advertise
طراحی غرفه - غرفه سازی - بازرگانی سودبر - غرفه - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان
طراحی غرفه - غرفه سازی - بازرگانی سودبر - غرفه - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان
طراحی غرفه - غرفه سازی - بازرگانی سودبر - غرفه - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان
نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان - طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی - غرفه سازی نمایشگاهی | گراف
طراحی غرفه - غرفه سازی - بازرگانی سودبر - غرفه - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان
طراحی غرفه - غرفه سازی - بازرگانی سودبر - غرفه - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی | نمایشگاه بین المللی اصفهان - بازرگانی سودبر | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه گروه بازرگانی سودبر

بازرگانی سودبر در سال ۱۳۴۵ در تهران توسط اسرافیل سودبر تاسیس گردید.
در بدو تاسیس، زمینه فعالیت تهیه و توزیع قطعات یدکی کامیونهای ولو بود و تا سال ۱۳۷۱ به تکامل و توسعه خود ادامه داد. از سال ۱۳۷۱ با ایجاد بخش بازرگانی خارجی و ورود به عرصه واردات قطعات یدکی انواع ماشین آلات سنگین، راه سازی و اتوبوس فصل نوینی در عملکرد گروه بازرگانی سودبر آغاز گردید. به گونه‌ای که توانست تا امروز موفق به بستن قرارداد و اخذ نمایندگی فروش و عاملیت توزیع محصولات ده‌ها شرکت معتبر اروپایی و آمریکایی گردد. در ادامه روند فعالیت این شرکت، و در راستای توسعه‌ی عملکرد خود، در سال ۱۳۸۲ ضمن انعقاد قرارداد همکاری با شرکت سایپا دیزل و شرکت خدمات فنی رنا – مرکز فروش و خدمات پس از فروش انواع کامیون ولو و نیسان دیزل را در تهران راه اندازی نمود.این مرکز با تلاش و کوشش پرسنل مجرب و آموزش دیده خود توانست سه سال متوالی به عنوان بهترین مرکز خدمات پس از فروش از طرف شرکت خدمات فنی رنا انتخاب شود.بعلاوه ضمن توسعه فیزیکی و ارتقای کیفی خدمات موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کنترل کیفیت ISO۹۰۰۱- ۲۰۰۰ و گواهینامه زیست محیطی ISO- ۱۴۰۰۰ گردید.در سال ۱۳۸۷، تاسیس شرکت پاسارگاد موتور پارس و انعقاد قرارداد عاملیت فروش ولو در کشور ایران با شرکت Volvo truck parts corporation ، نقطه درخشانی در دوران حیات گروه بازرگانی سودبر و گشایش فعالیت مستقیم با شرکت ولو سوئد بود. در سال ۱۳۹۴ با توجه به قریب به پنجاه سال تجربه عرضه قطعات یدکی خودرو و امکانات بهره گیری از شبکه فروش مناسب ، گروه بازرگانی سودبر به عنوان نماینده رسمی شرکت Bosch Automotive در کشور ایران انتخاب گردید و فعالیت دامنه داری برای رفع نیاز بازار کشورمان در این زمینه آغاز گردید. این شرکت برای تبلیغ و عرضه بهتر محصولات خود تصمیم به شرکت در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان با غرفه ای متفاوت کرده است که در این غرفه از کانتر و استند‌های متقاوتی برای ارایه محصولات غرفه در نمایشگاه استفاده شده است.

نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان | گراف
طراحی غرفه - غرفه سازی - بازرگانی سودبر - غرفه - نمایشگاه اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان

طراحی و اجرا شرکت گراف

طبق تقویم نمایشگاهی، نمایشگاه اصفهان هر ساله در اوایل اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه قطعات خودرو با حضور شرکت های داخلی و خارجی و برند های مطرح کشور در زمینه تولید و واردات قطعات خودرو سبک و سنگین می باشد . گروه بازرگانی سودبر نیز با توجه به اهداف این گروه و ارایه و نمایش خدمات ، محصولات و برند های خود تصمیم به شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان نمود . پلان غرفه این شرکت به صورت شبه جزیره و سه طرف باز بود که طراحی و اجرای آن به شرکت غرفه سازی گراف واگذار گردید . استفاده از رنگ سازمانی و فضایی برای نمایش تمامی برند های این شرکت در غرفه و نمایش آن در نمایشگاه از خواسته های کارفرما برای طراحی و اجرای این غرفه نمایشگاهی بود . شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف باسال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ،طراحی این غرفه رابه صورتی انجام داد که علاوه بر ایجاد فضایی نیمه محصور برای برگزاری جلسات در طول زمان برگزاری نمایشگاه بتوان از دیواره بیرونی نیز برای نمایش تمامی برندهای گروه بازرگانی سودبر در غالب بک لایت استفاده نمود . طراحی سردرب به صورت قوس دار و تعریف ورودی بااستفاده از همین قوس از دیگر ویژگی های ظاهری این غرفه در نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان بود .استفاده از چهار ست ۴ نفره صندلی پشت بلند مشکی و سفید برای برگزاری جلسات در داخل غرفه تعبیه گردید.

نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت نمایشگاه‌های بین‌ المللی اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهی تاکنون روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی دنبال کرده است. شرکت نمایشگاه‌ بین‌ المللی اصفهان رسالت خویش را با برگزاری نمایشگاه با موضوع‌های متعدد و متنوع و با هدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، هنری، خدماتی و . . . دنبال نموده است.در تدوین هدف کلان شرکت نمایشگاه اصفهان منافع تمام گروهای ذینفع از جمله مشارکت کنندگان – غرفه داران – بازدیدکنندگان – سهامداران –کارکنان –حاکمیت – تامین کنندگان و سازمان های مردم نهاد در نظر گرفته شده است .قرار دادن جلب رضایت ذینفعان بعنوان هدف کلان باعث می شود تا شرکت برای تحقق آن از جوانب مختلف استراتژی های مناسب را بکار گرفته و قسمت های مختلف شرکت همزمان بسمت تحقق این هدف سوق پیدا کنند. نمایشگاه بین المللی اصفهان با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است تا هرچه بیشتر در راستای تحقق اهداف این مجموعه پیش رود . نمایشگاه بین المللی اصفهان پلی است به سوی پیشرفت و تحقق خواسته های همه اعضای خانواده بزرگ صنعت کشور . نمایشگاه اصفهان دارای چهار سالن اصلی شیخ بهایی ، میرداماد ، نقش جهان ، نصف جهان می باشد آدرس دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - ساختمان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان آدرس محل برگزاری : اصفهان - پل شهرستان مرکز تلفن : ۳۲۶۰۳۰۰۶ - ۰۳۱ دورنگار : ۳۲۶۰۲۰۰۶ - ۰۳۱ مشخصات غرفه ها در نمایشگاه بین المللی اصفهان شامل مواردی چون: ۱- غرفه ها در سالن سرپوشیده نمایشگاه مجهز به وسایل پیش ساخته که از استانداردهای بین لمللی تبعیت می نماید است و شامل پانلهای جداکننده، موکت، کتیبه، صندلی، میز و روشنایی در حد معمول نمایشگاهی می باشد. ۲- غرفه های نمایشگاه در ابعاد مضربی از ۳ هستند و متقاضیان می توانند متراژ درخواستی خود را در متراژهای ۱۵ – ۱۸ - ۲۱ – ۲۴ و ... از نمایشگاه درخواست نمایند. ۳- تزیینات داخلی هر غرفه به عهده مشارکت کنندگان می باشد که باید با هماهنگی مدیر فنی نمایشگاه و با توجه به مسایل ایمنی و اجرایی نمایشگاه بین المللی اصفهان انجام گردد. ۴- شرکت کنندگان حق هیچگونه تغییری در غرفه بدون اخذ مجوز کتبی ستاد برگزاری نمایشگاه را ندارند.

سالن نمایشگاه - نمایشگاه اصفهان - طراحی غرفه | گراف
سالن های نمایشگاه اصفهان
سالن نمایشگاه - نمایشگاه اصفهان - طراحی غرفه | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
سالن نمایشگاه - نمایشگاه اصفهان - طراحی غرفه | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان
سالن نمایشگاه - نمایشگاه اصفهان - طراحی غرفه | گراف
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | غرفه سازی اصفهان ۹۵

نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو اصفهان یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها می باشد. نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو هر سال در شهرهای مختلف ایران در دو بخش نمایشگاه داخلی و نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو یک رویداد تجاری است. زیر گروه های تخصصی نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو شامل: قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشریات تخصصی صنعت خودرومی باشد. در این نمایشگاه از طراحی کانتر، استند و پارتیشن های مختلفی استفاده شده که طبق خواسته ی کارفرما در غرفه جانمایی و طراحی شده است. اخیرا سرعت بالای صنعتی شدن و نوسازی در کشورایران منجر به افزایش تقاضا برای کالاهای سرمایه ای مانند ماشین آلات، روغن، قطعات یدکی، بلبرینگ و سایر محصولات مکانیکی اتومبیل و لوازم جانبی آن شده است. بازار قطعات یدکی یک بخش جذاب برای صادرکنندگان جهانی بوده و ایران نیز شاهد افزایش قابل توجهی در واردات بوده است. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو وقطعات خودرو به عنوان جایگاه دقیقی برای ورود به بازار توسط تولیدکنندگان و صادرکنندگان جهانی انتخاب شده است. این نمایشگاه تجاری پیشرو در زمینه تجهیزات، لوازم جانبی، ابزار و خدمات اتومیبل، کامیون و اتوبوس همچنان گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات پیشرو در ارتباط با یکی از بازارهای مهم جهان به شمار می آید. غرفه سازی نمایشگاهی در این نمایشگاه بسیار خاص صورت می گیرد.

نمایشگاه قطعات خودرو- نمایشگاه بین المللی - اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
انواع قطعات خودرو
نمایشگاه قطعات خودرو- نمایشگاه بین المللی - اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه قطعات خودرو
نمایشگاه قطعات خودرو- نمایشگاه بین المللی - اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
المان نمایشگاه قطعات خودرو
نمایشگاه قطعات خودرو- نمایشگاه بین المللی - اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
غرفه سازی نمایشگاه بین المللی

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

غرفه شرکت آذر اتصال - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی | غرفه شرکت آذر اتصال

غرفه سازی در تهران
غرفه نمایشگاه عینک - نمایشگاه شهروند اصفهان - غرفه سازی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه نمایشگاه عینک

غرفه سازی اصفهان
غرفه ماکسیما - نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه | غرفه ماکسیما

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت تهران فوکا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه سازی

طراحی غرفه نمایشگاهی | غرفه شرکت تهران فوکا

غرفه سازی اصفهان
غرفه صباباتری - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو - نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی | غرفه صباباتری

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی در تهران

خوردو سازان راین -غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی | خوردو سازان راین

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه باغ تالار شب - شرکت غرفه سازی گراف

باغ تالار شب

غرفه سازی اصفهان