advertise
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه شرکت ENGINE COMPONENT

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی - شرکت ENGINE COMPONENT | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت ENGINE COMPONENT

برندهای این شرکت شامل سه برند Auto lite، ENGINE COMPONENT و KOLBENSCHMIDT می باشد. تولد Autolite در سال ۱۹۱۱ آغاز شد، زمانی که دو شرکت کوچک شروع به تولید لامپهای حشره کش کردند و از سال ۱۹۳۰ به یکی از تولید کننده قطعات خودرو رسیده بود. اما تاریخ آن به عنوان یک تولید کننده سوپاپ در سال ۱۹۳۵ آغاز شد، زمانی که Royce G. Martin، رئیس شرکت Autolite Electric، مجهز و دارای یک آزمایشگاه برای توسعه اولین سوپاپ Autolite بود. رهبر این پروژه، رابرت تولز، یک مهندس سرامیک بود که مشتاقانه تحقیقات اختراعات جاری و تکنولوژی عایق بندی سرامیک را انجام داد. با تعداد انگشت شماری از طراحان و کارکنان جدید، تنها چند ماه طول کشید تا شرکت الکتریکی Autolite دارای سوکت جرقه ای برای توزیع باشد. Autolite موفقیت فوری داشت، به عنوان مارک عرضه شده شاخه های جرقه و سایر اجزای احتراق به رهبران خودرو شناخته شده مشهور از جمله کرایسلر، Studebaker، Packard و Willys. کارخانه "کلبن اشمیت" آلمان با بیش از یکصد سال سابقه در تولید و تجارت پیستون و انواع لوازم موتوری کلیه موتورهای موجود در جهان وبخصوص بعنوان سازنده ی لوازم و قطعات اصلی برای موتورهای ولوو ، مرسدس بنز و غیره توانسته است خود را بعنوان برترین کارخانه در زمینه ساخت و تولید اجناس با کیفیت به دنیا و ایران معرفی نماید.این شرکت در راه پیشرفت قدرتمند خود با هدف بهبود کیفیت ساخت قطعات تولیدی در جهت کاهش مصرف سوخت و گازهای آلاینده سالهای طولانی را سپری کرده و راه های توسعه را دربخش های تخصصی انواع موتور های بنزینی و دیزلی پیمایش می کند.طراحی و اجرای غرفه این شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو بر عهده شرکت گراف بوده است. غرفه سازی در اصفهان این شرکت به صورت ساخت و ساز انجام شده است.

نمایشگاه بین المللی - شرکت ENGINE COMPONENT - غرفه سازی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه قطعات خودرو - غرفه سازی - غرفه آرایی - غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرا غرفه توسط شرکت گراف

غرفه شرکت ENGINE COMPONENT با مساحت ۴۳ متر مربع در اردیبهشت ۹۵ توسط شرکت گراف در نمایشگاه بین المللی اصفهان با موضوع قطعات خودرو طراحی و اجرا شده است. این غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی به دلیل برندهای خود و طراحی خاص از جمله طراحی و اجرای سردرب با نور مخفی ،استند و کانتر در این نمایشگاه بینندگان را به سوی خود می کشد. تجهیزات نمایشگاهی غرفه این شرکت شامل: صندلی کانتر، مبلمان vip، مبلمان cip، یخچال، آبسردکن،میز پذیرایی، کانتر، ویترین ،استند، ال سی دی ۴۲ اینچ و غیره می باشد که با چیدمان خاصی در غرفه جانمایی شده است.نورپردازی غرفه در این نمایشگاه به صورت حرفه ای شامل: نورمخفی سردرب که بالای کانتر طراحی و اجرا شده،مهتابی در بک لایت های غرفه، پرژکتور برای تامین نور غرفه، نور هالوژن برای جلوه بهتر در vip غرفه و غیره می باشد.رنگ سازمانی این شرکت در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو سورمه ای است که در غرفه کاملا مشهود است.نوشته های غرفه نمایشگاهی از پلکسی و استیکر می باشد که روی سردرب از پلکسی و روی کانتر از لوگو یکی از برندها به ورت استیکر در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان استفاده شده است.این غرفه در نمایشگاه اصفهان در سالن نقش جهان توسط شرکت گراف به صورت سه طرف باز طراحی و اجرا شده است.غرفه این شرکت در نمایشگاه بین المللی اصفهان برای ارایه محصولات شرکت طراحی واجرا شده است. نمایشگاه اصفهان ازنظر تجاری و صنعتی مکان مناسبی برای ارایه محصولات شرکت ها می باشد.

نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و با هدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و . . . دنبال نموده است.در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع از جمله مشارکت کنندگان – غرفه داران – بازدیدکنندگان – سهامداران –کارکنان –حاکمیت – تامین کنندگان و سازمان های مردم نهاد در نظر گرفته شده است .قرار دادن جلب رضایت ذینفعان بعنوان هدف کلان باعث می شود تا شرکت برای تحقق آن از جوانب مختلف استراتژی های مناسب را بکار گرفته و قسمت های مختلف شرکت همزمان بسمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند. نمایشگاه بین المللی اصفهان با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود. نمایشگاه اصفهان پلی است به سوی پیشرفت و تحقق خواسته های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور .نمایشگاه اصفهان دارای چهار سالن اصلی شیخ بهایی ، میرداماد ، نقش جهان ، نصف جهان می باشد آدرس دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - ساختمان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان آدرس محل برگزاری : اصفهان - پل شهرستان مرکز تلفن : ۳۲۶۰۳۰۰۶ - ۰۳۱ دورنگار : ۳۲۶۰۲۰۰۶ - ۰۳۱ برای ورود غرفه داران به محوطه نمایشگاه جهت برپایی یا اداره غرفه در طول نمایشگاه، کارت های مخصوصی توسط نمایشگاه بین المللی اصفهان صادر و بطور رایگان به آنان واگذار می شود. تعداد کارت های مزبور بر اساس متراژ هر غرفه صادر خواهد شد و صدور کارت شناسایی بیش از موارد ذکر شده مقدور نخواهد بود. کارت های شناسایی یک ساعت پس از برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه توسط نماینده ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی اصفهان به غرفه داران تحویل می گردد.

نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی نمایشگاهی | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی اصفهان ۹۵

نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد و غرفه سازی در آن بسیار پر اهمیت است. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش داخلی و خارجی برگزار می شود. نمایشگاه قطعات خودرو یک رویداد است.زیرگروه های تخصصی نمایشگاه قطعات خودرو شامل: قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشریات تخصصی صنعت خودرومی باشد. در این نمایشگاه طراحی کانتر، استند و پارتیشن های مختلفی استفاده شده که طبق خواسته ی کارفرما در غرفه جانمایی و طراحی شده است.نمایشگاه بین المللی اصفهان شامل چهار سالن: شیخ بهایی، میرداماد،نقش جهان و نصف جهان می باشد که هرساله نمایشگاههای مختلف با غرفه های خاص در آن برپا می شود.شرکت غرفه سازی گراف مجری وطراح غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی در تمامی شهرهای کشور می باشد .شرکت غرفه سازی گراف مختصص در زمینه های: غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان- طراحی غرفه| شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان-- غرفه سازی تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان-- غرفه سازی اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان-- استندهای نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی

لنتکس-گروه بازرگانی سودبر

نمایشگاه بین المللی تهران
شرکت صبا باتری - غرفه سازی نمایشگاهی - شرکت طراحی غرفه گراف - غرفه سازی - غرفه

غرفه سازی نمایشگاهی | شرکت صبا باتری

غرفه سازی مشهد
غرفه شرکت تولیدی ساینا پلیمر - نمایشگاه بین المللی اصفهان - طراحی غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت تولیدی ساینا پلیمر

غرفه سازی اصفهان

غرفه سازی نمایشگاهی، غرفه سازی در اصفهان

بهین مهر کار پارت

نمایشگاه بین المللی اصفهان
غرفه تایمیران - نمایشگاه بین المللی اصفهان - شرکت غرفه سازی در اصفهان

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه تایمیران

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت ال کا اس - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه شرکت ال کا اس

غرفه سازی اصفهان

غرفه خودروسازان راین - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه خودرو

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه خودروسازان راین

غرفه سازی اصفهان
غرفه بازرگانی ثالثی - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه بازرگانی ثالثی

غرفه سازی در تهران