نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه تایمیران
نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه تایمیران
نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه تایمیران
نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه تایمیران
نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه تایمیران
نمایشگاه بین المللی شیراز - غرفه سازی - نمایشگاه - غرفه نمایشگاهی - غرفه تایمیران

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت تایمیران | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه تایمیران

بازرگانی تایمیران در سال ۱۳۵۱ تاسیس و در زمینه تسمه‌های لاستیکی شروع به کار خود کرده، این بازرگانی با حدود نیم قرن تجربه در طراحی، سفارش و واردات تسمه‌های لاستیکی، همواره به عنوان اولین و معتبرترین نام در این صنعت مطرح بوده است. به جرات و قطعیت می‌توان گفت این شرکت دارای بزرگترین و متنوع ترین گستره پخش و تنوع محصولات در بازار ایران می‌باشد. تکنولوژی پیشرفته تایمیران همراه با مدیریت واحد، بهترین محصولات لاستیکی را در تمامی ایران ارائه کرده است.عمده فعالیت این بازرگانی تا سال ۱۳۶۹ واردات و پخش تسمه‌های V شکل که در آن زمان تنها عمده نوع تسمه مصرفی در دستگاه‌های صنعتی و خودروهای سبک و سنگین بود خلاصه شده بود. در سال ۱۳۶۷ با شروع تغییر در ساختار انتقال نیرو در صنعت و ورود تسمه‌های شیار دار و تایمینگ که در خودرو ها و دستگاه‌های صنعتی به جای زنجیرهای فلزی مورد استفاده قرار می‌گرفت، که موجب کاهش شدید صدا می‌گردد، این دو محصول جدید وارد چرخه پخش این بازرگانی در بازار داخلی گردید. کلیه تسمه‌های تایمینگ موجود در تایمیران از مواد HNBR ساخته شده است که قابلیت تحمل درجه حرارت تا مثبت ۱۶۰ درجه سلسیوس را دارا میباشد. تسمه های تایمینگ تولید شده با مواد HNBR به راحتی بین ۷۰ تا ۸۰ هزار کیلومتر طول عمر مفید دارند. تایمیران با ارائه محصولات با ترکیبات و استقامت‌های گوناگون مطابق با استاندارد های بین المللی همواره در صدد برآوردن نیازهای مشتریان خود می‌باشد.

بازرگانی تایمیران - غرفه سازی - نمایشگاه بین المللی مشهد | گراف
غرفه آرایی - نمایشگاه شیراز - طراحی و اجرای غرفه - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی نمایشگاهی | گراف

طراحی و اجرا غرفه توسط شرکت گراف

غرفه شرکت تایمیران با مساحت ۴۸ متر مربع در تیر ۱۳۹۵ توسط شرکت گراف در نمایشگاه بین المللی شیراز با موضوع نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته طراحی و اجرا شده است.در این غرفه از بک لایت های بزرگ همراه با ویترین های دو طرف آن به صورت مورب و ۴۵ درجه درغرفه جلوه ی زیبایی ایجاد کرده که ویترین ها برای نمایش محصولات شرکت در غرفه طراحی و اجرا شده است و بک لایت ها نیز جهت نمایش برندهای شرکت در غرفه جانمایی شده است.همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سردرب غرفه با نورپردازی خاصی در غرفه چشم بیننده را به خود جلب می کند و ایستایی آن با استفاده از ویترین ها و بک لایت زیر آن انجام شده است.کانترهای جلوی غرفه در نمایشگاه بین المللی شیراز برای ارایه محصولات تعبیه شده است. تجهیزات نمایشگاهی غرفه شامل : کانتر، استند، مبلمان vip ، مبلمان cip ، صندلی کانتر، یخچال، آبسردکن، میز پذیرایی و غیره می باشد.نمایشکاه قطعات خودرو و صنایع وابسته شیراز یک رویداد تجاری وصنعتی است که گروه شرکت تایمیران برای ارایه محصولات خود در این نمایشگاه تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی کرده و تمام امر غرفه سازی و غرفه آرایی را به شرکت غرفه سازی گراف سپرده است.این غرفه دو طرف باز بوده که در آخر غرفه یک انبار برای راحتی کارفرما طراحی و اجرا شده است. نورپردازی غرفه با توجه به نیاز مشتری و غرفه شرکت تایمیران از نورهای متفاوت مانند نور هالوژن، مهتابی، نور دکوراتیو، پرژکتور و غیره می باشد.نوشته های غرفه از استیکر و پلکسیست که روی سردرب از پلکسی و روی کانتر از استیکر استفاده شده.طبق تقویم نمایشگاهی در سال ۹۵ این غرفه در نمایشگاه بین المللی شیراز طراحی و اجرا شده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

