> غرفه نمایشگاهی > غرفه سازی نمایشگاهی - شرکت صباباتری | شرکت غرفه سازی گراف
صبا باتری - نمایشگاه تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه - نمایشگاه - غرفه
صبا باتری - نمایشگاه تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه - نمایشگاه - غرفه
صبا باتری - نمایشگاه تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه - نمایشگاه - غرفه
صبا باتری - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه - نمایشگاه - غرفه
صبا باتری - نمایشگاه بین المللی تهران - غرفه سازی - طراحی غرفه - نمایشگاه - غرفه

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی - شرکت صباباتری | شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه صباباتری

صبا باتری از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان انواع باتری در خاورمیانه است که صاحب نامی پرآوازه و معتمد در منطقه شده است. این شرکت با ۴ مجموعه صنعتی بزرگ مفتخر است که با ۴۰ سال سابقه در تولید متنوع باتری‌های خودرو محصولات خود را طبق استانداردهای بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید . شرکت صبا باتری با استفاده از ماشین آلات پیشرفته ساخت کشورهای تراز اول اروپائی ، تکنولوژی برتر و نیز تخصص مهندسان مجرب هم اکنون فعالیت وسیعی در زمینه تولید انواع باتریهای خودروئی از ۳۶ آمپر ساعت تا ظرفیت ۲۰۰ آمپر ساعت و توان تولید ۵/۲ میلیون دستگاه در سال ( باتریهای سرب اسیدی ) و نیز باتریهای سیلد MF ( بی نیاز از سرویس و مراقبت ) ویژه نسل جدید خودروها با ظرفیت تولید ۵/۱ میلیون دستگاه در سال را دارد . واحد کنترل کیفیت این شرکت مجهز به تجهیزات پیشرفته و تیمی مجرب می باشد. شرکت توسعه منابع انرژی توان، با هدف پشتیبانی یکپارچه از نیروهای مسلح درحوزه انرژی و مشارکت در طرح های ملی مرتبط با انرژی در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد. زیر ساخت این شرکت همان شرکت سهامی باتری سازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صباباتری می‌شناسند. شرکت توان با دارا بودن از ظرفیتهای صنعتی که بر فناوری روز استوار است به عنوان مرجع اصلی تامین نیاز نیروهای مسلح، شرکتی است که در تامین نیازهای کشور به انرژی نیز به عنوان شرکت مهم نقشی پررنگ دارد و در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید. شرکت گراف به عنوان غرفه ساز شرکت صباباتری در نمایشگاه تهران، طراحی غرفه نمایشگاهی و اجرای غرفه نمایشگاهی این شرکت را بر عهده داشت. طراحی به صورت محصور و سردرب خاص از ویژگی های این غرفه در نمایشگاه بین الملی اصفهان بود .

صباباتری - نمایشگاه بین‌المللی تهران - طراحی غرفه - غرفه سازی | شرکت غرفه‌های نمایشگاهی گراف
غرفه سازی - نمایشگاه بین المللی تهران - طراحی غرفه - غرفه های ساخت وساز

طراحی و اجرا توسط شرکت غرفه سازی گراف

طراحی و اجرای غرفه شرکت صبا باتری در نمایشگاه بین المللی تهران با موضوع نمایشگاه الکامپ با مساحت ۱۴۰ متر مربع در تیرماه سال ۱۳۹۶ توسط شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف انجام گرفته است. رنگ را برای هر جسمی می‌توان استفاده کرد به همین منظور در نمایشگاه به واسطه کاربرد چوب در غرفه ها از رنگ برای زیبایی غرفه نمایشگاهی استفاده می شود که در این غرفه از رنگ سازمانی زرد و سورمه ای استفاده شده است. شرکت طراحی واجرای غرفه گراف با تجربه چندین ساله خود در امر غرفه سازی مبلمان غرفه شرکت صبا باتری را در نمایشگاه تهران، مشکی در نظر گرفته است و از تجهیزات نمایشگاهی چون: مبلمان چرمی vip، مبلمان چرمی cip، میز پذیرایی پایه بلند، میز پذیرایی پایه کوتاه، یخچال همراه با فریزر، آبسردکن و آبگرمکن، صندلی کانتر چرمی وغیره در این نمایشگاه استفاده کرده. انباری که در غرفه شرکت صبا باتری طراحی و اجرا شده است به ارتفاع ۳ متر، عرض ۱ متر و طول ۳ می باشد و به عنوان پارتیشن، وسایلی مانند یخچال، آبسردکن و آبگرمکن و هدایای تبلیغاتی این شرکت در نمایشگاه الکامپ برای ارایه و پذیرایی بهتر در آن جا دارد. نمایشگاه بین المللی تهران با موضوع نمایشگاه الکامپ یک رویداد تجاری و صنعتی است که شرکت صبا باتری برای ارایه محصولات و برندهای خود در غرفه که شامل برندهای آرمو، واریان و غیره می باشد تصمیم به غرفه سازی و غرفه آرایی گرفته است. نور مناسب غرفه شرکت صبا باتری در نمایشگاه الکامپ جلوه خاصی نسبت به غرفه سازی های اطراف آن در نمایشگاه بین المللی تهران را دارد و مواردی چون: نور پرژکتور برای نورکلی غرفه در نمایشگاه تهران، نور هالوژن جهت ایجاد نور نقطه ای غرفه، نور مهتابی زیر چاپ های تبلیغ برند غرفه و محصولات شرکت را شامل می شود. شرکت در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در نمایشگاه الکامپ موجب نمایش هر چه بیشتر نشان تجاری شما، برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و شرکت های رقیب در نمایشگاه می شود. شرکت صبا باتری در نمایشگاه بین المللی تهران از میان شرکت های غرفه ساز، شرکت طراحی و اجرای غرفه گراف را برای غرفه سازی در این نمایشگاه انتخاب کرده است.

