نمایشگاه - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی
نمایشگاه - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی
نمایشگاه - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی
نمایشگاه - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی
نمایشگاه - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی - شرکت شیوخی | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت شیوخی

زایکو (ZyCOO) یکی از شرکت‌های فعال با پیشرفت قابل تحسین در زمینه ویپ VOIP است. این شرکت در سال ۲۰۰۶ در چین تاسیس شد. با توجه به اهداف این شرکت، برای پیشرفت سریع در جامعه، به استفاده از مهندسین مجرب و تکنولوژی‌های جدید روی آورد. این عامل سبب شد تا شرکت ZYCOO بتواند به پیشرفت‌های قابل تحسین دست یابد. بخش R&D این شرکت یکی از نقاط مثبت شرکت ZYCOO به حساب می‌آید که راه کارهای با کیفیت عالی و هزینه‌های پایین در طراحی محصول نتیجه‌ی تلاش این بخش می‌باشد. شرکت نوران ارتباطات پایدار پس از بررسی تجهیزات در لابراتور‌های خود و زیر تست قرار دادن محصولات این شرکت تصمیم گرفت محصولات زایکو را به سبد محصولات خود اضافه کند. IPPBX جزو محصولات معروف و تحسین بر انگیز ZYCOO می‌باشد. از این رو تمرکز شرکت نوران بر روی این محصولات خواهد بود. IPPBX های زایکو دارای ۲ پورت تا ۳۲ پورت آنالوگ و دیجیتال هستند. برخی از این محصولات به صورت ماژول ارائه شده است که کمک زیادی به در خواست های مشتریان می‌کند. تست بسیار مناسب و پایداری این تجهیزات استفاده از PC ها برای IPPBX ها را زیر سوال می برد. از این رو شرکت های کوچک هم میتوانند از این تکنولوژی جدید با امکانات بی نظیر به جای سانترال های قدیمی بهره برده و مدیریت خوبی را برای سازمان خود در این رابطه بدست آوردند. در طی ۷ سال گذشته شرکت زایکو به لحاظ طراحی خلاقانه, پایداری, کیفیت بالای ارتباطات در محصولات خود جایگاه ویژه ای در صنعت VOIP پیدا کرده است. تجهیزات زایکو از محیط‌های کاری کوچک و خانگی تا شرکت های بزرگ با کاربری متفاوت را پشتیانی می کند .
شرکت گراف به عنوان غرفه ساز شرکت شیوخی در نمایشگاه دبی انتخاب گردید تا غرفه‌سازی نمایشگاهی این شرکت را در نمایشگاه انجام دهد. طراحی غرفه این شرکت در نمایشگاه به صورت باز طراحی و اجرا گردید. پلان این غرفه به صورت دو طرف باز و در متراژ ۱۵ متر مربع طراحی و اجرا گردید .

شرکت شیوخی - زایکو - نمایشگاه بین‌المللی - نمایشگاه الکامپ | شرکت غرفه‌سازی نمایشگاهی گراف
نمایشگاه - غرفه سازی - طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه نمایشگاهی - ساخت غرفه

طراحی و اجرای غرفه توسط شرکت غرفه سازی گراف

شرکت غرفه سازی گراف در آذرماه سال ۱۳۹۲ به‌عنوان غرفه ساز و طراح غرفه شرکت شیوخی در نمایشگاه بین‌المللی دبی با موضوع نمایشگاه الکامپ انتخاب گردید. مساحت غرفه شرکت شیوخی در این نمایشگاه ۴۸ مترمربع به‌صورت رینگ طراحی و اجرا شده است. رنگ متشکل شده از رنگ‌ دانه‌هایی که بر روی سطح‌های مختلف مانند چوب، آهن و غیره در انواع مختلف اعمال می‌شود به همین جهت رنگ ‌سازمانی غرفه شرکت شیوخی، آبی و نارنجی انتخاب‌ شده است. مبلمان و تجهیزات نمایشگاهی شرکت شیوخی در نمایشگاه الکامپ دبی به‌صورت زیر می باشد: ۲ عدد صندلی کانتر، ۳ عدد میز پذیرایی، مبلمان ۶ نفره vip، ۲ ست ۴ نفره مبلمان cip، ۱ عدد آبسردکن، ۱ عدد یخچال ۶ فوت، ۱ عدد رول آپ و غیره است و برای سهولت در امر پذیرایی در نمایشگاه بین المللی دبی یک عدد انبار به عنوان پارتیشن با ابعاد ۱۰۵ * ۲۴۰ سانتیمتر در غرفه شرکت شیوخی طراحی و اجرا شده است. نمایشگاه بین المللی دبی با موضوع نمایشگاه الکامپ یک رویداد تجاری و صنعتی است. شرکت شیوخی برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه، تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی در این نمایشگاه کرده است. استفاده از نور مناسب برای جذابیت غرفه و به نمایش گذاشتن مطلوبتر کالاها در نمایشگاه بین المللی دبی امری ضروری است. نورپردازی در غرفه سازی یک مساله اساسی است و این ضرورت در غرفه شرکت شیوخی به خوبی با استفاده از نورپردازی های مختلف مانند نور هالوژن که روشنایی مطبوعی همراه با ایجاد سایه قوی، نور پرژکتور در غرفه سازی که مصرف انرژی بسیار ناچیز و قیمت نسبتا بالا دارند، نور مهتابی و غیره در نمایشگاه به کار گرفته شده است. یکی از عوامل در غرفه سازی که جذابیت غرفه را در نمایشگاه الکامپ بسیار زیاد کرده استندها، پارتیشن و قفسه هایی است که به وسیله آن ها لوازم و محصولات شرکت شیوخی در نمایشگاه بین المللی دبی عرضه شده است. ارتفاع غرفه سازی در غرفه شرکت شیوخی که توسط مجموعه طراحان و مجریان شرکت غرفه سازی گراف در نمایشگاه بین المللی دبی انجام شده، ۳ متر در نظر گرفته شده است. اگر ارتفاع غرفه کناری در نمایشگاه بیش از ۳ متر باشد باید برای آن زیبا سازی انجام دهد.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