صندلی جکدار زین اسبی مشکی


صندلی جکدار تمام چرم سفید


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


میز پایه خرچنگی مربع


صندلی جکدار دور چوبی


ال سی دی ۳۲ اینچ


صندلی جکدار اوج


ست ۴نفره cip پشت بلند سفید


صندلی جکدار معمولی


نیم ست دسته استیل مشکی


صندلی پشت بلند مشکی


نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین‌ المللی شیراز بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی در منطقهٔ جنوب ایران می‌باشد که در سال ۱۳۷۴ در شمال غرب شیراز (شهرک گلستان) احداث شده‌است. مساحت کلی نمایشگاه ۷۶٬۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد و هم‌اکنون دارای فضایی به میزان ۱٫۷ کیلومتر مربع به‌صورت ۶ سالن سرپوشیده و سه سالن در حال ساخت ۶٬۰۰۰ متر مربعی، فضای باز نمایشی به میزان ۳٬۰۰۰ متر مربع، ۲٬۳۰۰ متر مربع انبار نمایشگاهی، ۸٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه‌داران و ۳۰٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ عمومی می‌باشد. حسن این نمایشگاه محل آن است که با واقع‌شدن در شیراز می‌تواند در توسعهی تجارت جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عربی حوزهی خلیج فارس و قارهی آفریقا دارای اهمیت فراوانی باشد. همچنین وبسایتی با نام "نمایشگاه مجازی فارس"، در اینترنت وجود دارد که بازپخش دهنده و همچنین تولید کننده محتوای فارسی است. شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس دارای بزرگترین سایت نمایشگاهی درمنطقه جنوب کشور بوده و تاکنون بیش از ۶۰۰ عنوان نمایشگاه تخصصی و عمومی را در ابعاد ملی و بین المللی برگزار نموده که همگی بطور چشمگیری مورد استقبال صاحبان صنایع، متخصصین و بازرگانان و بازدید کنندگان قرار گرفته است. این مجموعه امید دارد با افزایش فضای نمایشگاهی و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات خود،نقش موثرتری دررونق فعالیتهای اقتصادی و فرهنگی استان و کشور داشته باشد. هدف نمایشگاه بین المللی شیراز تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه بین المللی شیراز با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است . .

نمای نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی - سالن نمایشگاه | گراف
نمای سالن حافظ نمایشگاه بین المللی شیراز
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - غرفه نمایشگاهی | گراف
فضای داخلی نمایشگاه بین المللی شیراز
نمایشگاه شیراز - نمای ورودی - سالن نمایشگاه | گراف
نمای ۳۶۰ درجه از فضای بیرونی نمایشگاه بین المللی شیراز
نمایشگاه شیراز - غرفه سازی - غرفه نمایشگاهی | گراف
فضای داخلی نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته - شیراز ۹۵

نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته شیراز یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش داخلی و خارجی برگزار می شود. نمایشگاه قطعات خودرو یک رویداد است.زیرگروه های تخصصی نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته شامل: قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشریات تخصصی صنعت خودرومی باشد. در این نمایشگاه طراحی کانتر، استند و پارتیشن های مختلفی استفاده شده که طبق خواسته ی کارفرما در غرفه جانمایی و طراحی شده است.هر ساله غرفه های متعدد در شهرهای تهران ، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز و غیره با موضوع نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته بر پا می شود که یکی از مهمترین این نمایشگاه ها، نمایشگاه بین المللی شیراز است.شرکت غرفه سازی گراف مختصص در زمینه های: غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه، اجاره غرفه، تجهیزات نمایشگاهی و طراحی پلان، آماده ارائه ی بهترین خدمات نمایشگاهی به شما در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد.

نمایشگاه قطعات خودرو - چاپ و تبلیغات- نمایشگاه بین المللی  | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته
نمایشگاه قطعات خودرو - رول آپ - نمایشگاه بین المللی  | شرکت غرفه سازی گراف
المان نمایشگاه قطعات خودرو
نمایشگاه قطعات خودرو - تابلو نمایشگاهی - نمایشگاه بین المللی  | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته
نمایشگاه قطعات خودرو - غرفه سازی - نمایشگاه بین المللی  | شرکت غرفه سازی گراف
غرفه سازی در نمایشگاه قطعات خودرو

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه ساینا پلیمر - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی در اصفهان

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه ساینا پلیمر

غرفه سازی اصفهان
غرفه سیستم سرامیک ایرانیان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه سرامیک اصفهان

غرفه سازی | غرفه سیستم سرامیک ایرانیان

غرفه سازی اصفهان
غرفه گروه تجاری میرزایی - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه گروه تجاری میرزایی

غرفه سازی در تهران

غرفه بازرگانی تسکینی - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه بازرگانی تسکینی

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت ایتا سریر ایرانیان - نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران - غرفه سازی

ساخت غرفه | غرفه شرکت ایتا سریر ایرانیان

غرفه سازی اصفهان
غرفه شرکت اندیشه پردازان سپاهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه الکامپ

طراحی غرفه | غرفه شرکت اندیشه پردازان سپاهان

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت پارسیان پیشرو صنعت - نمایشگاه بین المللی شیراز - ساخت غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه شرکت پارسیان پیشرو صنعت

غرفه سازی شیراز
غرفه شرکت دانا بسپار - نمایشگاه بین المللی ایران پلاست - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه های نمایشگاهی | غرفه شرکت دانا بسپار

غرفه سازی اصفهان