه بدون اخذ مجوز کتبی ستاد برگزاری نمایشگاه را ندارند.

نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان
طراحی غرفه نمایشگاهی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه گراف
نمایشگاه اصفهان

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک | غرفه سازی در اصفهان ۹۶

اولین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک (CeramTech ۲۰۱۷) با برند ' سرامیک 'عصر دیروز در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان افتتاح شد.نمایشگاه ۱۸ شهریورماه سال ۹۶ با حضور ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی در انواع غرفه وغرفه سازی به مساحت هشت هزار مترمربع برپا شده است.این نمایشگاه همزمان با چهارمین کنگره سراسری صنعت کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال برگزارشده است .در این نمایشگاه از کانتر ،پارتیشن و استند های متنوعی استفاده شده است. شرکت کنندگان این نمایشگاه از تأمین‌کنندگان مواد اولیه و مواد معدنی، تولیدکنندگان ماشین‌آلات خط تولید، تولید کنندگان لعاب، دستگاه‌های چاپ دیجیتال، شرکت‌های طراحی، شرکت‌های مشاور و خدمات مهندسی، شرکت‌های ارائه ‌دهنده خدمات اتوماسیون صنعتی، شرکت‌های پخت سوم و شرکت‌های تولید نسوز هستند که برای اولین بار در فضایی تخصصی و ویژه، مواد اولیه و تکنولوژی های روز صنعت سرامیک و شاخه کاری خود را به نمایش گذاشته اند.دیگر نکته حائز اهمیت در برگزاری این نمایشگاه این است که نمایشگاه بر تکنولوژی سرامیک تمرکز دارد.غرفه سازی نمایشگاهی گامی موثربرای حضور قدرتمند شرکت ها در نمایشگاه های داخلی و بین المللی است . شرکت غرفه سازی گراف با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی مشاور و همراه شما برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی است .

نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی | گراف
زمان و مکان برگزاری نمایشگاه تکنولوژی سرامیک
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - طراحی غرفه | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور مسئولان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - غرفه سازی | گراف
برخی شرکت کنندگان در نمایشگاه تکنولوژی سرامیک
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک - طراحی غرفه | گراف
نمایشگاه تکنولوژی سرامیک اصفهان

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت بهفر خاورمیانه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

ساخت غرفه | غرفه شرکت بهفر خاورمیانه

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی در تهران - غرفه سازی گراف - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی تهران

غرفه شرکت nbm

نمایشگاه بین المللی تهران
بهنام معدن - غرفه سازی نمایشگاهی-طراحی واحرای غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه | بهنام معدن

غرفه سازی در تهران

گراف

نمایشگاه مداکس

نمایشگاه اصفهان
غرفه ENGINE COMPONENT - نمایشگاه بین المللی اصفهان  - غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه ENGINE COMPONENT

غرفه سازی اصفهان
غرفه گروه صنعتی آب لوله - نمایشگاه بین المللی تهران - ساخت غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه گروه صنعتی آب لوله

غرفه سازی در تهران

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی - غرفه هلدینگ فیدار - نمایشگاه بین المللی تبریز

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه هلدینگ فیدار

غرفه سازی تبریز
غرفه شرکت سرمایه گزاری شهر آتیه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت سرمایه گزاری شهر آتیه

غرفه سازی اصفهان