میز پایه خرچنگی مربع


لپ تاپ


صندلی جکدار معمولی


ال سی دی ۴۲ اینچ


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


صندلی تاشو


صندلی جکدار زین اسبی مشکی


صندلی جکدار زین اسبی سفید


ال سی دی ۳۲ اینچ


نیم ست دسته استیل مشکی


مبلمان نیم ست چرمی کامپی


نمایشگاه بین المللی تهران

گراف
گراف
گراف
گراف

نمایشگاه الکامپ | غرفه سازی نمایشگاهی دبی ۹۲

نمایشگاه کامپیوتر با عنوان الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک و نام اختصاصی الکامپ در ایران برگزار می شود. برگزار کننده این نمایشگاه تا سال ۱۳۷۹ شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران بود و از دور بعد با مشارکت بخش خصوصی و هم اکنون برگزاری آن به طور کامل به بخش خصوصی واگذار گردیده است. نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. ساخت غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های بین المللی در چند سال اخیر به دلیل افزایش روز افزون رقابت و توجه به بحث تبلیغات در غرفه های نمایشگاهی بیش از پیش در میان شرکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی مورد توجه قرار گرفته است . از این رو شرکت غرفه سازی گراف با سال ها تجربه در بحث طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و با شناخت بازار هدف به حضور هر چه بهتر و موفق تر شرکت های حاضر در نمایشگاه بین المللی کمک شایانی می نماید .از خدمات قابل ارایه در نمایشگاه توسط شرکت غرفه سازی گراف میتوان به غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان غرفه های نمایشگاهی و خدمات نمایشگاهی اشاره نمود.غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی الکامپ با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگان و علاقه مندان به این حوزه از اهمیت زیادی در نمایشگاه برخوردار است. غرفه های این نمایشگاه باید طوری طراحی و اجرا شوند که غرفه داران در طول زمان برگزاری نمایشگاه به راحتی بتوانند جلسات خاص و مهم را در غرفه خود در نمایشگاه داشته باشند و هم بتوانند به بهترین نحو به عموم بازدیدکنندگان از غرفه در نمایشگاه اطلاع رسانی نمایند از این رو مشاوره با یک شرکت غرفه ساز باتجربه در امر طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد .شرکت غرفه سازی گراف مشاور در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی از ایده تا طراحی و اجرا غرفه شما در نمایشگاه در کنار شما می باشد .

نمایشگاه الکامپ- غرفه سازی نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ
نمایشگاه الکامپ- غرفه سازی در تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ
نمایشگاه الکامپ- غرفه سازی در اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ
نمایشگاه الکامپ- تجهیزات نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - غرفه سازی- طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه پیشنهادی ۲

غرفه سازی اصفهان
غرفه ماکسیما - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه | غرفه ماکسیما

غرفه سازی اصفهان
غرفه هولدینگ بهنام معدن - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک

ساخت غرفه | غرفه هولدینگ بهنام معدن

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت صحاب - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه صنعت برق

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت صحاب

غرفه سازی در تهران
غرفه صباباتری - نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه الکامپ

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه صباباتری

غرفه سازی در تهران
غرفه SILPO - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه SILPO

غرفه سازی اصفهان

غرفه گروه داده ورز جویا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه الکامپ

ساخت غرفه | غرفه گروه داده ورز جویا

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی - طراحی غرفه - غرفه نمایشگاهی - طراحی غرفه نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی

شرکت ساینا پلیمر اسپادانا ۹۸

غرفه سازی در تهران