advertise
نمایشگاه تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه -غرفه ساز | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف

غرفه سازی | نمایشگاه قطعات خودرو - گروه بازرگانی ترشیزی | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه گروه بازرگانی ترشیزی

شرکت بازرگانی ترشیزی فعالیت اولیه خود را در سال ۱۳۵۷ در جهت تهیه و توزیع لوازم یدکی پمپ و انژکتور تمام خودروهای دیزلی. صنعتی. کشاورزی و راهسازی آغاز کرده و با عنایت خداوند توانست در طی این سالها با شرکت های بزرگ داخلی و فروشندگان سایر شهرستان‌ها از جمله اصفهان همکاری خوب و نزدیکی داشته باشد. پس از تلاش و فعالیت در بازار ایران این شرکت توانست از سال ۱۳۶۵ نماینده رسمی شرکت بوش (دیزل الکتریک) شود اما به علت وجود مشکلات اقتصادی در ایران این شرکت با توجه به شناخت بازار ایران و پتانسیل بازار داخلی از سال ۱۳۸۱ شروع به توسعه فعالیت خود در جهت واردات قطعات پمپ و انژکتور برندهای معروف دنیا نمود که این همکاری با شرکت بوش. دلفی. زگسل. داون کره و ویفو چین آغاز گشت هم اکنون این بازرگانی نماینده انحصاری شرکت داون کره جنوبی و ویفو چین و فراتلی بوسیو ایتالیا در ایران و دبی می باشد. آشنایی و رفت و آمد با شرکت های بزرگ و شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی از قبیل نمایشگاه اتومکانیکا فرانکفورت آلمان. شانگهای چین. دبی و استانبول و... و همچنین برگزاری نمایشگاه‌های در شهرهای اصفهان‌. تهران. اهواز‌. تبریز و... باعث به وجود آمدن مدیریت بین المللی و خدمات صادقانه شده است که این امر عامل اصلی پیشرفت اصلاحات روزانه و همچنین خدمات رسانی جامع و سریع به متقاضیان عزیز در این مجموعه می باشد این بازرگانی امیدوار است که بتواند بهترین جوابگوی هموطنان خود باشد.غرفه سازی تهران توسط تیم طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی گراف در نمایشگاه بین المللی تهران در نمایشگاه قطعات خودرو تهران انجام گرفت .

بازرگانی ترشیزی - نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو تهران - ساخت غرفه | شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گراف
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه تهران | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

در آبان سال ۱۳۹۶ شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی گراف به عنوان مجری و غرفه ساز گروه بازرگانی ترشیزی اقدام به طراحی و اجرای این غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران با عنوان نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته نمود. کانسپ طراحی غرفه این شرکت در پلانی به صورت یک طرف باز انجام گرفته است. در غرفه سازی از روانشناسی رنگ به طور گسترده استفاده می شود که رنگ این غرفه با توجه به لوگوی گروه بازرگانی ترشیزی در نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته تهران سبز و سفید در نظر گرفته شده است. برای جذب مشتری بیشتر و نیز نشان دادن توانمندی ها و پتانسیل های واقعی گروه بازرگانی ترشیزی در غرفه سازی از تجهیزات غرفه های نمایشگاهی با کیفیت مانند: مبلمان وی ای پی با فضای مناسب، مبلمان سی ای پی با فضایی زیبا، یخچال با جانمایی در انبار غرفه، آبسردکن و آبگرمکن جهت پذیرایی بهتر در انبار غرفه، میز پذیرایی در وی ای پی و سی ای پی غرفه، صندلی کانتر جهت استفاده کانترمن و غیره استفاده شده است. طراحی غرفه نمایشگاهی گروه بازرگانی ترشیزی با یک انبار به ابعاد ۱۰۰ * ۱۵۰ سانتیمتر انجام شده است. نمایشگاه بین المللی تهران با موضوع نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته یک رویداد تجاری و صنعتی است که گروه بازرگانی ترشیزی برای ارایه محصولات و برندهای خود که شامل برندهای اوکاس، ویقو و غیره می باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. نور پردازی مناسب غرفه گروه بازرگانی ترشیزی علی الخصوص نور ملایم غرفه فضایی آرام بوجود آمده است و فضای آرام درون غرفه را از فضای شلوغ بیرون غرفه در نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته را متمایز نموده و در جاهایی از درون غرفه نوری متفاوت تر و باشدت بیشتر و رنگ مشخص تر برای نمایش بهتر محصولات شرکت دیزل تندر استفاده شده است.

نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت نمایشگاه بین المللی تهران با بهره مندی از امکانات و تسهیلات نمایشگاهی و همچنین نیروهای متخصص و باتجربه بستر مناسبی را برای شرکت ها، تولیدکننده گان و بازرگانان داخلی و خارجی فراهم آورده است تا افزون بر عرضه تموانمندی های خود، درجهت توسعه ی مبادلات تجاری و جذب سرمایه گذاری های بین المللی در فضایی کاملا تخصصی حضور یابد. از جمله امکاناتی که شرکت ها باحضور در نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار خواهند داشت می توان به مواردی از قبیل ارائه خدمات بانکی، گمرک و خدمات امور گمرکی، بیمه، رستوران و کافی شاپ، حمل و نقل مکانیزه، خدمات غرفه سازی و تجهیزات غرفه نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه مجازی و ... اشاره کرد. محل دائمی نمایشگاهها در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است که از کلیه بزرگراهها قابل دسترسی می باشد. مساحت کل نمایشگاه حدود ۸۵۰.۰۰۰ هزار مترمربع است که از این مساحت ۱۲۰.۰۰۰ متر مربع فضای سر پوشیده و ۳۵.۰۰۰ متر مربع فضای باز نمایشگاهی، حدود۲۲ هکتار فضای سبز که محیطی دلپذیر برای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان ایجاد نموده است و حدود ۲۱ هکتارنیز راههای دسترسی به سالنها و محوطه نمایشگاه می باشد. نمایشگاه بین المللی تهران دارای مسجدی (مسجد حضرت ابراهیم (ع)) با زیبایی خاص و معماری بی نظیر در منطقه به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و مناری به ارتفاع ۷۰ متر، می باشد. با برگزاری هر دوره از نمایشگاه ها، شرکت های بین المللی و داخلی برای حضور در نمایشگاه بین المللی تهران با شرکت های غرفه سازی وارد مذاکره می شوند تا طراحان و غرفه سازان به منظور طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی، از بهتر امکانات و تجهیزات غرفه سازی، با توجه به هدف شرکت از حضور در نمایشگاه بهترین طراحی غرفه را پیاده سازی کنند. شرکت غرفه سازی گراف با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در زمینه ی طراحی غرفه، ساخت غرفه، تامین تجهیزات نمایشگاهی و اجاره سازهای نمایشگاهی مدرن و مجهز همواره همراه شما خواهد تا شرکت شما حضوری درخشان و موثر در نمایشگاه داشته باشد، تا از این طریق بتوانید در راستای پیشبرد اهداف خود و همچنین معرفی و عرضه محصولات و خدمات خود، با دیگر شرکت کنندگان داخلی و خارجی در تعامل باشید.

پلان نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی - پلان نمایشگاه | شرکت طراحی غرفه گراف
پلان نمایشگاه تهران
پلان نمایشگاه - نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
پلان نمایشگاه تهران
آبنمای نمایشگاه - نمایشگاه - نمایشگاه تهران | شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف
آبنمای نمایشگاه تهران
سالن نمایشگاه خلیج فارس - نمایشگاه تهران - طراحی غرفه | شرکت غرفه سازی گراف
سالن نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی نمایشگاه تهران ۹۶

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار می گردد.نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودروتهران هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش نمایشگاه داخلی و نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو یک رویداد تجاری است. بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران شامل:۱- نمایندگان و واردکنندگان تمام انواع وسایل نقلیه خصوصی و تجاری دو و چهار چرخ. ۲- وارد کنندگان، عمده فروشان و فروشندگان همه انواع قطعات یدکی، لوازم جانبی، ابزار اتومبیل اتومبیل، تجهیزات گاراژ، روان کننده، لاستیک و لوله. ۳- مراکز خدمات اتومبیل و کارگاه های آموزشی. ۴- حمل و نقل دولتی، مقامات ترافیک و صدور مجوز. ۵- شرکت ها و اپراتورهای خدمات مسافرتی. ۶- سازندگان بدنه اتومبیل. ۷- شرکت های بیمه و مالی اتومبیل می باشد . غرفه سازی نمایشگاهی گامی موثربرای حضور قدرتمند شرکت ها در نمایشگاه های داخلی و بین المللی است . شرکت غرفه سازی گراف با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی مشاور و همراه شما برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی است .

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - اجاره غرفه نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - غرفه سازی در تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - غرفه سازی در اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

طراحی غرفه - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی

طراحی غرفه | شرکت شمیم سلامتی

غرفه سازی در تهران
غرفه سازی - طراحی غرفه - نمایشگاه بین المللی - غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه | شرکت من

غرفه سازی مشهد
غرفه همایش نظام پیشنهادها - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه همایش نظام پیشنهادها

غرفه سازی اصفهان

غرفه سازی نمایشگاهی - طرح غرفه - طراحی غرفه

غرفه سازی پیشنهادی

نمایشگاه بین المللی تهران
غرفه SILPO - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه SILPO

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت نوین خودرو اسپادان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

طراحی غرفه | غرفه شرکت نوین خودرو اسپادان

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت پویان بسپار سپاهان -  نمایشگاه بین المللی مشهد - غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت پویان بسپار سپاهان

غرفه سازی مشهد
نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه

طلافنون شیراز-۹۸

نمایشگاه بین المللی شیراز