advertise
نمایشگاه بین المللی شیراز - نمایشگاه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - طراحی غرفه نمایشگاهی - صنایع تولیدی پیشگام
نمایشگاه بین المللی شیراز - نمایشگاه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - طراحی غرفه نمایشگاهی - صنایع تولیدی پیشگام
نمایشگاه بین المللی شیراز - نمایشگاه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - طراحی غرفه نمایشگاهی - صنایع تولیدی پیشگام

غرفه سازی | نمایشگاه قطعات خوردو - صنایع تولیدی پیشگام | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه بازرگانی پیشگام

آینه پیشگام با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع قطعات پلیمری. طراحی و ساخت قالب‌های پلاستیک. تولید انواع آینه‌های جانبی و قطعات و مجموعه‌های خودرویی. دارای گواهی فعالیت صنفی از وزارت صنعت، معدن و تجارت. عضو اتحادیه ماشین‌ساز و فلز تراش، انجمن قالب‌سازان و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرویی. دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO/TS از شرکت TUV NORD آلمان. دارای استاندارد E_ MARK از کشور اسپانیا. طراحی غرفه بازرگانی پیشگام در نمایشگاه بین المللی شیراز در متراژ ۲۸ متر مربع و به درخواست مشتری همراه با ویترین‌های زیاد غرفه‌سازی شد. استفاده از ویترین بخصوص در غرفه‌های کوچک برای ارایه محصولات و خدمات از اهمیت خاصی برخوردار است.

بازرگانی پیشگام - نمایشگاه بین‌المللی شیراز - ساخت غرفه | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی شیراز - نمایشگاه - غرفه سازی  - غرفه های نمایشگاهی - صنایع تولیدی پیشگام

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه صنایع تولیدی پیشگام در نمایشگاه بین المللی شیراز با موضوع نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته با مساحت ۵۲ متر مربع در خرداد ماه سال ۱۳۹۶ توسط شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف انجام گرفته است. رنگ را برای هر جسمی می‌توان استفاده کرد به همین منظور در نمایشگاه به واسطه کاربرد چوب در غرفه ها از رنگ برای زیبایی غرفه نمایشگاهی استفاده می شود که در این غرفه از رنگ سازمانی سفید و قرمز استفاده شده است. شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف با تجربه چندین ساله خود در امر غرفه سازی مبلمان غرفه شرکت صنایع تولیدی پیشگام را در نمایشگاه شیراز، مشکی در نظر گرفته است و از تجهیزات نمایشگاهی چون: مبلمان چرمی vip، مبلمان چرمی cip، میز پذیرایی پایه بلند، میز پذیرایی پایه کوتاه، یخچال همراه با فریزر، آبسردکن و آبگرمکن، صندلی کانتر چرمی وغیره در این نمایشگاه استفاده کرده. انباری که در غرفه شرکت صنایع تولیدی پیشگام طراحی و اجرا شده است به ارتفاع ۳ متر، عرض ۱ متر و طول ۱.۸۰ می باشد و به عنوان پارتیشن، وسایلی مانند یخچال، آبسردکن و آبگرمکن و هدایای تبلیغاتی این شرکت در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته برای ارایه و پذیرایی بهتر در آن جا دارد. نمایشگاه بین المللی شیراز با موضوع نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت صنایع تولیدی پیشگام برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه ، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. نور مناسب غرفه شرکت صنایع تولیدی پیشگام در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته جلوه خاصی نسبت به غرفه سازی های اطراف آن در نمایشگاه بین المللی شیراز را دارد و مواردی چون: نور پرژکتور برای نورکلی غرفه در نمایشگاه شیراز، نور هالوژن جهت ایجاد نور نقطه ای غرفه، نور مهتابی زیر چاپ های تبلیغ برند غرفه و محصولات شرکت را شامل می شود. طراحی غرفه در نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه بین المللی شیراز یک هنر و صنعت است. طراحی غرفه شرکت صنایع تولیدی پیشگام با به کارگیری این موارد و تجربه شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف، به شکل کاملا خاص در نمایشگاه برای نمایش هر چه بیشتر برندهای این شرکت طراحی و اجرا شده است.

نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین‌المللی شیراز بزرگ ‌ترین مرکز نمایشگاهی در منطقهٔ جنوب ایران می‌باشد که این نمایشگاه در سال ۱۳۷۴ در شمال غرب شیراز (شهرک گلستان) احداث شده‌ است. مساحت کلی نمایشگاه بین المللی شیراز ۷۶٬۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد و هم ‌اکنون دارای فضایی به میزان ۱٫۷ کیلومتر مربع به‌ صورت ۶ سالن سرپوشیده و سه سالن در حال ساخت ۶٬۰۰۰ متر مربعی، فضای باز نمایشی به میزان ۳٬۰۰۰ متر مربع، ۲٬۳۰۰ متر مربع انبار نمایشگاهی، ۸٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه ‌داران و ۳۰٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ عمومی می‌باشد. حسن این نمایشگاه محل آن است که با واقع‌ شدن در شیراز می‌تواند در توسعه ی تجارت جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس و قاره آفریقا دارای اهمیت فراوانی باشد. همچنین وبسایتی با نام نمایشگاه مجازی فارس»، در اینترنت وجود دارد که بازپخش دهنده و همچنین تولید کننده محتوای فارسی است. شرکت نمایشگاههای بین المللی شیراز دارای بزرگترین سایت نمایشگاهی درمنطقه جنوب کشور بوده و تاکنون بیش از ۶۰۰ عنوان نمایشگاه تخصصی و عمومی را در ابعاد ملی و بین المللی برگزار نموده که همگی بطور چشمگیری مورد استقبال صاحبان صنایع، متخصصین و بازرگانان و بازدید کنندگان قرار گرفته است. این مجموعه امید دارد با افزایش فضای نمایشگاهی و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات خود، نقش موثرتری دررونق فعالیتهای اقتصادی و فرهنگی استان و کشور داشته باشد. هدف نمایشگاه بین المللی شیراز تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه بین المللی شیراز با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است. سهام داران نمایشگاه بین المللی شیراز شامل: ۱- سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس ۲- شرکت توسعه صنایع و صادرات استان فارس ۳- شرکت عمران و توسعه فارس ۴- شرکت حفاری همیار فارس ۵ – شرکت همیار پردیس استان فارس می باشند.

نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی شیراز
نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی شیراز
نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی شیراز
نمایشگاه بین المللی | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی نمایشگاهی شیراز ۹۶

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش نمایشگاه داخلی و نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیرازیک رویداد تجاری است.شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو بخشی از یک استراتژی دراز مدت توسعه صادرات است که هدف آن سوق دادن کالاهایی است که از بیشترین شانس فروش در یک بازار خارجی برخوردار هستند.هنگامی که یک سازمان درصدد برمی آید که گروهی از واحدهای تولیدی صادرکننده را شناسایی نموده وامکان مشارکت آنها را در یک نمایشگاه تجاری فراهم کند،حداقل باید از دو سال قبل مقدمات لازم را فراهم آورد.برنامه ریزی قبلی این امکان را می دهد که محل مناسبی را برای عرضه کالاهای مورد نمایش انتخاب نماید.غرفه سازی گراف مجری وطراح غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی در تمامی شهرهای کشور می باشد .شرکت غرفه سازی گراف مختصص در زمینه های: غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- اجاره غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- طراحی و اجرای غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز- غرفه سازی نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت دارواش - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت دارواش

غرفه سازی در تهران
غرفه شرکت تایمیران - نمایشگاه بین المللی شیراز - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

غرفه های نمایشگاهی | غرفه تایمیران

غرفه سازی شیراز
غرفه سازی نمایشگاهی - نمایشگاه بین المللی تبریز - غرفه گروه بازرگانی آفتی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه گروه بازرگانی آفتی

غرفه سازی تبریز

غرفه بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه بازرگانی ثالثی

غرفه سازی در تهران
طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه تیستی - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | صنایع غذایی تیستی

غرفه سازی شیراز
غرفه بازرگانی تسکینی - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

طراحی غرفه نماشگاهی | غرفه بازرگانی تسکینی

غرفه سازی در تهران

نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه

طراحی غرفه نمایشگاهی | شرکت کیمیا عسل سپاهان

غرفه سازی در تهران
غرفه تولیدی نقش سرام اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه تولیدی نقش سرام اصفهان

غرفه سازی اصفهان