نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه مهندسی اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه مهندسی اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه مهندسی اصفهان
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه مهندسی اصفهان

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی - شرکت مهندسی لپ تاپ اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت مهندسی اصفهان لپ تاپ

این روزها لپ تاپ ها مهم ترین راه میان ما و جهان مدرن هستند و فروشگاه اصفهان لپ تاپ، سعی کرده است مطمئن ترین رویکرد خرید اینترنتی لپ تاپ و قطعات داخلی لپ تاپ و همچنین لوازم جانبی آن را برای تمام کاربران ایرانی فراهم نماید. شما می توانید لپ تاپ و یا قطعه موردنظر خود را از طریق جستجو و یا استفاده از فیلترهایی مانند ظرفیت RAM، ظرفیت حافظه داخلی، سیستم عامل و ... یافته و سپس دست به انتخاب بزنید. همچنین شما می توانید به کمک نقد و بررسی های موجود برای هر محصول دست به بهترین انتخاب ممکن بزنید. سرشناس ترین تولید کنندگان لپ تاپ همچون اپل (Apple)، ایسوس (Asus)، لنوو (Lenovo)، ام اس آی (MSI)، اچ پی (HP)، دل (Dell) و سایرین در اصفهان لپ تاپ گرد هم آمده اند تا محصولاتی را با بیشترین تنوع ممکن در اختیار شما قرار دهند. شما در هر کجای ایران که هستید، با خرید اینترنتی از اصفهان لپ تاپ میتوانید کالای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه اصفهان به عنوان غرفه ساز شرکت مهندسی لپ تاپ اصفان انتخاب گردید. در طراحی غرفه و اجرای غرفه نمایشگاهی این شرکت سعی گردید تا تمام نیاز های آن شرکت رابراورده کند.

شرکت مهندسی لپ تاپ اصفهان - نمایشگاه الکامپ - نمایشگاه بین‌المللی | شرکت غرفه‌سازی گراف
نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

در تیر سال ۱۳۹۲ شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی گراف به عنوان مجری و غرفه ساز شرکت مهندسی لپ تاپ اصفهان، اقدام به طراحی و اجرای این غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با عنوان نمایشگاه الکامپ نمود. کانسپ طراحی غرفه این شرکت در پلانی به صورت دوطرف باز انجام گرفته است. در غرفه سازی از روانشناسی رنگ به طور گسترده استفاده می شود که رنگ این غرفه با توجه به لوگوی شرکت مهندسی لپ تاپ اصفهان در نمایشگاه الکامپ اصفهان، قرمز و سفید در نظر گرفته شده است. برای جذب مشتری بیشتر و نیز نشان دادن توانمندی ها و پتانسیل های واقعی شرکت آفتی در غرفه سازی از تجهیزات با کیفیت مانند: مبلمان وی ای پی با فضای مناسب، مبلمان سی ای پی با فضایی زیبا، یخچال با جانمایی در انبار غرفه، آبسردکن و آبگرمکن جهت پذیرایی بهتر در انبار غرفه، میز پذیرایی در وی ای پی و سی ای پی غرفه، صندلی کانتر جهت استفاده کانترمن و غیره استفاده شده است. طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت لادانی با یک انبار به ابعاد ۱۳۲ * ۱۵۱ سانتیمتر انجام شده است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه الکامپ یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت مهندسی لپ تاپ اصفهان برای ارایه محصولات و برندهای خود در نمایشگاه، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. شرکت در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در نمایشگاه الکامپ موجب نمایش هر چه بیشتر نشان تجاری شما، برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و شرکت های رقیب در نمایشگاه می شود. شرکت مهندسی لپ تاپ اصفهان در نمایشگاه بین المللی اصفهان از میان شرکت های غرفه ساز، شرکت طراحی و غرفه سازی گراف را برای غرفه سازی در این نمایشگاه انتخاب کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

