> غرفه نمایشگاهی > نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - بازرگانی تسکینی | شرکت غرفه سازی گرا
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی
نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه اصفهان - غرفه سازی - استند نمایشگاهی - غرفه بازرگانی تسکینی

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - بازرگانی تسکینی | شرکت غرفه سازی گرا

طراحی و اجرای غرفه بازرگانی تسکینی

با توجه به گسترش صنعت حمل و نقل جاده ای و رشد روز افزون تولید یا مونتاژ خودروهای سنگین و نیمه سنگین، نیاز به توزیع قطعات یدکی مورد نیاز بیش از پیش در کشور احساس می‌شود. از این رو شرکت تجاری بازرگانی تسکینی با عنایت به این نیاز فزاینده‌ی کشور تاسیس شد. زمینه‌ی اصلی فعالیت این شرکت واردات تمامی قطعات یدکی سنگین و نیمه سنگین از برند‌های برتر جهان می باشد. در راستای حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتریان، مدیران شرکت بازرگانی تسکینی خط مشی خود را بر تطابق محصولات وارداتی با استاندارد‌های روز دنیا گذاشته و همواره تلاش و همت والای خود را در جهت افزایش کیفیت خدمات خود بکار گرفته‌اند.طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی این شرکت در نمایشگاه بین المللی اصفهان توسط شرکت گراف انجام گردید . غرفه این شرکت در متراژ ۶۵ متر مربع و به صورت محصور همراه با طراحی سردرب انجام پذیرفت. استفاده از رنگ سازمانی و نورپردازی خاص از ویژگی‌های طراحی و اجرای این غرفه نمایشگاهی می‌باشد .نمایشگاه قطعات خودرو یکی از پربازدید ترین و مهم ترین نمایشگاه های کشور می باشد که هرساله با شرکت های فعال در این حوزه در سراسر کشور برگزار می گردد.بازرگانی تسکینی نیز به عنوان یکی از واحد های فعال و خوش نام در این عرصه با حضور مستمر در این نمایشگاه ها به معرفی محصولات و خدمات جدید خود می پردازد .

گراف
غرفه سازی نمایشگاهی - کانتر - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - بازرگانی تسکینی | گراف

طراحی و اجرا توسط شرکت گراف

طراحی و اجرا غرفه بازرگانی تسکینی در در سال ۹۵ در نمایشگاه اصفهان به شرکت گراف واگذار گردید . غرفه این شرکت به صورت کاملا محصور ودر پلانی به صورت شبه جزیره و سه طرف باز طراحی و اجرا گردید . استفاده از بک لایت های بزرگ و ویترین های قدی در بدنه غرفه علاوه بر نمایش کامل و چشمگیر محصولات و خدمات این شرکت در طول برگزاری نمایشگاه فضایی محصور در داخل غرفه را برای هرچه بهتر برگزاری جلسات را فراهم اورد . همچنین فرم خاص سردرب و نمایش برند این بازرگانی از دیگر ویژگی های شاخص این غرفه در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان در سال ۹۵ بود . استفاده از بک لایت های دو طرفه و روشنایی به وسیله هالوژن در متمایز کردن این غرفه نقش مهمی ایفا نمود . استفاده از رنگ های سازمانی در طراحی و اجرای غرفه و کانتر برای معرفی خدمات این بازرگانی از نیاز های مطرح شده بازرگانی تسکینی در زمان طراحی غرفه بود که تیم طراحی گراف با توجه به تمامی خواسته های کارفرما و تجربه زیاد در طراحی و اجرا غرفه های نمایشگاهی در سطح کشور بهترین و کارآمدتریت طرح را به مرحله اجرا رساند که توانست درصد زیادی از خواسته های کارفرما را برآورده سازد . استفاده از مبلمان VIP و CIP ابسردکن و یخچال از تجهیزات نمایشگاهی بکار رفته در این غرفه می باشد که همگی توسط شرکت غرفه سازی گراف