تجهیزات غرفه در نمایشگاه

کابل HDMI


صندلی جکدار تمام چرم مشکی


صندلی تاشو


ال سی دی ۴۲ اینچ


صندلی جکدار تمام چرم سفید


صندلی جکدار معمولی


لپ تاپ


استند ایکس


نیم ست دسته استیل مشکی


رول آپ


مبلمان و میز کنفرانس


صندلی پشت بلند سفید


نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت نمایشگاه بین المللی تهران با بهره مندی از امکانات و تسهیلات نمایشگاهی و همچنین نیروهای متخصص و باتجربه بستر مناسبی را برای شرکت ها، تولیدکننده گان و بازرگانان داخلی و خارجی فراهم آورده است تا افزون بر عرضه تموانمندی های خود، درجهت توسعه ی مبادلات تجاری و جذب سرمایه گذاری های بین المللی در فضایی کاملا تخصصی حضور یابد. از جمله امکاناتی که شرکت ها باحضور در نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار خواهند داشت می توان به مواردی از قبیل ارائه خدمات بانکی، گمرک و خدمات امور گمرکی، بیمه، رستوران و کافی شاپ، حمل و نقل مکانیزه، خدمات غرفه سازی و تجهیزات غرفه نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه مجازی و ... اشاره کرد. محل دائمی نمایشگاهها در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است که از کلیه بزرگراهها قابل دسترسی می باشد. مساحت کل نمایشگاه حدود ۸۵۰.۰۰۰ هزار مترمربع است که از این مساحت ۱۲۰.۰۰۰ متر مربع فضای سر پوشیده و ۳۵.۰۰۰ متر مربع فضای باز نمایشگاهی، حدود۲۲ هکتار فضای سبز که محیطی دلپذیر برای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان ایجاد نموده است و حدود ۲۱ هکتارنیز راههای دسترسی به سالنها و محوطه نمایشگاه می باشد. نمایشگاه بین المللی تهران دارای مسجدی (مسجد حضرت ابراهیم (ع) با زیبایی خاص و معماری بی نظیر در منطقه به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و مناری به ارتفاع ۷۰ متر، می باشد. با برگزاری هر دوره از نمایشگاه ها، شرکت های بین المللی و داخلی برای حضور در نمایشگاه بین المللی تهران با شرکت های غرفه سازی وارد مذاکره می شوند تا طراحان و غرفه سازان به منظور طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی، از بهتر امکانات و تجهیزات غرفه سازی، با توجه به هدف شرکت از حضور در نمایشگاه بهترین طراحی غرفه را پیاده سازی کنند. شرکت غرفه سازی گراف با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در زمینه ی طراحی غرفه، ساخت غرفه، تامین تجهیزات نمایشگاهی و اجاره سازهای نمایشگاهی مدرن و مجهز همواره همراه شما خواهد تا شرکت شما حضوری درخشان و موثر در نمایشگاه داشته باشد، تا از این طریق بتوانید در راستای پیشبرد اهداف خود و همچنین معرفی و عرضه محصولات و خدمات خود، با دیگر شرکت کنندگان داخلی و خارجی در تعامل باشید. نمایشگاه بین المللی تهران جای مناسبیست که شرکت ها محصولات خود را در قالب غرفه سازی و غرفه آرایی های متعدد به معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه بگذارند. بدیهیست که شرکت غرفه سازی گراف با تیم متعهد و کارآمد طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی، غرفه ساز تعداد بسیاری از شرکت ها در نمایشگاه بین المللی تهران است.