میز جلو مبلی گرد


صندلی تاشو


نیم ست دسته استیل نیلپر سفید


میز پایه خرچنگی دایره


ست ۴نفره cip پشت بلند مشکی


صندلی جکدار اوج


لپ تاپ


رول آپ


مبلمان ۶ نفره تخم مرغی


مبلمان و میز کنفرانس


صندلی پشت بلند سفید


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

این نمایشگاه به دلیل مکان مناسب جغرافیایی محل مناسبی برای غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاهی است. نمایشگاه اصفهان شامل چهار سالن که به وسیله راهرو به هم متصل است جانمایی شده که این سالن ها در نمایشگاه به ترتیب ورودی شامل: سالن نمایشگاهی شیخ بهایی، سالن نمایشگاهی میرداماد، سالن نمایشگاهی نصف جهان و سالن نمایشگاهی نقش جهان می باشد. جهت برقراری ارتباط با نمایشگاه اصفهان می توان به صورت های زیر عمل کرد: آدرس اینترنتی www.isfahanfair.ir شماره تماس ۳۲۶۰۳۰۰۶-۰۳۱ دورنگار: ۳۲۶۰۲۰۰۶ – ۰۳۱ آدرس: اصفهان – پل تاریخی شهرستان – نمایشگاه بین المللی اصفهان. حضور در هر نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی نمایشگاه و مقرارت اختصاصی هر نمایشگاه مندرج در سایت اختصاصی نمایشگاه مورد نظر یا فرمهای مربوط می باشد که نمایشگاه بین المللی اصفهان از این شرایط و مقررات جدا نیست. کلیه مشارکت کنندگان، غرفه داران، غرفه سازان و پرسنل مرتبط با مشارکت کنندگان در نمایشگاه که به هر نحو در غرفه مشغول به فعالیت هستند موظف به اجرای مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه هستند. در صورت عدم رعایت هر یک از مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه، ستاد برگزاری نمایشگاهی می تواند حسب مورد نسبت به تعطیلی غرفه خاطی، معرفی به مراجع ذیصلاح، اخذ جریمه معادل ۱۰% فضای غرفه و نیز ممانعت از حضور در سایر نمایشگاههای استان برای یک دوره نمایشگاهی اقدام نماید. شرکت نمایشگاه‌ بین ‌المللی اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با سابقه درخشان خود در برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول سال مورد توجه بسیاری از شرکت ها و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته است. نمایشگاه بین المللی اصفهان جهت برگزاری نمایشگاه ستاد برگزاری تشکیل داده است که این ستاد عبارتست از: شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان یا مجریان برگزار کننده نمایشگاه که در قالب قراردادهای مشخص با شرکت نمایشگاه اصفهان اقدام به برگزاری نمایشگاه می نمایند.

نمای سالن نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی غرفه گراف
نمای سالن نمایشگاه اصفهان
نمای سالن نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی غرفه گراف
نمای سالن نمایشگاه اصفهان
نمای سالن نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی غرفه گراف
نمای سالن نمایشگاه اصفهان
نمای سالن نمایشگاه اصفهان | شرکت طراحی غرفه گراف
نمای سالن نمایشگاه اصفهان

نمایشگاه الکامپ | غرفه سازی اصفهان ۹۲

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فی مابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نماید . سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده نمایشگاه الکامپ با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکارگرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد. جهت ارتقاء سطح محتوای نمایشگاه همزمان با برپایی این رویداد مهم تعدادی نشست و میزگرد تخصصی در حوزه های مختلف با حضور اساتید برجسته بین المللی و چهره های ارزشمند داخلی نیز پیش بینی شده است همچنین با عنایت به استقبال چشمگیر استارت آپ ها برنامه ریزی جهت حضور گسترده و برپایی سالن استارت آپ ها با رویکرد متفاوت نیز از برنامه های مهم این دوره می باشد.نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک ایران که محلی برای ارائه محصولات IT از انواع سخت افزار ها گرفته تا نرم افزار های کاربردی مختلف است را می توان بزرگ ترین نمایشگاه ایران در حوزه صنعت الکترونیک، کامپیوتر و فناوری های اطلاعات و ارتباطات معرفی کرد. نمایشگاه الکامپ هر سال با حضور تولید کنندگان داخلی و خارجی فعال در زمینه های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود. غرفه سازی در اصفهان با همکاری نمایشگاه اصفهان امکان پذیر است.

نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری- نمایشگاه بین المللی اصفهان | گراف
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری- غرفه سازی | گراف
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری- طراحی غرفه های نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری- تجهیزات نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه بازرگانی ثالثی - نمایشگاه شیراز - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه بازرگانی ثالثی

غرفه سازی شیراز
غرفه شرکت بهفر خاورمیانه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

ساخت غرفه | غرفه شرکت بهفر خاورمیانه

غرفه سازی اصفهان
غرفه آریا طب اسپادانا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه آریا طب اسپادانا

غرفه سازی اصفهان

غرفه داده ورز جویا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه الکامپ

طراحی غرفه | غرفه داده ورز جویا

غرفه سازی اصفهان
نمایشگاه سرامیک اصفهان - غرفه شرکت A.D - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت A.D

غرفه سازی اصفهان
غرفه بازرگانی پیشگام - نمایشگاه بین المللی مازندران ( قائم شهر ) - نمایشگاه قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه بازرگانی پیشگام

غرفه سازی در مازندران | قائم شهر

غرفه همایش بهداران تجربی - نمایشگاه مازندران - غرفهسازی در مازندران

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه همایش بهداران تجربی

غرفه سازی در مازندران
غرفه شرکت ایمن گستر -  نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت ایمن گستر

غرفه سازی در تهران