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

صندلی جکدار زین اسبی مشکی


میز پایه خرچنگی دایره


نیم ست دسته استیل نیلپر سفید


نیم ست دسته استیل مشکی


صندلی پشت بلند مشکی


ست ۴نفره cip پشت بلند سفید


میز جلو مبلی گرد


ال سی دی ۴۲ اینچ


صندلی تاشو


مبلمان ۶ نفره تخم مرغی


مبلمان ۶ نفره تمام چرم


ست ۴نفره cip پشت بلند مشکی


نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و با هدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و . . . دنبال نموده است.در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع از جمله مشارکت کنندگان – غرفه داران – بازدیدکنندگان – سهامداران –کارکنان –حاکمیت – تامین کنندگان و سازمان های مردم نهاد در نظر گرفته شده است .قرار دادن جلب رضایت ذینفعان بعنوان هدف کلان باعث می شود تا شرکت برای تحقق آن از جوانب مختلف استراتژی های مناسب را بکار گرفته و قسمت های مختلف شرکت همزمان بسمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند. نمایشگاه بین المللی اصفهان با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود . نمایشگاه بین المللی اصفهان پلی است به سوی پیشرفت و تحقق خواسته های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور. نمایشگاه اصفهان دارای چهار سالن اصلی شیخ بهایی ، میرداماد ، نقش جهان ، نصف جهان می باشد آدرس دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - ساختمان شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان آدرس محل برگزاری : اصفهان - پل شهرستان مرکز تلفن : ۳۲۶۰۳۰۰۶ - ۰۳۱ دورنگار : ۳۲۶۰۲۰۰۶ - ۰۳۱ متقاضیان زیادی هر ساله جهت حضور در نمایشگاه بین المللی اصفهان در سایت نمایشگاه اصفهان ثبت نام می کنند. متقاضی عبارتست از: هر شخص حقیقی یا حقوقی داخلی یا خارجی که در چارچوب مقررات نمایشگاه بین المللی اصفهان اقدام به درخواست جهت حضور در نمایشگاه می نماید. غرفه سازی در اصفهان در چهار سالن طراحی و اجرا می شود.

نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی | گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی | گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی | گراف
نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی | گراف
نمایشگاه اصفهان

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی در اصفهان ۹۵

نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و تجاری کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش داخلی و خارجی برگزار می شود. نمایشگاه قطعات خودرو یک رویداد صنعتی و تجاری است.زیرگروه های تخصصی نمایشگاه قطعات خودرو شامل: قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشریات تخصصی صنعت خودرومی باشد. در این نمایشگاه طراحی کانتر، استند و پارتیشن های مختلفی استفاده شده که طبق خواسته ی کارفرما در غرفه جانمایی و طراحی شده است.نمایشگاه بین المللی اصفهان شامل چهار سالن: شیخ بهایی، میرداماد،نقش جهان و نصف جهان می باشد که هرساله نمایشگاههای مختلف با غرفه های خاص در آن برپا می شود.شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید.

پارتیشن نمایشگاهی - نمایشگاه بین المللی اصفهان | شرکت طراحی غرفه گراف
انواع قطعات خودرو
غرفه سازی نمایشگاهی - پارتیشن نمایشگاهی | شرکت طراحی غرفه گراف
نمایشگاه قطعات خودرو
استند فروشگاهی - چاپ و تبلیغات نمایشگاهی| شرکت طراحی غرفه گراف
المان نمایشگاه قطعات خودرو
طراحی و اجرای غرفه - نمایشگاه بین المللی اصفهان | شرکت طراحی غرفه گراف
غرفه سازی نمایشگاه بین المللی

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت رادمان پلاست - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی پروداکت

ساخت غرفه | غرفه شرکت رادمان پلاست

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت آسیا تک - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت آسیا تک

غرفه سازی اصفهان
غرفه همایش نظام پیشنهادها - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه همایش نظام پیشنهادها

غرفه سازی اصفهان

غرفه بازرگانی تسکینی - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی نمایشگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه بازرگانی تسکینی

غرفه سازی در تهران
غرفه کانسار خزر - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه کانسار خزر

غرفه سازی در تهران
غرفه ساینا پلیمر - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه ساینا پلیمر

غرفه سازی در تهران

غرفه ساینا پردازش درنیکا - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه الکامپ

طراحی غرفه | غرفه ساینا پردازش درنیکا

غرفه سازی در تهران
شرکت صباباتری - غرفه سازی گراف

ساخت غرفه نمایشگاهی | شرکت صباباتری

غرفه سازی در تهران