نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - دانا بسپار
نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - دانا بسپار
نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - دانا بسپار
نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - دانا بسپار
نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - دانا بسپار
نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه - دانا بسپار

غرفه سازی | برگزاری نمایشگاه - شرکت دانا بسپار | شرکت طراحی غرفه گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت دانا بسپار

در شرکت دانا بسپار تلفیق دانش مهندسی و تجربه سبب شده است امکان انجام پروژه‌ها به نحو مطلوب از مرحله طراحی تا تولید انبوه با تکنولوژی‌های تزریق پلاستیک، اکستروژن، بادی و ... فراهم شود. در ابتدای شروع هر پروژه ضمن برگزاری جلساتی با کارشناسان مشتری نقطه نظرات مشتری دریافت شده و کارشناسان، پیشنهادات خود را در موارد مختلف از جمله انتخاب مواد، تعیین تلرانسها، بهینه کردن عملکرد قطعه و ... ارائه می‌نمایند. پس از تکمیل طرح محصول، طرح قالب نهایی شده و با نظارت مهندسی بر کلیه عملیات قالبسازی، قالب قطعه و تجهیزات مورد نیاز تولید آماده می‌گردد. در شرکتتلفیق دانش مهندسی و تجربه موجب شده است امکان انجام پروژه ها به نحو مطلوب از مرحله طراحی تا تولید انبوه با تکنولوژیهای تزریق پلاستیک، اکستروژن، بادی و ... فراهم شود. در ابتدای شروع هر پروژه ضمن برگزاری جلساتی با کارشناسان مشتری نقطه نظرات مشتری دریافت شده و کارشناسان، پیشنهادات خود را در موارد مختلف از جمله انتخاب مواد، تعیین تلرانسها، بهینه کردن عملکرد قطعه و ... ارائه می‌نمایند.
غرفه سازی نمایشگاهی این شرکت در سال ۹۲ به شرکت گراف واگذار گردید. این غرفه در پلانی به شکل دو طرف باز و در متراژ ۳۶ متر مربع طراحی و اجرا گردید. طراحی غرفه با توجه به نیاز و درخواست مشتری انجام پذیرفت. از ویژگی‌های غرفه شرکت دانا بسپار در نمایشگاه اصفهان استفاده از بک لایت هاو ویترین های بزرگ در غرفه می باشدکه هردو کمک به ارایه هرچه بهتر محصولات و خدمات این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی می‌نمایند.

شرکت دانا بسپار - نمایشگاه ایران پلاست - نمایشگاه بین‌المللی تهران | شرکت غرفه‌سازی نمایشگاهی گراف
نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی - سازه های نمایشگاهی - ساخت سازه های نمایشگاهی - طراحی غرفه

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

شرکت غرفه سازی گراف در مهرماه سال ۱۳۹۲ به‌عنوان غرفه ساز و طراح غرفه شرکت دانا بسپار در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه بین المللی ایران پلاست انتخاب گردید. مساحت غرفه شرکت دانا بسپار در این نمایشگاه ۴۸ مترمربع به‌صورت رینگ طراحی و اجرا شده است. رنگ متشکل شده از رنگ‌ دانه‌هایی که بر روی سطح‌های مختلف مانند چوب، آهن و غیره در انواع مختلف اعمال می‌شود به همین جهت رنگ ‌سازمانی غرفه شرکت دانا بسپار سورمه ای، قرمز و سفید انتخاب‌ شده است. مبلمان و تجهیزات نمایشگاهی شرکت دانا بسپار در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اصفهان به‌صورت زیر می باشد: ۲ عدد صندلی کانتر، ۲ عدد میز پذیرایی، مبلمان ۴ نفره vip، ۱ ست ۴ نفره مبلمان cip، ۱ عدد آبسردکن، ۱ عدد یخچال ۶ فوت، ۱ عدد رول آپ و غیره است و برای سهولت در امر پذیرایی در نمایشگاه بین المللی اصفهان یک عدد انبار به عنوان پارتیشن با ابعاد ۱۰۵ * ۲۱۰ سانتیمتر در غرفه شرکت دانا بسپار طراحی و اجرا شده است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع نمایشگاه بین المللی ایران پلاست یک رویداد تجاری و صنعتی است. شرکت دانا بسپار برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی در این نمایشگاه کرده است. استفاده از نور مناسب برای جذابیت غرفه و به نمایش گذاشتن مطلوبتر کالاها در نمایشگاه بین المللی اصفهان امری ضروری است. نورپردازی در غرفه سازی یک مساله اساسی است و این ضرورت در غرفه شرکت دانا بسپار به خوبی با استفاده از نورپردازی های مختلف مانند نور هالوژن که روشنایی مطبوعی همراه با ایجاد سایه قوی، نور پرژکتور در غرفه سازی که مصرف انرژی بسیار ناچیز و قیمت نسبتا بالا دارند، نور مهتابی و غیره در نمایشگاه به کار گرفته شده است. یکی از عوامل در غرفه سازی که جذابیت غرفه را در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بسیار زیاد کرده استندها، پارتیشن و قفسه هایی است که به وسیله آن ها لوازم و محصولات شرکت دانا بسپار در نمایشگاه اصفهان عرضه شده است. برای اینکه بازدیدکنندگان در نمایشگاه متوجه شوند غرفه با چه برند و نامی در نمایشگاه حضور پیدا کرده است، شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف با تیم طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی نوشته های غرفه را به صورت پلکسی و استیکر بر روی سردرب غرفه جانمایی کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