پلان نمایشگاه تهران - نمایشگاه بین المللی - نمایشگاه | شرکت غرفه سازی گراف
پلان نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه بین المللی تهران - نمای نمایشگاه تهران | شرکت غرفه سازی گراف
آبنمای نمایشگاه بین المللی تهران
پلان نمایشگاه بین المللی تهران - نمایشگاه | شرکت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی گراف
پلان نمایشگاه بین المللی تهران
سالن نمایشگاه - غرفه سازی نمایشگاهی - طراحی غرفه | شرکت طراحی غرفه گراف
سالن خلیج فارس نمایشگاه تهران

نمایشگاه الکامپ | غرفه سازی در تهران ۹۶

نمایشگاه کامپیوتر با عنوان الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک و نام اختصاصی الکامپ در ایران برگزار می شود. برگزار کننده این نمایشگاه تا سال ۱۳۷۹ شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران بود و از دور بعد با مشارکت بخش خصوصی و هم اکنون برگزاری آن به طور کامل به بخش خصوصی واگذار گردیده است. غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه الکامپ از اهمیت خاصی برخوردار است .طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه الکامپ با توجه به نیاز غرفه داران و نیز محدودیت های نمایشگاه و نوع پلان غرفه ها در نمایشگاه انجام می شود . هرغرفه در یک نمایشگاه معرف شرکت حضور یافته در نمایشگاه است .غرفه ها علاوه بر ایجاد فضایی برای معرفی محصولات ان شرکت نشان دهنده فعالیت و خدمات ان شرکت در نمایشگاه الکامپ می باشد .نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه های مختلف در چند سال اخیر به دلیل افزایش رقابت در میان غرفه داران از محوبیت زیادی برخوردار گشته و بیشتر شرکت ها برای حضور در نمایشگاه از شرکت های غرفه سازی برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خود کمک می گیرند . غرفه های ساخت و ساز به دلیل تنوع بالا و قابلیت طراحی بیشتر برای غرفه های نمایشگاهی از محبوبیت بیشتری بین غرفه داران جهت طراحی واجرای غرفه های نمایشگاهی برخوردار است .

نمایشگاه الکامپ- نمایشگاه بین المللی اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ
نمایشگاه الکامپ- نمایشگاه بین المللی اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ
نمایشگاه الکامپ-غرفه سازی در اصفهان | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ
نمایشگاه الکامپ- غرفه سازی در تهران | شرکت غرفه سازی گراف
نمایشگاه الکامپ

غرفه سازی

شرکت غرفه سازی گراف تجربه تازه ها

با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای غرفه سازی خود می‌توانید حضوری با‌شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. برای طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خلاقیت، ظرافت و زیبایی در کنار کارایی همراه با تجهیزات نمایشگاهی به روز مهم ترین عامل برای حضور موفق و چشمگیر در نمایشگاه است. شرکت غرفه سازی گراف با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های غرفه سازی در نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های بین المللی است که شما صنعت گران و صاحبان مشاغل با انتخاب این شرکت غرفه سازی برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی خود می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم با تجربه و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی گراف، مناسب ترین غرفه نمایشگاهی را برای معرفی صنعت و یا شرکت خود داشته باشید. تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت غرفه سازی نمایشگاهی گراف با توجه به معیارها و هدف مدنظر شما برای شرکت در نمایشگاه بین المللی و نمایشگاه داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی شما را به بهترین شکل پیاده سازی می‌کند تا حضوری قدرتمند و درخشان در نمایشگاه داشته‌باشید. به‌این منظور می توانید به آسانی تنها با ثبت درخواست برای مشاوره ، با متخصصان حرفه‌ای گراف ارتباط برقرار کنید تا تیم طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی گراف بنا به هدف مد‌نظر شما طراحی پلان غرفه نمایشگاهی شما را انجام داده و پس نهایی‌شدن طرح غرفه، با استفاده از بهترین تجهیزات نمایشگاهی و جدیدترین متدد غرفه آرایی زیباترین دکور نمایشگاهی را به شما عرضه کنند.

عکس سمت چپ

نمونه غرفه سازی

گراف

نمایشگاه مداکس

نمایشگاه اصفهان
نمایشگاه بین المللی - غرفه سازی - غرفه سازی- طراحی غرفه - ساخت غرفه - غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه پیشنهادی ۲

غرفه سازی اصفهان
غرفه ترک لادانی -غرفه سازی نمایشگاهی - کانتر نمایشگاهی

غرفه سازی | غرفه ترک لادانی

غرفه سازی تبریز

غرفه گروه داده ورز جویا - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی الکامپ

طراحی غرفه | غرفه گروه داده ورز جویا

غرفه سازی اصفهان
غرفه سازی نمایشگاهی - طراحی غرفه - غرفه سازی - غرفه سازی گراف - شرکت گراف

غرفه سازی | شرکت تام لوکوموتیو آریا

غرفه سازی تبریز
غرفه شرکت تجارتی سنمار -  نمایشگاه بین المللی اصفهان - غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه | غرفه شرکت تجارتی سنمار

غرفه سازی اصفهان

غرفه شرکت ال کا اس - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

ساخت غرفه | غرفه شرکت ال کا اس

غرفه سازی اصفهان
غرفه خودروسازان راین - نمایشگاه بین المللی اصفهان - نمایشگاه خودرو

ساخت غرفه نمایشگاهی | غرفه خودروسازان راین

غرفه سازی اصفهان