ال سی دی ۵۱ اینچ


ال سی دی ۴۲ اینچ


مبلمان و میز کنفرانس


ویدئو پرژکتور


صندلی جکدار دور چوبی


میز جلو مبلی گرد


صندلی کنفرانس دسته استیل


ست ۴نفره cip پشت بلند سفید


رول آپ


صندلی جکدار زین اسبی سفید


صندلی پشت بلند سفید


صندلی جکدار زین اسبی مشکی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

برخی از تعاریف نمایشگاه: مشارکت کننده: هر متقاضی که اهلیت لازم جهت حضور در نمایشگاه را کسب و مراحل ثبت نام در سایت نمایشگاه بین المللی اصفهان راگذرانده و تاییدیه ستاد برگزاری نمایشگاه اصفهان را کسب نموده است. بازدیدکننده: کلیه افرادی که به هر دلیل از نمایشگاه بازدید می نمایند. غرفه دار: اعم از پرسنل مشارکت کنندگان یا افرادی که به هر نحو فارغ از نوع رابطه استخدامی با مشارکت کنندهدر غرفه نمایشگاه مشغول به فعالیت هستند. حضور در هر نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی نمایشگاه و مقرارت اختصاصی هر نمایشگاه مندرج در سایت اختصاصی نمایشگاه مورد نظر یا فرمهای مربوط می باشد که نمایشگاه بین المللی اصفهان از این شرایط و مقررات جدا نیست. کلیه مشارکت کنندگان، غرفه داران، غرفه سازان و پرسنل مرتبط با مشارکت کنندگان در نمایشگاه که به هر نحو در غرفه مشغول به فعالیت هستند موظف به اجرای مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه هستند. در صورت عدم رعایت هر یک از مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه، ستاد برگزاری نمایشگاهی می تواند حسب مورد نسبت به تعطیلی غرفه خاطی، معرفی به مراجع ذیصلاح، اخذ جریمه معادل ۱۰% فضای غرفه و نیز ممانعت از حضور در سایر نمایشگاههای استان برای یک دوره نمایشگاهی اقدام نماید. شرکت نمایشگاه‌های بین ‌المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. نمایشگاه بین المللی اصفهان با سابقه درخشان خود در برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول سال مورد توجه بسیاری از شرکت ها و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته است. این نمایشگاه به دلیل مکان مناسب جغرافیایی محل مناسبی برای غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاهی است. نمایشگاه اصفهان شامل چهار سالن که به وسیله راهرو به هم متصل است جانمایی شده که این سالن ها در نمایشگاه به ترتیب ورودی شامل: سالن نمایشگاهی شیخ بهایی، سالن نمایشگاهی میرداماد، سالن نمایشگاهی نصف جهان و سالن نمایشگاهی نقش جهان می باشد. جهت برقراری ارتباط با نمایشگاه اصفهان می توان به صورت های زیر عمل کرد: آدرس اینترنتی www.isfahanfair.ir شماره تماس ۳۲۶۰۳۰۰۶-۰۳۱ دورنگار: ۳۲۶۰۲۰۰۶ – ۰۳۱ آدرس: اصفهان – پل تاریخی شهرستان – نمایشگاه بین المللی اصفهان.

نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست | غرفه سازی نمایشگاه تهران ۹۲

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به عنوان یه نمایشگاه ثابت در تقویم نمایشگاهی بسیاری از نمایشگاه های کشور جا دارد و موفق به ایجاد بستربی مناسب در غالب نمایشگاه برای حضور فعالان این صنعت و غرفه داران در این نمایشگاه شده است تا ارتباط مناسبی بین بازدیدکنندگان از غرفه های نمایشگاهی و غرفه داران محترم بر قرار گردد..نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با غرفه سازی ها و غرفه آرایی های متعدد برگزار می شود که از این غرفه ها میتوان غرفه شرکت دانابسپار اشاره نمود که توسط شرکت غرفه سازی گراف طراحی و اجرا شده است. گروه کالایی: مواد اولیه انواع آلیاژهای پلیمری- پلی استایرن – اتیلن و پلی‌اتیلن – انواع پلی‌آمیدها – انواع مستربچ – پلی‌پروپیلن‌ها – آلیاژهای بی‌بی‌تی – کوپلیمرها – پلی بورتان – آمیزه‌های پی‌وی‌سی – الاستومرها – انواع افزودنی‌ها – انواع پودر و گرانول – ترکیبات قالب‌گیری – مواد خام برای صنایع پلاستیک – رنگدانه‌ها – الیاف مصنوعی وگروه ماشین‌آلات و تجهیزات انواع محصولات پی‌وی‌سی و پلی‌پروپیلن – شرینک، فیلم و ورق – انواع محصولات بسته‌بندی –طناب و نخ – انواع بطری‌های پت انواع ظروف خانگی و صنعتی – پروفیل و محصولات لاستیکی و سیلیکونی – قطعات و محصولات کامپوزیت – انواع محصولات اسفنجی – انواع محصولات عایق‌بندی و درزگیر – قطعات و محصولات تزریقی – چرم مصنوعی – قطعات تمام شده برای صنایع خانگی، ساختمان، خودرو و بسته‌بندی – انواع محصولات یکبار مصرف و... .شرکت غرفه سازی گراف درراستای رسیدن به اهداف سازمانی خود در ارایه بهترین خدمات نمایشگاهی به شرکت های حاضر در نمایشگاه و با در اختیار داشت بهترین تیم طراحی غرف های نمایشگاهی و با تجربه چندین ساله در ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های مختلف و با در نظر گرفت خواسته های کارفرما در زوان طراحی غرفه های نمایشگاهی ودر کنار زیبایی غرفه های نمایشگاهی که با عث جلب توجه بازدید کنندگان در نمایشگاه می شود و همچنین کارایی غرفه های طراحی و اجرا شده با توجه به نوع خدمات ونحوه ارایه این خدمات توسط شرکت های حاضر در طول زمان برپایی غرفه های نمایشگاهی ، در زمان برگزاری نمایشگاه سعی در رارایه بهترین نوع طراحی و اجرا غرفه های نمایشگاهی می نماید . شرکت غرفه سازی گراف همراه شما از ایده تا اجرای غرفه شما در نمایشگاه می باشد .

نمایشگاه ایران پلاست - غرفه نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
نمایشگاه ایران پلاست - خدمات غرفه سازی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
نمایشگاه ایران پلاست - غرفه سازی در اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
نمایشگاه ایران پلاست - غرفه سازی در تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت وگ ایران - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت وگ ایران

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت کیا موتورز - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه خودرو

غرفه سازی | غرفه شرکت کیا موتورز

غرفه سازی اصفهان
غرفه خودروسازان راین - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه خودرو

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه خودروسازان راین

غرفه سازی اصفهان

غرفه دان ارتباط گویا - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه دان ارتباط گویا

غرفه سازی در تهران
غرفه سازی نمایشگاهی - طرح غرفه - طراحی غرفه

غرفه سازی پیشنهادی

نمایشگاه بین المللی تهران
غرفه شرکت من - نمایشگاه بین المللی تهران  - غرفه سازی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت من

غرفه سازی در تهران

غرفه شرکت دیمه - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت دیمه

غرفه سازی اصفهان
غرفه صباباتری - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی | غرفه صباباتری

غرفه سازی اصفهان